Prehravanie mp3 cez USB

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
mirogarm
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 03, 2018 07:21

Prehravanie mp3 cez USB

Příspěvek od mirogarm » sob úno 03, 2018 07:27

Dobry den, chcem sa spytat majitelov Renault Megane IV, ci radio v zakladnej vybave dokaze prehravat hudbu z USB aj po adresaroch. Dakujem vopred za odpoved.

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Prehravanie mp3 cez USB

Příspěvek od niky79 » sob úno 03, 2018 09:15

Toto radio nemam, ale pochybuji. Kdyz jsem do sveho 8.7" strkal pametovku s ruznymi soubory (video, audio atd) v ruzných adresářích, tak adresare byly pryc a klikal jsem jenom na prislusne soubory (ale ted nevim, jak tam byly ty MP3). Osobne to neresim a prehravam hudbu pres Spofity, funguje to automaticky (nastartuju auto, mobil se automaticky pripoji k autu, prepnu tlacitkem na volantu zdroj hudby na BT a uz vyhrávám).
Naposledy upravil(a) niky79 dne pon úno 05, 2018 10:03, celkem upraveno 1 x.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

Uživatelský avatar
Stowik
Junior member
Příspěvky: 141
Registrován: úte srp 26, 2008 17:32
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prehravanie mp3 cez USB

Příspěvek od Stowik » sob úno 03, 2018 09:34

Jj. Můžeš vybírat podle složek, alb, interpretů, playlistů .... z hlavy nevim přesně jaký možnosti tam jsou. Používal jsem Složky, protože je stejně mám pojmenované podle interpreta. Akorát je dost zdlouhavé dorolovat ke složce začínající na "Z". Proto jsem upustil od playlistů jednotlivých skupin (alba mám vnořené a to i celé diskografie), uspořádal jsem si 4 základní složky 'Czech', 'Oldies', 'Hits' a 'World'. 'Oldies' a 'Hits' obsahujou moje vlastní výběry od (namátkou) Chubby Checker přes Pat Boone až po Xindl X.
V 'Czech' a 'World' mám 8 základních složek (jak starý tlačítka na mobilu) 'ABC', 'DEF', 'GHI', 'JKL', 'MNO', 'PQRS', 'TUV', 'WXYZ'. Playlistů pak mám jen 18.
R-Link si pamatuje co hrál naposledy a dokonce i pokračuje od místa přerušení skladby.

//EDIT//
Jo ahá, v základní výbavě ... tak to netuším jestli tam je nějaký rozdíl. Mám 7'' display.

//EDIT 2//
Jak přehrávat hudbu z jednotky USB?
manuál píše: Z hlavní složky můžete:
  • – mít přímý přístup do souborů audio;
  • – mít přístup do složek, hudby, žánrů,
    umělců, alb a seznamů pro přehrávání;
  • – mít přístup do složek a/nebo souborů
    audio.
Od 16.8.17' Megane IV GrandTour TCE130 Intens

Do 16.8.17' Laguna II GrandTour 1.9dci 88kW 2002 Privilege

Žádné práce se nebojím, klidně si vedle ní lehnu. :-D
Není umění přijít servanej z práce, to umí každej blb.
Umění je vracet se z práce odpočatej a přitom mít vyděláno.

palko80
Starting member
Příspěvky: 63
Registrován: stř črc 26, 2017 11:45

Re: Prehravanie mp3 cez USB

Příspěvek od palko80 » pon úno 05, 2018 09:31

mirogarm píše:
sob úno 03, 2018 07:27
Dobry den, chcem sa spytat majitelov Renault Megane IV, ci radio v zakladnej vybave dokaze prehravat hudbu z USB aj po adresaroch. Dakujem vopred za odpoved.
Dobry den, kedze mam to radio vo vybave tak mozem povtrdit ze zakladne radio dokaze prehrat hudbu aj po adresaroch v pripade USB.

aleswe
Starting member
Příspěvky: 41
Registrován: pát čer 22, 2018 15:13

Re: Prehravanie mp3 cez USB

Příspěvek od aleswe » pát čer 22, 2018 21:33

Ahoj,
nějak nemůžu najít (jestli to tedy vůbec jde), jak na R-LINK 2 nastavit přehrávání tak, aby po nastartování začlo automaticky hrát mp3 z USB a ne rádio. Abych nemusel pokaždé měnit zdroj přehrávání. Příjde mi to docela otravné a v jiných autech je to zcela normální...
Díky za radu
Renault MEGANE IV GrandCoupé SCe115 Intens 2018

Uživatelský avatar
niky79
Senior member
Příspěvky: 1612
Registrován: ned lis 22, 2009 22:35

Re: Prehravanie mp3 cez USB

Příspěvek od niky79 » ned čer 24, 2018 13:19

No, ja prehravam hudbu z mobilu pres BT a popravdě mě nijak zvlast neobtezuje zmackout to tlacitko na volantu.

Nicmene, u USB bych to asi taky privital.
Megane IV Grandcoupé, 1.6 / 84 kW, Intens (+ packy Navigace plus, Easy Plus, Safety, Winter)
Megane II Sedan 1.4 / 72 kW, Authentique (2005-2017), LPG

destroy
Advanced member
Příspěvky: 267
Registrován: úte kvě 10, 2016 20:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Prehravanie mp3 cez USB

Příspěvek od destroy » ned čer 24, 2018 23:48

Ahoj, no neviem co myslis po adresaroch. Mam tiez zakladne radio kedze rlink hlavne koli map updatom a par veciam ktore sa mi nepacili som uz nechcel. Vies sa prepnut na adresare (kliknes na spodne tlacitko na ovladaci pod volantom, alebo tlacitko naspat napravo od displaya) a zobrazi ti subory v aktualnom adresari a mozes si po nich prechadzat (kolieskom alebo sipkami napravo pod radiom) a spustit pesnicku cez OK. Ak opakovane stlacis to tlacitko, ides o adresar vysie a mozes vojst do ineho adresara a spustit pesnicku tam. Nasledne radio prehrava dalsie pesnicky v tom adresari. Je to intuitivne a prakticke.

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů