Tažné zařízení

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Tadeáš
Starting member
Příspěvky: 28
Registrován: úte kvě 28, 2019 21:14

Tažné zařízení

Příspěvek od Tadeáš » úte lis 19, 2019 14:49

Ahoj
Chtěl bych se vás zeptat, řešil jste někdo tažné zařízení mimo autorizovaný servis? Nevíte někdo jak je to ve skutečnosti s tou zárukou, když bych si ho nechal namontovat někde jinde než v Renaultu?Auto mám rok a půl a zjistil jsem, že bych ho potřeboval, v autorizovaném servisu za něj chtějí 15 tis. Navíc mám parkovací senzory takže se bojím aby nebyl nějaký problém. Také vím jak se v Renaultu staví k reklamacím takže je mi jasný,že jakoukoliv věc na reklamaci by byli schopni svést na to, že tažný není od nich.
Budu rád, když se někdo podělí o zkušenost nebo tip.
Děkuji

Uživatelský avatar
DYK77
Experienced member
Příspěvky: 559
Registrován: pát kvě 05, 2017 21:50
Bydliště: MOST

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od DYK77 » pon pro 09, 2019 00:07

Já myslím, že jsi si odpověděl sám. Zkusil bych se v Renaultu zeptat, jaký na to mají názor, třeba tam narazíš na normální lidi.
Pokud jde o záruku, tak ohledně vlivu montáže tažného na auto, by se dalo uvažovat řešení koroze karoserie, případně ty couvací senzory. Co se koroze týče, tam jsou hodně opatrní s reklamací i pokud by se žádné tažné nemontovalo ( jakákoliv koroze je tvoje vina, pokud není způsobena prorezivěním zevnitř ), no a senzory buď uznají nebo ne, to je vsázka do loterie, záleží jak hodně finančně výhodné to "neoriginální" tažné je. Osobně jsem už na svém autě odpojil a zase připojil tolik věcí, že bych neměl mít záruku skoro na nic :-) ale nic jsem při tom neponičil, tak ať mi dokážou, že za vadu můžu já. Nehledě na to, že pokud je člověk opatrný, ani se nedá poznat, že se s něčím manipulovalo. Jsou věci, které se při odpojení nabonzují do řídící jednotky, ale tomu se dá předejít tak, že se před tím odpojí akumulátor.
Renault Clio IV GrandTour GTline 1.2TCe 120
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů