Nový Captur - informace, postřehy, rady

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
muWme
Junior member
Příspěvky: 134
Registrován: úte úno 09, 2016 20:27

Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od muWme » úte čer 09, 2020 15:42

Zdravím,
jen tak na okraj, možná by si nový Captur zasloužil svoji samostatnou sekci.
Zvažuji obměnu svého Kadjara za vozidlo které muže řídit i přítelkyně (takže AT). Zvažoval jsem C-HR (mám 200/150 takže hlavou jsem brousil vnitřek), 2008 (hranatý volant přes který se kouká na palubku musí být dole a špatně se vystupuje a nastupuje) až došlo i na krátkodobé otestování nového Captura ze které jsem celkem nadšený. Ano není to velikostně jako Kadjar ale dá se to. Jizdní vlastnosti se mi také zdají dobré.

Vlastní už někdo nového Captura s plovoucí konzolí?, v půjčeném jsem plovoucí neměl a v nějakém videu někdo rozebíral že celkem "vrže".
Hledám skladové vozy ale po pravdě asi budu muset jít do objednání konfigurace protože skladovky mají pro mě nevhodně zvolené pakety.
Díky za jakékoliv postřehy k novému Capturu.
Renault Kadjar 1.2 TCe 130 ZEN
Obrázek

mili11
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 05, 2020 08:22

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od mili11 » pon říj 05, 2020 09:51

Ahoj,
mám Captur 1,5 blue dCi, intens, manual najeto 5000 km. Tichý motor, spotřeba 4,5l. Zpočátku jsem měl problém udržovat 50 km ve městě a 90 mimo. Zdálo se, že auto jede 50kou a na tachometru bylo 65. S konzolí ale neporadím neb mám manual. Jinak zatím vše v pořádku a doufám, že to tak dlouho zůstane.

Uživatelský avatar
Geox
Junior member
Příspěvky: 212
Registrován: stř čer 06, 2012 23:03

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od Geox » čtv říj 08, 2020 20:09

My zatím první den - vůz v součtu lepší než starý, to bez debaty, tišší motor, 1,0Tce je o dost lepší než 0,9TCe. Jediné výrazné výtky máme k výhledu z auta (zpětné zrcátko je dost nízko a doslova vadí ve výhledu - to se moc nepovedlo, budeme si muset zvyknout). Tachometr (máme celodisplej) je takový nevýrazný, zjistit kolik jedu trvá o vteřinku déle než u starého (tam to bylo na první mrk). Matlací tabletové ovládání nás nenadchlo (už nám neni 20 a tak jsme konzervy). A vevnitř opět pocitově méně místa než ve starém Capturu - děje se nám to s každym autem co si pořizujeme (asi jak roste bezpečnost tak se taky zmenšuje ten vnitřní prostor). Byl jsem zvědavej na LED světla, ale přišli mi tak nějak normální, hotovej sem z nich nějak nebyl - tak snad něco vydrží (levná sranda to nebude). Řadicí páku máme manuál (je celkově nějak výše posazená a celý to zabírá víc místa), ale manuál chodí dobře bez výhrad.
_______________________________
Grand Scenic III 1,6 DCi Bose - 2015
Captur 1,0 - 2020

mili11
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 05, 2020 08:22

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od mili11 » úte říj 20, 2020 12:32

Ahoj, mám taky tach. celodisplej a občas ( tak jednou za 5 startů) proběhne nějaká kontrola systémů a vynuluje se počítadlo kilometrů, průměrná spotřeba a dojezd na nádrž. Děje se vám to taky?
Captur 2020 1.5 blue dCi.

Mytys
Starting member
Příspěvky: 69
Registrován: úte zář 30, 2008 14:23

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od Mytys » stř pro 16, 2020 11:02

NEW Captur 2020 LPG zakoupeno 12/2020. Zatím bez problémů. Při nastupování jako spolujezdec výška 185 se vždy udeřím do hlavy o vršek rámu dveří protože sedačka je hrozně vysoko a nejde snížit. Když už sedím tak je to O.K. LPG strašně málo informací od prodejce. Při koupi vozu a cestě domů kontrola policie a pokuta že nemám na autě nálepku že je i na LPG. Kde je hlavní uzávěr od LPG nádrže taky nevím, když bude plyn ucházet.
Netuším zda má auto nějaké přimazavání ventilů při jízdě na LPG - ekolube a pod. Jinak autíčko pěkné, dobře jede. Jak zabere turbo tak to letí jak drak. Jsem spokojen
Renault Kangoo

auto-radce
Junior member
Příspěvky: 168
Registrován: pon úno 03, 2020 14:26

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od auto-radce » stř pro 16, 2020 12:20

Mytys píše:
stř pro 16, 2020 11:02
NEW Captur 2020 LPG zakoupeno 12/2020. Zatím bez problémů. Při nastupování jako spolujezdec výška 185 se vždy udeřím do hlavy o vršek rámu dveří protože sedačka je hrozně vysoko a nejde snížit. Když už sedím tak je to O.K. LPG strašně málo informací od prodejce. Při koupi vozu a cestě domů kontrola policie a pokuta že nemám na autě nálepku že je i na LPG. Kde je hlavní uzávěr od LPG nádrže taky nevím, když bude plyn ucházet.
Netuším zda má auto nějaké přimazavání ventilů při jízdě na LPG - ekolube a pod. Jinak autíčko pěkné, dobře jede. Jak zabere turbo tak to letí jak drak. Jsem spokojen
Blahopřeji ke koupi vozu. 1,0 TCe LPG letí jak drak a jezdí pod korunu na kilometr a to ještě počkejte až motor zajedete (typicky 1500-2000 km), to teprve bude jízda.
Jelikož je motor bivalentní (jezdí na obě paliva a má obě nádrže plnohodnotné), prý nemusí mít nálepku LPG ale i tak je ostuda podniku, když vypustí takový auto na cestu.
Kde má LPG ventil taky netuším - že by plyn někdy někomu ucházel u továrního plynu - to jsem nikdy neslyšel.
Přimazávání ventilů nemá, k čemu taky? - odolnější výfukové ventily a sedla udělají své.
Grand Scenic III 1,6 dCi 96 kW 2012

motorol
Junior member
Příspěvky: 207
Registrován: sob bře 06, 2010 08:26

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od motorol » sob pro 19, 2020 10:31

Hlavní ventil od nádrže bude někde na ni a při problému to vypustí LPG pod auto nebo při masivním úniku zavře. Takze není důvod ho hledat nebo s nim cokoliv dělat.
Megane II sedan r.v. 06 - prodáno
Megane kabriolet

auto-radce
Junior member
Příspěvky: 168
Registrován: pon úno 03, 2020 14:26

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od auto-radce » pon pro 21, 2020 08:33

Samozřejmě při nehodě se plyn vypustí právě pomocí hlavního ventilu, ale ten je určitě přístupný zespodu vozu. Běžně však není potřeba s ventilem nějak manipulovat.
Grand Scenic III 1,6 dCi 96 kW 2012

Mytys
Starting member
Příspěvky: 69
Registrován: úte zář 30, 2008 14:23

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od Mytys » stř pro 23, 2020 16:39

Co se týká výše uvedeného motoru tak mi pouze sdělili, že má hydroštely a nemusí se seřizovat ventily a někde v popisu jsem četl že to má 4 ventily. Nepochopil jsem jak to počítají protože je to tříválec 1 l. Kdyby někdo věděl tak prosím napište. Dále mi bylo sděleno když jsem se ptál na měření tlaku v pneumatikách jak to je s ventilky. Nejsou tam žádné speciální ale obyčejné a pokles tlaku v pneu si auto vyhodnocuje přes ABS říkal prodejce. Tak jsem rád že to má obyč. ventilky. Akorát jsem v auto počítače nenašel položku aktuální spotřeba jak je uvedená v manuálu ale pouze průměrná spotřeba a dojezd na benzín a dojezd na LPG. Což v manuálu není.
Renault Kangoo

Bravomv
Junior member
Příspěvky: 131
Registrován: pát bře 04, 2016 15:18

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od Bravomv » stř pro 23, 2020 16:50

Jestli jsem dobře pochopil, na co se ptáš, tak ty čtyři ventily jsou na jeden válec, takže u 3-válce celkem 12 ventilů.

Captur2020
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: pát pro 25, 2020 19:36

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od Captur2020 » pát pro 25, 2020 20:10

Ahojte, mam najazdenych prvych 1000km, tak sa mozem podelit o prve skusenosti:
+ dobry podvozok (mierne tvrdsie nastanevny)
+ dobre riadenie
+ dobry interier, meterialy, dizajn posobi o triedu vyssie
+ jednoduchy motor 1.0 TCE vyzera, ze bude spolahlivy
+ pat hviezdiciek Euro NCAP

- sedadlo spolujazca je vysoko, asi by som uz znova priplatil vyskovo nastavitelne, udieram si hlavu o A stlpik
- spolujazdec ma menej priesturu na lave koleno pre na jeho strane sirsiu stredovu konzolu, nic hrozne
- ked potlacim rukou (pobucham) zadne naraznik pri svetle spiatocky, dost vrzka - objavil som to pri umyvani, inak nepocut
- pod 2000 ot. sa trapi (vsak aj ked ho drzim vyssie, nie je vobec hlucny, to sa da od 1L cakat, takze v norme)
- v servisnej knizke nie je plan udrzby, absolutne ziadne info, neviem aky tam ma ist olej, sviecky, akumulator, ci sa tam nemenia specialitky ako olej v prevodovke, palivocy filter, kedy menit remen k alternatora...

Sumar - Vsetko plne OK, kupil by som ho znovu, keby byvam na sidlisku a parkujem v malom priestranstve v uzkych ulickach, mozno by som prikupil 360 st. parkovacie kamery, je to vascie auto

Premyslam, ze si dam namontovat tazne, nejake skusenosti? Rozmyslam nad slovenskou Galiou, dufam, ze mi nepokazia nove auto ked to budu montovat.

Kupovali ste niekto druhu sadu kolies? Nejaky tipy?

Captur2020
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: pát pro 25, 2020 19:36

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od Captur2020 » sob pro 26, 2020 20:44

Este pridam:

+ Led svetlomety - dobre stretavacie svetla
+ dobre sedadla

- ridica paka a ovladace okien neprirodzene blizko k vodicovi
- este to nemam uplne vypozorovane ale kurenie sa mi zda nejak slabe

Uživatelský avatar
ZDENECEKCZ
Grafoman
Příspěvky: 3289
Registrován: pon pro 27, 2010 19:59
Bydliště: Krnov sev. mor.
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od ZDENECEKCZ » ned pro 27, 2020 09:13

Nechcu bejt rejpavej, ale.pokud pises, ze motor nema silu pod 2tis otacek, tak to je prece jasne. Benzinovej motor, jakykoliv, potrebuje byt ve vyssich otackach. Idealne okolo 2500-3000. Pokid chces jezdit pod 2 tis, mel sis kupit dyzla
Jinak preju, at ti sluzi dobre a dluho.
Je ostuda, ze prodejce nerekl co a jak. A ohledne te kontroly policajtu...asi bych okamzite jel zpet do prodejny a zdupal je za to a chtel dolepit nalepku anebk s tim i papir o tom, ze to nemusi byt. Proste nic bych neplatil. Je to nove auto prodane jako schvalene, tak nechapu, co by tam melo chybet.
Moje rajče: https://zdenecekcz.rajce.idnes.cz/
Jawa pionýr rv58(asi)
ČZ 175 rv72
Škoda 1000MB rv67
Škoda 120 M rv89
Škoda Favorit 135LX rv93
Yamaha XJ-600S rv93
Suzuki GSF 600 S Bandit rv98
SUZUKI GSF 600 S Bandit rv00
Renault Laguna 2,2dt rv2000 naj-108250 až 177tis km- recyklace
Yamaha FZ 6 S Fazer 2005
Renault Mégane Grand Tour 1.9dci 88kw rv04 naj-272tis až 299,5tis km
teď:
Renault LAGUNA III 2.0dci 96kw kombi rv10/2008 naj 330400...nyní již přes 367tis
Honda CB 600 S Hornet 2001 červená s najezdem 54180km

Mytys
Starting member
Příspěvky: 69
Registrován: úte zář 30, 2008 14:23

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od Mytys » ned pro 27, 2020 17:09

Při další návštěve renaultu mi tu nálepku LPG dali ale netušili že to tam má být. Omlouvali se.
Renault Kangoo

satellite22
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: ned lis 01, 2020 21:16

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od satellite22 » sob led 02, 2021 18:00

Ahoj všem, tak my máme Captura II od 21.října, najeto 3200km a také vše ok. Topení v počátku jízda hodně napomáhá vyhřívaní sedaček, které je skvělé, ovšem mi kazí dojem z dobře nabité baterky. Tu díky "inteligentnímu nabíjení" jednou za měsíc v garáži nabíjím chytrou nabíječkou, která zvládá AGM i gelové baterie. Zkoušel někdo vyrušit ten proudový snímač, aby se baterie nabíjela dříve, než je vybitá na půl?
Mám radost z absence elektron. ventilů v pneu a snímání z ABS, užil jsem si načítání ventilů u Opla Merivy při každém přezouvání pneu. Z alli jsem pak koupil čtečku a načítal si ventily sám. Ale 6 let sloužila bez jediné závady a nyní slouží novému majiteli.
Díky za postřehy a rady.

Captur2020
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: pát pro 25, 2020 19:36

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od Captur2020 » sob bře 20, 2021 13:56

Ahojte, dal som si namontovat tazne a teraz som si vsimol, ze svieti iba lava hmlovka. Vpravo vidim LEDky, ale nesvietia. Mozno mi to zle zapojili pri montazi tazneho.

Mohol by niekto prosim pozriet ci ma novy Captur dve hmlovky, prosim? By som to dal reklamovat. Dakujem

Uživatelský avatar
berka79
Advanced member
Příspěvky: 302
Registrován: stř bře 27, 2019 03:51
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od berka79 » sob bře 20, 2021 16:49

satellite22 píše:
sob led 02, 2021 18:00
Ahoj všem, tak my máme Captura II od 21.října, najeto 3200km a také vše ok. Topení v počátku jízda hodně napomáhá vyhřívaní sedaček, které je skvělé, ovšem mi kazí dojem z dobře nabité baterky. Tu díky "inteligentnímu nabíjení" jednou za měsíc v garáži nabíjím chytrou nabíječkou, která zvládá AGM i gelové baterie. Zkoušel někdo vyrušit ten proudový snímač, aby se baterie nabíjela dříve, než je vybitá na půl?
Mám radost z absence elektron. ventilů v pneu a snímání z ABS, užil jsem si načítání ventilů u Opla Merivy při každém přezouvání pneu. Z alli jsem pak koupil čtečku a načítal si ventily sám. Ale 6 let sloužila bez jediné závady a nyní slouží novému majiteli.
Díky za postřehy a rady.
Jelikož Captur a Clio je technicky stejné tak ti odpovím. Máme doma nové Clio a ten proudový snímač jsem odpojil. Žádná chybová hláška nenastala, baterie se začne dobíjet ihned po rozjetí a prvním zabrzdění a pak se už dobíjí pořád celou dobu jízdy. Tím se i deaktivoval stop/start, což byl můj hlavní účel. Původně jsem chtěl vyřadit (proklemovat) spínač přední kapoty jako to mám na Meganu už několik let, ale tady je špatný přístup ke konektoru, musel bych se k němu dostávat demontáží plastů, tak jsem zatím zkusil toto řešení.
Subaru Outback 2.5 Executive
Megane IV Grandtour GT 1.6 TCe 205 - prodáno
Clio V Intens TCe 100 LPG Valencia
BMW 316ti compact M packet

Ladis Captur
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: ned bře 21, 2021 14:31

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od Ladis Captur » ned bře 21, 2021 14:44

Captur2020 píše:
sob bře 20, 2021 13:56
Ahojte, dal som si namontovat tazne a teraz som si vsimol, ze svieti iba lava hmlovka. Vpravo vidim LEDky, ale nesvietia. Mozno mi to zle zapojili pri montazi tazneho.

Mohol by niekto prosim pozriet ci ma novy Captur dve hmlovky, prosim? By som to dal reklamovat. Dakujem
Dobrý den,mě též svítí jen levá mlhovka, nemyslím si že je to vada, spíš snaha výrobce ušetřit pár Kč.Též mám tažné.Mohl by to potvrdit někdo bez tažného zařízení?

Captur2020
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: pát pro 25, 2020 19:36

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od Captur2020 » ned bře 21, 2021 16:41

Vdaka za info, no pytal som sa, pretoze to vyzara ako keby tam diodky boli ale len nesvietia

https://ulozto.sk/file/yFXPtfwLgrRj/image5-jpeg
https://ulozto.sk/file/nPVAsSTSQiyS/image4-jpeg

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od kadliiik » ned bře 21, 2021 17:20

Proč snaha ušetřit pár korun? Většina aut napříč značkami vzadu svítí pouze jednou mlhovkou, aby je nešlo zaměnit za brzdová světla. Je to naprosto normální přirozené a než snahu ušetřit, je potřeba za tím hledat snahu o bezpečnost. Opravdu je mnohem lepší jet v mlze za autem, které svítí jen na jedné straně, než když svítí oběma a že brzí je pak poznat pouze podle třetího světla, pokud mu funguje. Některá auta mají na jedné straně třeba mlhovku a na druhé straně na stejném místě couvací světlo, což ale také ideální není. Kdo couval s GS III po tmě může potvrdit, že když svítí obě couvačky, je vidět o poznání lépe.
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

kpe
Starting member
Příspěvky: 81
Registrován: pát led 02, 2009 16:39
Bydliště: žilina,Slovensko

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od kpe » čtv dub 29, 2021 19:42

Geox píše:
čtv říj 08, 2020 20:09
My zatím první den - vůz v součtu lepší než starý, to bez debaty, tišší motor, 1,0Tce je o dost lepší než 0,9TCe. Jediné výrazné výtky máme k výhledu z auta (zpětné zrcátko je dost nízko a doslova vadí ve výhledu - to se moc nepovedlo, budeme si muset zvyknout). Tachometr (máme celodisplej) je takový nevýrazný, zjistit kolik jedu trvá o vteřinku déle než u starého (tam to bylo na první mrk). Matlací tabletové ovládání nás nenadchlo (už nám neni 20 a tak jsme konzervy). A vevnitř opět pocitově méně místa než ve starém Capturu - děje se nám to s každym autem co si pořizujeme (asi jak roste bezpečnost tak se taky zmenšuje ten vnitřní prostor). Byl jsem zvědavej na LED světla, ale přišli mi tak nějak normální, hotovej sem z nich nějak nebyl - tak snad něco vydrží (levná sranda to nebude). Řadicí páku máme manuál (je celkově nějak výše posazená a celý to zabírá víc místa), ale manuál chodí dobře bez výhrad.
My sme si chceli kúpiť nového Captura pretože náš už mal 2.5 roka tak sme si ho požičali ako zoznamka 365.

Náš názor s manželkou a nepriamo aj servisného technika je radšej ostať pri staršom modeli.

nemáme už 20 rokov aby sme museli pri nastupovaní a vystupovaní robiť gymnastiku kôli nezmyselne vysokým prahom.
renault

Uživatelský avatar
Geox
Junior member
Příspěvky: 212
Registrován: stř čer 06, 2012 23:03

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od Geox » stř kvě 19, 2021 21:16

U nového Captura je již doporučený olej Castrol (Renault se rozešel s Elfem). Chtěl jsem si vyměnit olej a rozdíl mezi Castrolem a Elfem s novou normou RN17 je docela značný. Elf kolem 600, Elf 1200,- Máte někdo zkušenost nebo doporučení jaký olej/značku volit ? Jestli je nějaká reference či zkušenost - jestli jsou kvalitativně stejné nebo je vyšší cena Elfu nějak opodstatněna kvalitou ? Díky G.
_______________________________
Grand Scenic III 1,6 DCi Bose - 2015
Captur 1,0 - 2020

Renaulťák
Senior member
Příspěvky: 1307
Registrován: pon čer 15, 2015 20:19
Bydliště: Nitra

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od Renaulťák » čtv kvě 20, 2021 07:56

Na Castrol presel Renault nedavno. Nikdo nemuze mit zadnou zkusenost, pouze pocity. Cena Elfu, mimo znackove servisy neni tak vysoka.
Ja do aut liju to, co mi doporucil vyrobce. Nejsem schopny zjistit, jestli to byl pouze jeho marketingovy zajem, nebo je to technicka zalezitost. Jako byvaly zamestnanec subdodavatele do automotiv vim, ze na prvnim miste je cena navazana na maximalni kvalitu.
Laguna III Coupe 2,0 dCi, 4control, 131kW/180k, tmavě červená metalíza
Megane III CC, 1,4 TCe, 96kW/130k, černá metalíza
Trafic II L2, 9 míst, 1,9dCi, 74 kW, modtrá

mili11
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: pon říj 05, 2020 08:22

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od mili11 » čtv čer 10, 2021 08:07

Ahoj, nemáte někdo zkušenost se samovolným resetováním palubního počítače. každých cca 5 dní se vynuluje průměrná spotřeba, rychlost, dojezd na zbývající palivo atd. Baterie je plně nabytá. Auto mám zhruba rok a dělá to od začátku. V servisu bylo kvůli tomu 2x. Neopraveno, že prý až Renault vydá nějakou aktualizaci.

Renault Captur 2020, 1,5 dCi.

Uživatelský avatar
ZDENECEKCZ
Grafoman
Příspěvky: 3289
Registrován: pon pro 27, 2010 19:59
Bydliště: Krnov sev. mor.
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový Captur - informace, postřehy, rady

Příspěvek od ZDENECEKCZ » čtv čer 10, 2021 10:48

Vsak to resi vyrobce prehranim softu a co vim, tal stale to doladuje
Moje rajče: https://zdenecekcz.rajce.idnes.cz/
Jawa pionýr rv58(asi)
ČZ 175 rv72
Škoda 1000MB rv67
Škoda 120 M rv89
Škoda Favorit 135LX rv93
Yamaha XJ-600S rv93
Suzuki GSF 600 S Bandit rv98
SUZUKI GSF 600 S Bandit rv00
Renault Laguna 2,2dt rv2000 naj-108250 až 177tis km- recyklace
Yamaha FZ 6 S Fazer 2005
Renault Mégane Grand Tour 1.9dci 88kw rv04 naj-272tis až 299,5tis km
teď:
Renault LAGUNA III 2.0dci 96kw kombi rv10/2008 naj 330400...nyní již přes 367tis
Honda CB 600 S Hornet 2001 červená s najezdem 54180km

Odpovědět

Zpět na „Renault Captur“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů