Vrzání v interiéru

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Tomasafc
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 13, 2020 17:23

Vrzání v interiéru

Příspěvek od Tomasafc » úte kvě 10, 2022 20:40

Dobrý den,

prosím o radu nebo jestli se Vám taky stalo a jestli jste vyřešili.

Na levých dveřích mi vibruje a vrže guma podél karosérie a vnitřního plastu(šasí dveří), pomáhá tomu dost repro ve dveřích. Basy mám normálně na střed auta i střed hodnotou. Už to bylo párkrát v servisu, prý sundali šasí a utáhli to, aby nebyl žádný prostor mezi gumou a plastem. Stejně se vrzání objevuje stále. pomohlo v minulosti parkovací lístek mezi tyto dva materiály, ale kdo chce u nového auta přes 600tis mít takové řešení?

Navíc se při vyšších teplotách venku začalo objevovat vrzání někde na palubce, nedokážu identifikovat. Trochu mě to štve, když jedu přes běžnou silnici, žádný tankodrom , tak to při nerovnosti skřípá jakoby tvrdé plasty.

Děje se tohle taky někomu a vyřešili jste, nebo jak navedli servis případně, kde Vám to vyřešili. Zvyžuji sprej proti vrzání,ale říkám si, že by to snad měli udělat v servisu a ne to nechávat na zoufalém majiteli. v Srpnu mi končí 2 letá záruka a pak takový opravy budu muset asi platit, což se mi nechce, když je to od samého začátku po zakoupení.

Děkuji

Tomáš

Ústí nad Labem
Intens TCe 130 EDC GPF

Uživatelský avatar
rom007
Experienced member
Příspěvky: 516
Registrován: stř zář 16, 2009 12:38

Re: Vrzání v interiéru

Příspěvek od rom007 » pát kvě 13, 2022 10:02

Tomasafc píše:
úte kvě 10, 2022 20:40
v Srpnu mi končí 2 letá záruka a pak takový opravy budu muset asi platit, což se mi nechce, když je to od samého začátku po zakoupení.
Vrzání a drnčení se posuzuje při vypnutém rádiu když je v autě klid.
Dvouletý auto není nový ale je ojetý a určitě nelze porovnávat zda jeho stav odpovídá pořizovací ceně nového vozu. Normálně ho prodej a kup nový kus.
Captur 0.9 TCe

Renault - nejlepší auta na světě!

ex Grand Scenic II 1.9 dci 130k
ex Megane III Grandtour LPG 1.6 16V 110k Dynamique Obrázek

Tomasafc
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 13, 2020 17:23

Re: Vrzání v interiéru

Příspěvek od Tomasafc » pát kvě 20, 2022 17:56

Ahoj, tak to je rada :( . díky, proto jsem to tady psal. Bože můj, nebylo by lepší neodpovídat?
Intens TCe 130 EDC GPF

Uživatelský avatar
rom007
Experienced member
Příspěvky: 516
Registrován: stř zář 16, 2009 12:38

Re: Vrzání v interiéru

Příspěvek od rom007 » pát pro 09, 2022 09:23

Tak jak to s tím vrzáním dopadlo?
Captur 0.9 TCe

Renault - nejlepší auta na světě!

ex Grand Scenic II 1.9 dci 130k
ex Megane III Grandtour LPG 1.6 16V 110k Dynamique Obrázek

Tomasafc
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 13, 2020 17:23

Re: Vrzání v interiéru

Příspěvek od Tomasafc » stř pro 14, 2022 18:27

zatím nijak, servis to nějak opravil, ale vzhledem k opravě v listopadu, kdy už nejsou teploty nad 25°C se to nejspíš projeví až na jaře, což bude po záruce opravy. Uvidíme co pak, teď se to neprojevuje, ale třeba našli problém, jestli ano budu chtít vyřešit i druhou stranu (dveře), to si ale nejspíš zaplatím, protože jsem to neřešil v době 2 leté záruky, respektive řešil, ale opakovaně až po této lhůtě. A pokud to bude chtít renault zpoplatnit, raději dám do servisu(jakéhokoli , který si s tím pohraje a nebude mít pocit, že si vymýšlím nebo že se s tím ještě nesetkali. Na jaře nebo až bude prostě víc jak 25°C se ozvu jak jsme na tom. Díky
Intens TCe 130 EDC GPF

Odpovědět

Zpět na „Renault Captur“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti