Pískání od oken při vyšších rychlostech

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HorysMann
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 19, 2021 08:27

Pískání od oken při vyšších rychlostech

Příspěvek od HorysMann » ned zář 19, 2021 08:47

Zdravím,
Omlouvám se, že zakládám nové téma, ale nenašel jsem podobné téma.
Tento týden jsem zakoupil Clio 1,2 dle mého v hezkém zachovalém stavu, a proto mě překvapilo, že v rychlostech okolo 80-90 a vyšších píská od oken nepříjemný pískavý zvuk, jak když se vaří voda ve staré konvici. Zvuk se objevuje jak u řidiče, tak spolujezdce. Pronikat vzduch do interiéru jsem nespozoroval. Když okno otevřu, tak zvuk zmizí. Předpokládám, že to dělá těsnění, ale nevím jaké. Napadlo mě koupit ofuky oken, ale upřímně se mi do toho nechce. Nějaká rada prosím?

Uživatelský avatar
mafian
Starting member
Příspěvky: 95
Registrován: sob říj 19, 2019 18:41
Bydliště: Milovice

Re: Pískání od oken při vyšších rychlostech

Příspěvek od mafian » pon říj 11, 2021 08:48

Taky mi to dělalo, tedy u řidiče a vložil jsem pásek kartonového papíru zevnitř pod těsnění jak sjíždí okno před zrcátko a sice to nepřestalo úplně, ale je to o hodně lepší.
RENAULT CLIO GRANDTOUR IV Dynamique ENERGY TCe 90 2014, Black-Pearl
Renault Megane Grandtour III, 1.6. 16V 81kw 2009

Clio50valec
Starting member
Příspěvky: 73
Registrován: stř lis 16, 2016 16:54
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Pískání od oken při vyšších rychlostech

Příspěvek od Clio50valec » stř říj 13, 2021 19:51

Nerieš to. Zmier sa s tým že máš renault. Ja som mal na mojom originál deflektory, ktoré mi drkotali. Buď preto, ze originalne prislušenstvo renault je smejd- chýbala tam lepiaca vrstva. alebo preto lebo babraci v autorizovanom servise tam nedali pliešky, ktoré to uchicujú. Každopádne som to dal dole a čo sa stalo. Začalo mi to pískat a to uz pri rychlosti aj 60 km/h. Asi to ani riešiť nebudem. Pri renaultoch ani nema zmysel nieco riešit. Iba sa toho čo najskôr zbaviť.

bagr3210
Junior member
Příspěvky: 228
Registrován: pon čer 18, 2018 20:43

Re: Pískání od oken při vyšších rychlostech

Příspěvek od bagr3210 » ned říj 17, 2021 13:35

Tohle je asi "detska" nemoc tyhle vozu. Na YT je docela dost navodu,jak se toho "zbavit"..
Renault Clio IV 1,2 16V 75 Limited Červená Flamme NNP

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host