Automaticke spustenie R-linku

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Dezomut
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 22, 2018 14:16

Automaticke spustenie R-linku

Příspěvek od Dezomut » stř srp 22, 2018 16:57

Ahojte,

vsimol som si, ze moj novy Captur ma obcas problem so spustenim R-linku. Ked odomknem auto a otvorim dvere, spusti sa animacia Rlinku, potom tam chvilu svieti Tomtom a nakoniec naskočí tmavá obrazovka, kde svieti iba cas a teplota. To by bolo OK.

Problem je ten, ze asi v 10% pripadov sadnem do auta, nastartujem ho a na displeji mam iba cas a teplotu. Displej na nic nereaguje, ani na vypnutie tlacidlom, ani na podrzanie tlacidla. Cas sa každú minútu obnovi, takze obrazovka nezamrzla. Nemozem si ale pustit radio, navigaciu, nic. Pri cuvani sa rozsvieti parkovacia kamera, po ukonceni cuvania sa obrazovka vrati na obrazovku s hodinami.
Vtedy pomoze vypnut motor, otvorit dvere, zatvorit dvere a skúsiť nastartovat znova. Takisto sa rlink spamätá ked zastavim na krizovatke a spusti sa startstop.

Uz dlhsi čas pozorujem, ze sa tento problem neobjavi ked nastartujem motor az vtedy, ked skoncia obe animácie a ukaze sa obrazovka s casom. Ak startujem pocas animacie, niekedy mi rlink zamrzne.

Robi to aj vam?

Dakujem
Renault Captur 2018 0.9 Tce 90 S-Edition
Renault Twingo 2018 1.0 Sce 70

Odpovědět

Zpět na „Renault Captur“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů