Parkovacie senzory - zobrazenie na displeji

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
neopagan
Junior member
Příspěvky: 122
Registrován: pon zář 10, 2012 13:43

Parkovacie senzory - zobrazenie na displeji

Příspěvek od neopagan » pon kvě 02, 2022 16:03

Neviem ci tu je niekto, kto ma Clio IV. len s radiom R&GO, cize bez tej velkej zobrazovacej jednotky. Chcel by som nejakym sposobom zobrazit grafiku parkovacich senzorov, proste, ze z ktorej strany je prekazka, na tych modeloch s tabletom to po zaradeni spiatocky zobrazuje.

Ja pouzivam mobilnu apku R&Go prepojenu cez bluetooth so systemom auta, vsetko tam ukazuje - teplotu motora, olej, sposob jazdy, palivo, spotrebu a pod. co prebera z palubneho pocitaca, ale ta grafika so senzormi tam uz nie je, dali to prec z tej aplikacie.

Vie niekto o nejakom sposobe, ako to zobrazit ? Palubovka to jednoznacne ma v sebe, lebo v starsej verzii apky to fungovalo, len to nejako vytiahnut... nejake rady kto sa vyzna?

PS: Vymena typu radia na vyssiu radu s displejom neprichadza do uvahy, v autorizaku mi vraveli, ze to nerobia a hlavne nie pocas zaruky a minimalne by to bolo 800 ecok :)
Renault Clio IV, 898 cm3 56kW Winter Edition 2019

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti