Tažné zařízení výklopné - kompatibilita s elektrickým ovládáním víka zavazadlového prostoru s možností otevření pohybem

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
picasso-12345
Advanced member
Příspěvky: 345
Registrován: čtv dub 25, 2013 15:50
Bydliště: Dřísy, okr. Praha východ

Re: Tažné zařízení výklopné - kompatibilita s elektrickým ovládáním víka zavazadlového prostoru s možností otevření poh

Příspěvek od picasso-12345 » pát dub 14, 2023 20:33

Zdravím,
mě to funguje taky, když kopnu od středu auta mírně napravo. Tažné ještě nemám.
Zbyněk
Espace V, 1.6dci, 2018, plná výbava
Grand ESPACE IV, 3.0dci (P9X 701), 2004, plná výbava mimo kůže

picasso-12345
Advanced member
Příspěvky: 345
Registrován: čtv dub 25, 2013 15:50
Bydliště: Dřísy, okr. Praha východ

Re: Tažné zařízení výklopné - kompatibilita s elektrickým ovládáním víka zavazadlového prostoru s možností otevření poh

Příspěvek od picasso-12345 » pát kvě 12, 2023 18:17

Zdravím,
dnes jsem namontoval tažné zažízení do auta.
Podkop, resp. snímač, o kterém jsem vůbec nevěděl, byl umístněn přesně uprostřed (šířka vozidla) těsně pod vrchním plastem nárazníku. Po montáži mého tažného ho zcela zastínil masivní kus železa, takže jsem jej přemístnil do plastu, který je umísněn mírně vpravo za výfukem. Podkop mi funguje!
Nicméně u tažného, originál BOSAL, je nefunkční kontakt, který spíná bzučák při nezajištěném háku. Reklamace zřejně nebude možná, protože se mi to nechce sundávat.
Prosím, ví někdo kde lze připojit kabel k trvalému napětí (30) a napětí přes spínačku (15)? Dík
Zbyněk
Espace V, 1.6dci, 2018, plná výbava
Grand ESPACE IV, 3.0dci (P9X 701), 2004, plná výbava mimo kůže

Master4u
Junior member
Příspěvky: 106
Registrován: ned srp 09, 2015 11:30

Re: Tažné zařízení výklopné - kompatibilita s elektrickým ovládáním víka zavazadlového prostoru s možností otevření poh

Příspěvek od Master4u » úte kvě 16, 2023 11:39

Tak jak jsem rikal, ze sensor podkopu ma Talisman, tak nahore pod naraznikem, tak jsem se zmilil, to je antena keyless, sensor je dole v narazniku, napravo za pravym sensorem uprostred, takze bych predpokladal,ze ho espace bude mit +- na stejnem miste.(jelikoz se resi ostrikovace v jinem prispevku a podle nakresu je to to samy)

picasso-12345
Advanced member
Příspěvky: 345
Registrován: čtv dub 25, 2013 15:50
Bydliště: Dřísy, okr. Praha východ

Re: Tažné zařízení výklopné - kompatibilita s elektrickým ovládáním víka zavazadlového prostoru s možností otevření poh

Příspěvek od picasso-12345 » úte kvě 16, 2023 17:21

Zdravím,
takže co jsem vlastně přesunul? Jestliže antému, byla to zcela zbytečná práce.
Zde je video k montáži tažného: https://www.youtube.com/watch?v=Nv-xTCReDrs
V čase 10:10 je zadní nárazník dokážeš identifikovat čidlo podkopu?
V čase 10:48 je celkový pohled na zadek auta, přičemž já jsem přesunul "bílou věc", která je uprostřed šířky vozu nahoře nárazníku, přičemž detail této věci je jidět v čase 11:03.

Teď jsem to byl ověřit, podkop mi nyní funguje střed auta + mírně vlevo. Střed auta + mírně vprvo mi nereaguje, tak nevím.
Zbyněk
Espace V, 1.6dci, 2018, plná výbava
Grand ESPACE IV, 3.0dci (P9X 701), 2004, plná výbava mimo kůže

Master4u
Junior member
Příspěvky: 106
Registrován: ned srp 09, 2015 11:30

Re: Tažné zařízení výklopné - kompatibilita s elektrickým ovládáním víka zavazadlového prostoru s možností otevření poh

Příspěvek od Master4u » úte kvě 16, 2023 18:35

ano to je antena, kdyz nebude zitra prset vyfotim
edit: kdyz se podivas na video, tak v case 10:10, jak ma vyfocenej naraznik tak cervene zakrouzkovanej modul, tak to je ono, v case 10:44 je na to detailni pohled. Podle moji teorie to funguje tak, antena chyti signal, mozna te zadni sensory chytej jak u toho stojis a pak to otevre, ale je to moje domenka :)

picasso-12345
Advanced member
Příspěvky: 345
Registrován: čtv dub 25, 2013 15:50
Bydliště: Dřísy, okr. Praha východ

Re: Tažné zařízení výklopné - kompatibilita s elektrickým ovládáním víka zavazadlového prostoru s možností otevření poh

Příspěvek od picasso-12345 » úte čer 13, 2023 19:16

Zdravám,
anténu, či co to je, jsem vrátil zpět na místo, práce cca na 45min (nárazním musel téměř dolů).
Podkop je plně funkčí. Podkop nefunguje, když je napojen vozík na elektrickou zásuvku!
Zbyněk
Espace V, 1.6dci, 2018, plná výbava
Grand ESPACE IV, 3.0dci (P9X 701), 2004, plná výbava mimo kůže

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace V“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů