zahmlievanie okien

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
destroy
Advanced member
Příspěvky: 267
Registrován: úte kvě 10, 2016 20:40
Kontaktovat uživatele:

zahmlievanie okien

Příspěvek od destroy » stř čer 28, 2017 21:43

Nezda sa vam ze sa Kadjar nejako viac zahmlieva na sklach ako ine auta? Myslel som ze je ten problem len v zime, ale dnes poprsalo a hned som mal skla zahmlene uplne vsade kde fuka. Klima sice funguje spolahlivo, ale fakt ked to porovnam s inymi autami je to rozdiel. Na zahranicnych forach co si to ludia vsimli tak vraj odpojena hadicka klimatizacie, ale ja som si nevsimol ze by som mal niekde v interieri mokro ako spominaju.

palino888
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: čtv dub 07, 2016 23:00

Re: zahmlievanie okien

Příspěvek od palino888 » čtv čer 29, 2017 22:15

Asi áno , rýchlo sa zahmlievaju skla ale nastastie aj velmi rychlo odhmlievaju :)

Vlado Kadjar
Starting member
Příspěvky: 28
Registrován: stř čer 28, 2017 20:14

Re: zahmlievanie okien

Příspěvek od Vlado Kadjar » čtv črc 06, 2017 14:20

Ja som si zas všimol že sa z vnútra predné sklo rýchlo mastí

Mako19
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: stř led 04, 2017 23:29

Re: zahmlievanie okien

Příspěvek od Mako19 » úte črc 25, 2017 20:49

Ja keď to zahmlievanie porovnám so Skodou, alebo autami VW, tak v renaulte je to paráda, stačí na chvíľku klímu pustiť a hneď je vidieť :-)

destroy
Advanced member
Příspěvky: 267
Registrován: úte kvě 10, 2016 20:40
Kontaktovat uživatele:

Re: zahmlievanie okien

Příspěvek od destroy » čtv črc 27, 2017 14:03

Mako19 píše:
úte črc 25, 2017 20:49
Ja keď to zahmlievanie porovnám so Skodou, alebo autami VW, tak v renaulte je to paráda, stačí na chvíľku klímu pustiť a hneď je vidieť :-)
No odhmli to rychlo, ale zahmli sa zase podstatne rychlejsie ako na inych autach. Skontroloval som aj ci nemam zapchaty odtok z klimatizacie ale ten je ok.

Mako19
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: stř led 04, 2017 23:29

Re: zahmlievanie okien

Příspěvek od Mako19 » pon srp 07, 2017 12:38

V tomto je vyborne to vyhrievanie celneho skla, lebo ked to pustim, uz sa mi viac nezahmlievaju aj ked vypnem klimu.

lubost
Starting member
Příspěvky: 59
Registrován: pon bře 06, 2017 19:20

Re: zahmlievanie okien

Příspěvek od lubost » čtv srp 17, 2017 07:49

Donedavna som mal VW Tiguan a tam som mal, podobne ako teraz v Kadjari, nastavenu klimu na automatiku a malokedy som musel zasiahnut a prepnut nejaky iny rezim... urcite potvdrzujem aj ja to castejsie zahmlievanie okien oproti VW (po rucnom zapnuti ale uz parkrat som zapochyboval, ci som to urcite zapol, lebo si dava nacas, kym sa ten ventilator rozbehne) a tiez castejsieho zasahu do samotnej klimatizacie... ak je horuco, tak automatika to tak nevyhodnoti a musim pridavat ventilator, opacne, ked je zima, opat je v aute zima a musim zasahovat do ovladania... v Tiguane som nevedel o takychto "problemoch"... ale uz som sa zmieril s tym, ze vlastne porovnavam neporovnatelne... za Tiguan som dal o 1/3 viac, ako za toto auto a tak to kdesi musi byt vidiet... :-D

destroy
Advanced member
Příspěvky: 267
Registrován: úte kvě 10, 2016 20:40
Kontaktovat uživatele:

Re: zahmlievanie okien

Příspěvek od destroy » čtv srp 24, 2017 15:01

Asi otestujem tu automatiku aj ja ze co to bude robit v zime

Vlado Kadjar
Starting member
Příspěvky: 28
Registrován: stř čer 28, 2017 20:14

Re: zahmlievanie okien

Příspěvek od Vlado Kadjar » sob říj 28, 2017 23:05

destroy píše:
stř čer 28, 2017 21:43
Nezda sa vam ze sa Kadjar nejako viac zahmlieva na sklach ako ine auta? Myslel som ze je ten problem len v zime, ale dnes poprsalo a hned som mal skla zahmlene uplne vsade kde fuka. Klima sice funguje spolahlivo, ale fakt ked to porovnam s inymi autami je to rozdiel. Na zahranicnych forach co si to ludia vsimli tak vraj odpojena hadicka klimatizacie, ale ja som si nevsimol ze by som mal niekde v interieri mokro ako spominaju.
Ja som tiež s tým bojoval, podľa mna je to mastnota, bud z kurenia alebo z prípravku na čistenie palubovky. Odporučam ničím nestiekat palubovku a na okna nepouživat žiadne prípravky na čistenie okna. Predné sklo utrieť za sucha utierkou na sklo do auta da sa kupit v kauflande - je to nejaké mikrovlákno. Najlepšie okno vyčistiš ak si zasvietiš lampou oproti autu, alebo pri západe slnka, len si musíš nájsť správny uhol kedy sa ta mastnota zobrazí na skle. Tento postup zopakuješ asi 2 -3 krát a budeš mať pokoj. Sklo som už nečistil minimálne 2 mesiace a už ani zo zahmlievaním nemám problém.

Odpovědět

Zpět na „Renault Kadjar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů