USB připojení iPhone vypadává - R-Link

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
gum
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: ned říj 11, 2009 23:42

USB připojení iPhone vypadává - R-Link

Příspěvek od gum » pon led 18, 2016 21:30

Přátelé,
od počátku, co vlastním Captura, jsem míval občasné potíže s připojením svého telefonu k USB pro nabíjení a muziku. Náhodou jsem přišel na to, že s neoriginálním USB kabelem vše funguje správně, nicméně v poslední době to opět dělá problémy a neoriginální kabel to neřeší. Mám iPhone 6 s aktuálním SW a R-Link rádio (aktualizován cca před 3 měsíci když mi končilo předplatné TomToma).

Po připojení do USB se telefon připojí, na displeji vyskočí připojeno a pak se odpojí. Tím to skončí, nejsem schopen si v autě nabít telefon. USB kabel je v pořádku, na nabíječce normálně funguje (zkoušel jsem i jiný a identické chování). Připojení přes BT funguje normálně (hraje hudba, handsfree jede).

Nechce se mi zase resetovat rádio do továrního nastavení, to je na prd řešení, musel bych zase nasázet do navigace místa, vybrat stanice a podobně a nikdo mi nezaručí, že to nebudu dělat za měsíc znovu.

Setkali jste se s tím někdo? Máte nápad, co s tím?

Díky
Captur 1.2 120 TCe EDC

Odpovědět

Zpět na „Renault Captur“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti