Aktualizace map - R link

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
bony50
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: pon pro 10, 2018 14:44

Aktualizace map - R link

Příspěvek od bony50 » pon pro 10, 2018 14:57

Zdravím, mám Captura r.v.2015 - koupené v bazaru v DE. Na SD kartě ve voze nebyla mapa Evropy a tak jsem postupovala podle všude dostupného návodu: registrace na My Renault, nákup mapy v R-link store (ze 99€!), stažení Toolbox atd. Mapu nelze na SD kartu dostat! Má nízkou kapacitu a nelze z ní nic odebrat ( šedě zaškrtlá pole). Již 3 měsíce řeším s infocentrum@renault.cz. Absolutní marnost - beznaděj! Neposkytnou žádné informace, údajně to řeší na centrále ve Francii. Hahaha! Nyní jsem se dozvěděla, že mé multimediální zařízení se takto nedá aktualizovat. Lze pouze zakoupit novou - originál Renault - kartu ( po sleve na Navitech za 2490,-Kč) s aktuálními mapami. Tuto informaci mi poskytl přímo Navitech po zaslání VINka.
Máte někdo podobnou zkušenost? Jinak v servisech od toho dávají ruce pryč ( multimediální systém prý neřeší) a prodejci nic neví....
Díky

Uživatelský avatar
Jean ViC
Člen RCČR
Příspěvky: 2075
Registrován: úte úno 22, 2005 19:09

Re: Aktualizace map - R link

Příspěvek od Jean ViC » stř úno 13, 2019 09:34

dopadlo to nejak?
CLIO IV GT 120 EDC Grandtour 2016 Obrázek
Prodano: CLIO III 1.2 TCe 74kW 20th Anniversary 3dv. Glacier White 2010 Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 16V 55kW Authentique 2001 5dv. Obrázek
Prodano: CLIO II 1.2 8V 43kW VAN 2000 Obrázek

bony50
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: pon pro 10, 2018 14:44

Re: Aktualizace map - R link

Příspěvek od bony50 » pon dub 08, 2019 07:31

Jj. Dopadlo. Koupila jsem tu novou kartu a ta maká. Ale nevím co bude cca za 2 roky až nepude aktuální. Případ jsem poslala i na ČOI, ty mě odkázali na Evropské spotřebitelské centrum, ale ani tam nic. Mapy mám, zatím navigují, jen jsem vyhodila 99€.

Odpovědět

Zpět na „Renault Captur“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti