software

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
72rak
Starting member

software

Příspěvek od 72rak » ned bře 28, 2021 16:21

Dobrý den prosím o radu nebo návod!Koupil Jsem renault clio 4 rok 2013 a mám tam radio lg media nav ale je tam nahraný system software 2.0.9 což asi není origo a nikde jsem ani o tomto software nic nenašel asi se v tom předtím někdo hrabal a nahrál tam tento software? Radiu nejsou mapy a nikdy tam nebyli.Což bych si mohl dokoupit a nainstalovat.Ale dělá mě starost jak odstranit ten systém software co tam je nyní!?Jinak mě nejde ani hodiny srovnat když se pokusím je přeštelovat ručně tak se mě vždy vrátí na původní čas!Jinak radio funguje a propojení přes bluetooth také!Jsem už z toho na nervy tak snad se tu někdo najde kdo by poradil.Děkuji moc.

sardon
Starting member

Re: software

Příspěvek od sardon » stř bře 31, 2021 18:51

Zdar, zkus to upgradovat na verzi 4.1.0 na téhle stránce https://www.gps-rlink.com/medianav/upda ... -medianav/ je dole ke stažení soubor, kterým by to mohlo jít. Zkopíruješ ho na naformátovanou flasku(měla by mít diodu,jednou jsem to zkoušel s flaskou bez a nic to nedělalo), dáš do zapnutého Medianav a mělo by se tě to zeptat, jestli to cheš spustit, nebo tak něco, přesně si teď nevybavuju, dáš ano čekáš, až se proces dokončí (postupně se tam vyplňuje asi osm obdélníčků). Pokud se to z nějakého důvodu nepovede, nic se neděje, zůstává původní verze. Mapy můžeš nainstalovat i zadara, někde je tu vlákno, kde se to řešilo.

bagr3210
Junior member

Příspěvek od bagr3210 » pát dub 02, 2021 07:52

Dle mne tam puvodni majitel mel "kreklou" verzi a pri prodeji tam dal puvodni-original. Proto tam mapy nejsou.
Mas moznost tam ofiko dat mapy pres program,jak pise Sardon.
Nebo tam dej rovnou "kreklou" verzi a vloz mapy dle sveho uvazeni.
Navody tady na foru jsou.
Renault Clio IV 1,2 16V 75 Limited Červená Flamme NNP

sardon
Starting member

Příspěvek od sardon » pon dub 05, 2021 09:11

A to sem se teď nasmál, pár dnů potom, co jsem tu napsal, jak na to, tak jsem chtěl aktualizovat mapy a při načítání info ze systému se mi to pokaždý seklo, že jsem musel odpojit baterku. Ještě v říjnu, kdy jsem aktualizoval naposled to šlo bez problémů, tak nevím, co se stalo :-D

bagr3210
Junior member

Příspěvek od bagr3210 » pon dub 05, 2021 14:24

Sardone,tohle se mi stalo tak pred rokem a aktualizovat mapy uz mi nejde pres Tools,ale jen pres zalohu. Takze ted musim z radia udelat zalohu,v PC upravim mapy a pak to zas v radiu obnovim.
Takze asi jen tak.
Hledal jsem,cim a proc se to u mne deje,ale bohuzel,nenasel jsem reseni. Nepomohlo ani reinstace ruznych verzi. Tak kdyz najdes reseni,dej vedet.. ;-)

sardon
Starting member

Příspěvek od sardon » úte dub 06, 2021 17:11

Já to teď nechal plavat, předpokládám, že po půl roce tam nebudou nijak závratný změny. Nechám to bejt tak do léta, až bude hezky a budu mít na to náladu a pak to zkusím znova. Pokud tedy přijdu na řešení (nebo ho někde vygooglím), tak se samozřejmě podělím. :-) Na druhou stranu všechno běží a moc se mi v tom hrabat nechce...... ;-)

bagr3210
Junior member

Příspěvek od bagr3210 » úte dub 06, 2021 17:59

Chapu,mam to stejne. A tym,ze Clio vic stoji,nez jezdi,tak nechavam mapy byt..i kdyz je to zalezitost par minut,taky se mi nechce v tom hrabat..
Je to fakt zvlastni,co se tomu stalo..
Mas pravdu,zavratni zmeny tam nebudou. Max ze misto Penny je Kaufland a opacne. ;-)

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio IV“