Shark Antena

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Jandak
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 27, 2022 22:55

Shark Antena

Příspěvek od Jandak » pon čer 27, 2022 23:11

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli jste někdo měnil klasickou Prutovou anténu za shark? Jde mi o to zdali to dat přímo do Renaultu at mi to udělají a nebo to zvládnu sám. Díval jsem se ze se dá koupit levné ale bude vše fungovat? Rádio, digitální rádio, navigace?

Neřešil to někdo?

Díky za radu a reakce! :)

Uživatelský avatar
Maggic
Junior member
Příspěvky: 215
Registrován: stř pro 25, 2019 17:24

Re: Shark Antena

Příspěvek od Maggic » čtv črc 07, 2022 20:57

Máme v rodině dva Kadjary, jednoho s prutovou a já mám shark. Osobně po koupi mého jsem to chtěl měnit právě opačně za prutovku, ale nechal jsem to tak. Nemyslím, že si změnou polepšíš signálem, spíš bych řekl, že shark je malinko horší než prut. Snad jen vzhledově to může připadat větší "luxus"., do výměny bych ale asi nešel, i když si myslím, že po výměně by vše mělo normálně fungovat.
Renault Kadjar TCe 1.3 117 KW Intens 11/2019, Modrá Iron

Tiestosound
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 30, 2021 05:58

Re: Shark Antena

Příspěvek od Tiestosound » úte srp 02, 2022 11:21

Seva, ja som to menil a co ja viem vsetko sa mi zda ze funguje rovnako, myslim gps +radio( rovnako na prd FM signal radia je cista katastrofa) ale to sa riesilo inde. GPS funguje dobre. Robili mi to priamo v autorizaku, pretoze nemam cas riesit (keby nahodou) ulomim tie stuple co drzia stropnicu. Neviem ci mas R-Link2 ale kukaj ci ma tiez kable na gps (pokial ju budes kupovat ako pises lacno)

Odpovědět

Zpět na „Renault Kadjar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 4 hosti