R-link

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Pebo
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 26, 2016 10:44

R-link

Příspěvek od Pebo » úte led 26, 2016 11:06

Dobrý den všem,
za týden se stanu novým majitelem Captur TCe 90. Jde o skladový vůz a je vč. R-link
o který jsem zas tak nestál. Chtěl jsem se něco dozvědět na www.renault, ale nic jsem nenašel.
Dotazy - 1. Je nějaká zkušební doba bez placení a kolik se popřípadě platí ?
2. Jsou aplikace ke stažení opravdu tak dobré (např.?),že se to vyplatí ?
3. Musí být v autě "přítomen" internet v mobilu ?

Děkuji za odpovědi a zkušenosti.

petrxy
Starting member
Příspěvky: 97
Registrován: pon srp 15, 2005 08:33

Re: R-link

Příspěvek od petrxy » čtv bře 10, 2016 15:27

Ahoj,

ad 1) při nákupu vozu máš R-link předplacený. Jestli si dobře pamatuji, tak je to na jeden rok. Pak si musíš balíček zase zaplatit.

ad 3) v R-linku je modul nahrazující klasickou SIM kartu. Takže když si předplatíš přístup, máš přístup na data jako kdybys měl datový tarif se SIMkou.

Elza58
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: pon zář 25, 2017 20:04

Re: R-link

Příspěvek od Elza58 » ned dub 07, 2019 15:36

Zdravím ve spolek, dnes jsem zjistil, že mi nejdou hodiny v R linku, tak jsem provedl aktualizaci SD karty a výsledek ?? Nemám žádné mapy. Tak nevím co s tím. Aktualizaci před 6. dubnem jsem provedl. Poradí někdo. Dík.

Elza58
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: pon zář 25, 2017 20:04

Re: R-link

Příspěvek od Elza58 » pon dub 08, 2019 09:28

Ahoj, tak nastala změna. Dnes ráno po nastartování auta se stav zaktualizoval a mapy naskočily. Ale hodiny nee. Dále jsem zjistil v R - Link Store, že moje SD karta je červená a je plná. přitom jsem na ni nic krom aktualizací nedohrával. Poradí někdo?

bony50
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: pon pro 10, 2018 14:44

Re: R-link

Příspěvek od bony50 » pon dub 08, 2019 15:03

S aktualizací SD karty mám má velmi negativní zkušenost, viz. můj příspěvek "aktualizace map". Na R-link store lepší nechodit. Mapy jsem vyřešila nákupem nové SD karty s novými mapami. Přes R-link Store již nic nekoupím. Raději si za rok koupím opět novou aktuální SD kartu.

Odpovědět

Zpět na „Renault Captur“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti