Manuální klimatizace

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Uživatelský avatar
krvesaj
Junior member
Příspěvky: 162
Registrován: čtv bře 05, 2009 21:51
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Manuální klimatizace

Příspěvek od krvesaj » pát kvě 31, 2019 20:44

Ahoj, dnes jsem zjistil nějaký divný zvuk v aute, kdyz mam zaplou klimu. Kdyz mam vetrak na prvni stupen, vyply radio a zaplou klimu tak slysim do auta ca. Po minute takove huceni. Kazdou dalsi půlminutu to prestane a po minute zase huceni. Kdyz dam vetrak na druhy stupen tak nic neslyším. Prepnu zpet a do pul minutky zase huci. Tak nevim zda je to vlastnost ci ne. Zkousel jsem i jinak natacet klapky na rozvod vzduchu atd. Otevrel jsem haupnu ale nic neslysim mozna jen lehky huceni od vetraku. Jinak vetrak toci porad stejne. Tak jestli by to nejaka dobra duse nemohla zkusit na klasicke 1.2 16V, abych to resil. Mam najeto 13.000 km a auto je koupeno 4/2017. Vzatahuje se na klimosku normalne 5 leta zaruka nebo uz ne? Diky moc 😊
Renault Grand Scenic III, 1.9. dCi 96 kW, r.v. 2010
-----------------------------------------------------------------
Renault Clio IV Grandtour 17´ Limited Edition, Červená Intense,
r.v. 2017, 1.2 16V 75 PS
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Renault
Mégane 1.4 16V RXE r.v. 2000 - Prodáno
--------------------------------------------------------------------------------------
Renault Scenic II 1,9 dCI 88kW r.v. 2004 - Prodáno

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů