Hlučný brzdový pedál.

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Molex
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: pát pro 06, 2019 20:58

Hlučný brzdový pedál.

Příspěvek od Molex » úte pro 31, 2019 16:17

Ahoj, pozastavil se někdo nad tím, proč když se rychle pustí brzdový pedál, ozve se po návratu do výchozí polohy zvuk, jako když kopnu do plechovky? 😁 Nebo jsem sám? Auto najeto cca 800km.

imaster
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: pon srp 19, 2019 16:29

Re: Hlučný brzdový pedál.

Příspěvek od imaster » stř led 01, 2020 07:44

Nejsi sám, dělá mi to to samé.Pravděpodobně je tam koncová poloha kov na kov. Až nebude zima, kleknu k tomu a možná bude stačit někde nalepit kousek gumy.
Peugeot 206 1,1i 44Kw 2004. 2019 po smrti, protiúčtem za Clio
Renault Clio IV Grandtour, 2019 TCe 75 , Červená Flamme NNP.

Molex
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: pát pro 06, 2019 20:58

Re: Hlučný brzdový pedál.

Příspěvek od Molex » stř led 01, 2020 09:35

Jsem podobného názoru, no je to sice blbost, ale u jinak tichého auta mi to celkem vadí. Taky pak na to na jaře mrknu, s minusovými teplotami venku se to podle mě zhoršilo.

Clio50valec
Starting member
Příspěvky: 73
Registrován: stř lis 16, 2016 16:54
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Hlučný brzdový pedál.

Příspěvek od Clio50valec » úte dub 28, 2020 14:00

Ano robí to. Tiež som si to všimol po 4 rokoch čo to auto mám a vďaka tomu ze ste ma na to upozornili. Renalty clia vidávajú rôzne zvuky. Aj škoda fábia vidáva rôzne zvuky. Budeme si musieť zvyknúť že máme lacnejšie autá. Mňe to napríklad vôbec neprekáža pácia sa mi zvuky clia. Vrčanie motora, pískanie turba, také zaujímavé piskanie pri radení rýchlosti, občas strela do výfuku, cvakanie motorceka stieračov. Takto sa clio prejavuje a je to lepšie ako by malo byť nemé

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti