Vyhrivany volant

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
chennda
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pát lis 02, 2018 14:20

Vyhrivany volant

Příspěvek od chennda » čtv říj 21, 2021 11:38

Zdravim, nevite nekdo, jestli je moznost v autorizovanem servise vymenit bezny volant za vyhrivany u noveho vozu? Konkretne se jedna o Captur ZEN 100 tce lpg... Vyhrivany volant je asi to jediny co mi na tom aute schazi ke stesti..

Chrochnik
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: stř srp 11, 2021 07:03

Re: Vyhrivany volant

Příspěvek od Chrochnik » pát lis 05, 2021 12:45

Obávám se, že pokud to jde, tak to bude dražší, než celý winter pack i s výhřevem čelního skla, bylo by levnější to řešit už při konfiguraci vozidla. Stačí jeden telefonát do autorizovaného servisu. Já tam winter pack mám, a musím říct, že vyhřívání volantu využívám víc, než vyhřívání sedadla :o)
Renault Captur TCe100 LPG 2021
Škoda Octavia 1.4 TSI 2018
EX: Toyota Yaris 1.3 LPG, Hyundai i30 1.4CVVT, Felicia 1.6MPI

Chrochnik
Starting member
Příspěvky: 17
Registrován: stř srp 11, 2021 07:03

Re: Vyhrivany volant

Příspěvek od Chrochnik » pát led 21, 2022 07:08

Ahoj, dopadlo to nějak?
Mám nový postřeh k volantu. Měl jsem teď týden jako náhradní vozidlo Captur 2 ve výbavě Intens bez winter packu. A musím říct, že rozdíl v kvalitě kůže na volantu byl nepřehlédnutelný. Kdybych u obyčejného nevyhřívaného volantu necítil pod prsty švy, tak bych klidně věřil, že držím plastový volant. Kůže na vyhřívaném volantu je daleko příjemnější na dotyk, takže winter pack se vyplatí nejen v zimě, ale po celý rok. Toť můj subjektivní dojem.
Renault Captur TCe100 LPG 2021
Škoda Octavia 1.4 TSI 2018
EX: Toyota Yaris 1.3 LPG, Hyundai i30 1.4CVVT, Felicia 1.6MPI

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1307
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Vyhrivany volant

Příspěvek od Renaulťák » pát led 21, 2022 10:29

Do LII jsem prehazoval volant s tempomatem, ktery mel najeto 150k. Nyni je na nem tak 330k a krome nalestenosti OK. Na MIII se mi zacal pri 30k na leve strane soupat, u LIII po 80k. Zabrousil jsem a zalestil a zacal pouzivat automobilove rukavice, jinak by snad byly oba derave. Takze se preslo na pouzivani nekvalitnch kuzi, co nesnasi pot a UV.
Dotykovy pocit zalezi na tuhosti podkladu. Ted jsem delal kouli na LII. Pouzil jsem jemnou kuzicku. Rozpadnutou kouli jsem vytvotil laminovanim a i ta jemna kuzicka je na tvrdem podkladu tuha. Musela by byt hodne silna a s tim se pak ve svech a ohybech neda bez okoseni pracovat.
V LIII mam rukavice v barve bile kavy a musim rict, ze pul roku a leva je spinava. jak prase. Rukavice se da oprat. Volant ne.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

Odpovědět

Zpět na „Renault Captur“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů