Snížení výkonu a špatná reakce na plynový pedál při rozjezdu

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Donk
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 28, 2022 19:37

Snížení výkonu a špatná reakce na plynový pedál při rozjezdu

Příspěvek od Donk » pát úno 04, 2022 10:09

Zdravím... mám cca půl roku Espace V 1.6 dci 118kw 2017 r.v. v automatu. Zdálo se mi, že je to auto líný a tak jsem se rozhodl, že mu nechám zvýšit výkon Chiptuningem v PoweTEC. K mému údivu tam zjistili, že auto má výkon nějakých 106kw a to jsem nechával měnit všechny vstřiky za nové. Stále hledají příčinu, ale ne a ne na to přijít, proč je výkon dole. Plus mám ještě jeden problém... občas se mi stane, že auto při rozjezdu tak nějak divné cukne, prostě to není plynulý rozjezd... tak jestli se s tím také někdo setkal. Moc děkuji za odpovědi a pomoc

auto-radce
Junior member
Příspěvky: 168
Registrován: pon úno 03, 2020 14:26

Re: Snížení výkonu a špatná reakce na plynový pedál při rozjezdu

Příspěvek od auto-radce » sob úno 05, 2022 08:36

Donk píše:
pát úno 04, 2022 10:09
občas se mi stane, že auto při rozjezdu tak nějak divné cukne, prostě to není plynulý rozjezd... tak jestli se s tím také někdo setkal. Moc děkuji za odpovědi a pomoc

1,6 dCi 118 kW EDC je obecně při rozjezdu taková váhavější a ikdyž má dvě turba, není to auto na rychlý starty - když mu řidič naloží přespříliš, k cuknutí (resp. prodlevě při akceleraci která vypadá jako cuknutí) může dojít.
Grand Scenic III 1,6 dCi 96 kW 2012

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace V“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host