Nefunkční vypnuti světel/zapnuti dálkových světel

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Roberto-Baggio76
Starting member
Příspěvky: 23
Registrován: sob bře 12, 2016 15:52

Nefunkční vypnuti světel/zapnuti dálkových světel

Příspěvek od Roberto-Baggio76 » čtv kvě 23, 2019 09:16

"Ahoj, mam problem, pred 2tydny jsem si koupil novy Renault Captur a uz se mi 2x stalo, ze pri jizde mi uplne prestala fungovat leva packa (jedine co fungovalo byly blinkry), takze svetla svitila ale svetla nesly vypnout, nesla zapnout dalkova svetla ani svetelna houkacka nereagovala, zkousel sem i mlhovky a ty taky nic... proste vse az na blinkry prestalo fungovat. Az kdyz sem vypnul motor a znova nastartoval tak zase fungovalo, v servise mi rekli ze to neni zavada ale ze kdyz baterie klesne pod kapacitu 70% tak se vypinaji nektere podpurne systemy coz mi prijde jako naprosta blbost. Nesetkal se nekdo s podobnym problemem"

Zdravím,

Výše napsaný příspěvek je ze sekce Captur, ale vlastně se to týká i nás Clio IV. Je vidět, že tento problém je na více aut a i mě se to stalo jednou. Chtěl bych se zeptat zda už to někdo komu se to stalo má vyřešené přes reklamaci a hlavně je to v pořádku. Děkuji za vaše odpovědi.

Uživatelský avatar
moucha tse-tse
Experienced member
Příspěvky: 589
Registrován: pon kvě 24, 2010 18:11
Bydliště: morava

Re: Nefunkční vypnuti světel/zapnuti dálkových světel

Příspěvek od moucha tse-tse » pát kvě 24, 2019 09:11

Ahoj, ja uz to psal do Capturu.. Ta zavada je ulozena v pameti rj. V renaultu mi rekli, ze mi tam udajne chybel nejaky program a od te doby uz to nedela. Vyreseno za cca hodku a pul v ramci zaruky zdarma👍
Clio IV, 2015,1.2 16V,LPG, 6 l/100km...81 000km
TPMS aktivátor...

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů