Není kam zadat pin code

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
jajina001
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 20, 2016 17:19

Není kam zadat pin code

Příspěvek od jajina001 » sob srp 20, 2016 17:25

Dobrý den,

mám možná vážně hloupý dotaz, ale už si nevím rady. Mám nový vůz, a auto (navigace, rádio) po mne chtělo zadat pin code. Asi jsem ho spletla... budiž dobrá, ale teď už správné heslo vím, ale už nemám možnost ho zadat, není kam. Nevyskočí mi tam okno, jako předtím kam bych ho zadala. Jak mám nyní postupovat? Jak to okno, kam zadám pin code vyvolat? Auto při zapnutí rádia nesnesitelně píská. Existuje na to nějaká rada nebo jen servis?

Díky Jana

MichalV1
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: pát pro 04, 2015 11:17
Bydliště: Zlín

Re: Není kam zadat pin code

Příspěvek od MichalV1 » ned srp 21, 2016 14:41

zkusil bych odpojit autorádio od zdroje el. energie. Buď vytažením pojistky autorádia v pojistkové skříni (viz návod), nebo odpojit kontakt autobaterie. Znovu zapojit a snad se objeví okno pro zadání PIN. Pokud to nezabere, tak servis...
Mégane III Grandtour Energy 110 dCi Limited (2015)
Clio IV Energy 75 dCi Limited (2016)
-----------------------------------------------------
Mégane Sedan 1,4 16V (2005)

Uživatelský avatar
johnyd21
Senior member
Příspěvky: 1488
Registrován: sob bře 27, 2010 17:19
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Není kam zadat pin code

Příspěvek od johnyd21 » ned srp 21, 2016 15:02

jajina001 píše:Dobrý den,

mám možná vážně hloupý dotaz, ale už si nevím rady. Mám nový vůz, a auto (navigace, rádio) po mne chtělo zadat pin code. Asi jsem ho spletla... budiž dobrá, ale teď už správné heslo vím, ale už nemám možnost ho zadat, není kam. Nevyskočí mi tam okno, jako předtím kam bych ho zadala. Jak mám nyní postupovat? Jak to okno, kam zadám pin code vyvolat? Auto při zapnutí rádia nesnesitelně píská. Existuje na to nějaká rada nebo jen servis?

Díky Jana
Po zadadaní špatného kodu sa doba o druhý pokus predlžuje.
Radio nech zaplé až pokial nenabehne code.
Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4 Can-Clip,Vag-VCDS-Op-com,Bmw ista-D,KTS 540 Esi 2

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů