Potvrzení správnosti postupu aktualizace R-link

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
děda Karel
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 21, 2022 21:16

Potvrzení správnosti postupu aktualizace R-link

Příspěvek od děda Karel » pát črc 22, 2022 13:27

Zdravím všechny majitele a přátele značky Renault. Jsem tu nový a potřebuji poradit. Mám Kadjara 1,5dci, rok 2019 a skončila mi licence u R-link. Nepatřím mezi počítačovou generaci a tak bych chtěl od Vás, co znáte potvrdit nebo vyvrátit tento postup: z uložto.cz jsem stáhl
R-link 2021Q2 zip a na Googlu jsem našel postup, jak ji dostat do auta (nastartovat motor, zasunout zkopírovanou mapu na flash-ce a čekat, až se
nainstaluje). Potom potvrdit a to by mělo být všechno. V případě chybného postupu uvítám každou radu. Děkuji, děda Karel.

vitas2
Experienced member
Příspěvky: 774
Registrován: sob črc 31, 2004 11:44

Re: Potvrzení správnosti postupu aktualizace R-link

Příspěvek od vitas2 » sob črc 23, 2022 12:57

Milý dědečku, času máš jistě dost. Zkus prostudovat vlákno o navigacích, tam najdeš vše potřebné.
Pokud se ti nechce studovat, tak pokud máš na Kadjara, pár korun za upgrade map v autorizovaném servise rodinný rozpočet jistě nepoloží.

PS: Tvůj postup je neúplný

děda Karel
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 21, 2022 21:16

Re: Potvrzení správnosti postupu aktualizace R-link

Příspěvek od děda Karel » sob črc 23, 2022 20:06

pro vitase2: píšeš, že můj postup je neúplný - proto jsem se ptal. A z tvé poznámky, že pokud mám na Kadjara.... cítím trochu závist.
Prostě jsem si koupil auto, na které možná nemáš. A času moc nemám, ještě se snažím pracovat a proto jsem si takové auto mohl dovolit.
To je vše. Přeji hezký večer.

vitas2
Experienced member
Příspěvky: 774
Registrován: sob črc 31, 2004 11:44

Re: Potvrzení správnosti postupu aktualizace R-link

Příspěvek od vitas2 » sob črc 23, 2022 22:27

"Citíš" špatně, zřejmě COVID19. Doufám, že jsi očkován, pokud ne, je nejvyšší čas :-)
Jinak myslím, že není důvod si tu měřit pindíky. Kadjar, upřímně, není vůz, na který by běžný člověk nevydělal.

A teď vážně, protože jsi staršího data, vysvětlím ti, proč jsem odpověděl, jak jsem odpověděl.

1. rozčilují mne lidé, kteří se na fórum nově přihlásí, nic si nepřečtou (nehledají), založí si nové vlákno a požadují aby za ně "pracoval" někdo jiný

2. jelikož dělám pro autorizák, dost často vidím černé obrazovky r-link a každý tvrdí, že pomalu ani nezapnul rádio. Po uznané reklamaci pak všude píší, jak s autorizákem "vyjebali", kdyby si to ty tupci alespoň nechali pro sebe. Holt se každý musí pochlubit, jací jsou v autorizácích blbci.


PS: pokud bys pečlivě přečetl, co jsem napsal, vlastně jsem ti odpověděl (postup je neúplný, koukni do sekce navigace), co chceš víc !

Hezký večer 8)

lenin2001
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: ned lis 08, 2009 14:40
Bydliště: na hranici Moravy a Slezska

Re: Potvrzení správnosti postupu aktualizace R-link

Příspěvek od lenin2001 » ned črc 24, 2022 12:33

4 děda Karel

Tak jak píšeš to nejde a ani nepůjde. Jak už tu zaznělo, přečti si vlákno o navigaci. Stručně, nejprve musíš "odemknout" R-LINK2, a potom aktualizovat. Pokud to neuděláš, tebou popsaný způsob nelze použít.

Odpovědět

Zpět na „Renault Kadjar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů