Brzdove svetla nesvietia

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
BigBoy181
Starting member

Brzdove svetla nesvietia

Příspěvek od BigBoy181 » úte zář 15, 2020 08:45

Ahojte, stretli ste sa s problemom, ze by vam po stlaceni brzdoveho pedalu nesvietili brzdove svetla? Mam Grandtour r.v. 2018 a podla vsetkeho mam vadny snimac, ktory je upevneny na brzdovy pedal. Je to kus plastu s vysuvnou tycinkou, ktora snima pohyb pedalu a podla toho okrem ineho aj aktivuje brzdove svetla. OK, poviete si, ze vadny snimac, v zaruke sa vymeni. Ano, ale toto je uz druha rovnaka zavada, ktora sa mi stala a opakuje sa mi presne po roku. Vtedy sa tiez snimac vymenil a bol pokoj. Horsie je, ze ja neviem kedy mi brzdove svetla svietia a kedy nie. Cize ani neviem kedy sa mi tato zavada opat prejavila. Hladal som na anglickych a nemeckych forach, ci su tieto snimace tak vadne a ci s tym niekto ma skusenosti ale nic som nenasiel a pride mi divne, ze zrovna ja mam stastie uz na druhy vadny snimac. Ked sa snimac vytiahne a da spat, tak to chvilu funguje ale po case to opat prestane svietit. Na vymenu som uz objednany, avsak sa obavam, ze by problem mohol byt niekde inde. Stretli ste sa s niecim takym alebo niekde nieco take citali?

Odpovědět

Zpět na „Renault Clio IV“