Plechové disky

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
tondas2
Starting member

Plechové disky

Příspěvek od tondas2 » čtv říj 12, 2017 16:44

Kolegové dávám sem svůj postřeh ohledně přezouvání Captura.
V dubnu jsem koupil Captura v Limited verzi která je na litých kolech,asi jako většina.Na zimu jsem zvyklý mít sadu kol zvlášť a to na plecháčích.Nejdříve jsem rozmýšlel koupit sadu kol od Rencka ,ale to samé koupíte v Bestdrive o 1000Kč na jednom kole laciněji.Snímače tlaku jsem kupoval origo tam cena 350Kč za kus je absolutně luxusní.Dodal jsem jim je před montáží takže vše O.K.
Kola jsem dovezl domu a začal řešit šrouby ,neb liťák má sedlo kuželové a plecháč na kulové.Řekl jsem si že se obrátím na servis a oni řeknou který šroub je správný,následovali řeči typu no vy tam máte mít hliníkáč tak tam plechy nedávejte nebo tam dejte šrouby od hliníků,což člověk trošku strojně vzdělaný neudělá neb cpát kuželové sedlo do sedla na kulové je řezničina a mimo jiné ty šrouby co jsou do hliníků jsou delší a když je nahustíte do plecháčů tak potom koukají moc z druhé strany tak jsem to oměřil a zkoušel jaký tak je to M12*1,5mm a délka závitu 26mm.
cena tohoto šroubu je okolo 40Kč
Takže super profesionální přístup servisu.Připomínalo mi to bývalé JZD.

Odpovědět

Zpět na „Renault Captur“