Vrzganie sedadla vodica

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
BigBoy181
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pon led 25, 2016 18:42

Vrzganie sedadla vodica

Příspěvek od BigBoy181 » sob srp 24, 2019 10:13

Zdravim. Po absolvovani dovolenky v Chrovatsku, mi zacala pomerne neprijmne vrzgat sedacka vodica (mam 75 kil ak by nal niekto narazky na hmotnost :wink:
Skusil som vsetko co je v mojich silach. Zvuky idu z pravej strany od koliecka, ktorym sa nastavuje sklon sedaku. Najskor som myslel, ze by to mohla byt penova vypln operadla ale po tom ako som zatlacil na to koliecko, ktorym sa nastavuje sklon, zistil som, ze pena to nebude. Odzipsoval som calunenie, nastriekal zvnutra silikonovym sprejom, sklopil sedacku do vodorovnej polohy a viditelnu konstrukciu tiez nastriekal a aj tak nepomohlo. Ma niekto podobnu skusenost alebo napad ako sa vrzgania zbavit? :|
Ak by to niekoho zaujimalo, mam Clio Grandtour Limited 0,9 tce a mal som trochu obavy ako si motor poradi s plnym autom na ceste na dovolenku. Na moje prekvapenie to nebola taka tragedia ako som cakal, tempomatovych 136 drzal s prehladom, spotreba podla PP bola 6,1 a vyskusal som aj maximalku (podarilo sa mi ist 185). Kazdopadne Megane 1,3tce, ktory siel so mnou na dovolenku tiez mal pri rovnakom tempe spotrebu 5,6 (asi preto ze siel celu cestu za mnou v aerodynamickom zavese :D )

lostsoul
Starting member
Příspěvky: 26
Registrován: pát zář 28, 2018 09:09

Re: Vrzganie sedadla vodica

Příspěvek od lostsoul » ned zář 29, 2019 10:21

Já měl ten samý problém s vrtáním sedačky řidiče. Při garanční prohlídce mě ho zbavili. Dle tvrzení technika není problém v mechanice sedačky ale v tom, že drhne molitan o kovovou konstrukcí sedadla. Každopádně u mě problém vyřešili v rámci záruky a vrzání je pryč.
Clio Grandtour IV 1.2 16V D4F

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů