Tažné zařízení výklopné - kompatibilita s elektrickým ovládáním víka zavazadlového prostoru s možností otevření pohybem

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
adbcomp
Starting member

Tažné zařízení výklopné - kompatibilita s elektrickým ovládáním víka zavazadlového prostoru s možností otevření pohybem

Příspěvek od adbcomp » úte říj 16, 2018 13:07

Nemáte někdo zkušenosti, zda po přimontování tažného zařízení u Espace (Initial Paris) funguje otevírání kufru podkopem? V ceníku příslušenství je napsáno, že to není kompatibilní. Při ohledání mi přijde divné proč by to nemělo fungovat. Jednu zprávu mám, že to funguje ale ne 100% (ale to je otázka zda to není mezi "nárazníkem a silnicí" :-))). Tak prosím, pokud to máte, napište. Děkuji
RENAULT ESPACE V 1.8TCE Initiale Paris rv2018, RENAULT GrandScenic III 1.5dCi Privilege rv2010, (RENAULT Scenic I 1.9dCi Expresion rv2002 prodán)

Smx
Experienced member

Re: Tažné zařízení výklopné - kompatibilita s elektrickým ovládáním víka zavazadlového prostoru s možností otevření poh

Příspěvek od Smx » čtv říj 25, 2018 15:16

Mám, ale jednoznačnou odpověď Ti nedám.. "Podkop" fungoval dost mizerně předtím a funguje dost mizerně i po namontování tažného - tzn. jednou jo, jednou ne..
Renault Megane Grandtour GT220, Espace RFC..

Ex: Renault Laguna Grandtour GT 205k

adbcomp
Starting member

Re: Tažné zařízení výklopné - kompatibilita s elektrickým ovládáním víka zavazadlového prostoru s možností otevření poh

Příspěvek od adbcomp » sob říj 27, 2018 13:06

Mě funguje podkop bezproblémově, uvidíme až bude tažné. Zatím jsem vybral ne od Renaultu nabízené, ale ručně vyndávací od Wesfalie. Mělo by to prý fungovat (dle tazak.cz), nicméně v Renault servise mi to nezaručí, ale asi si to nechám kvůli záruce namontovat tam kde jsem auto koupil.
RENAULT ESPACE V 1.8TCE Initiale Paris rv2018, RENAULT GrandScenic III 1.5dCi Privilege rv2010, (RENAULT Scenic I 1.9dCi Expresion rv2002 prodán)

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace V“