kATALYZÁTOR

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
ZK17277
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 07, 2022 11:16

kATALYZÁTOR

Příspěvek od ZK17277 » čtv dub 07, 2022 11:37

Dobrý den,
mám Kajdara, RV 6/2017, benzín 1,2 TCe , zakoupeného jako nový vůz, najeto 26000 km, po 1. technické kontrole v roce 2021 bez závad, tedy i nějakému problému s emisemi.
Chtěl bych se zeptat, zda někdo neřešil podobný problém, kdy se na palubovce rozsvítí porucha - oranžová kontrolka" zkontrolujte emisní systém" Check emission . Tato situace nastává pravidelně 2 x do roka, první závada se projevila asi po 2,5 letech provozu od zakoupení, najeto něco okolo cca 12000 km. Celkem 5 x jsem navštívil autorizovaný servis ( tam kde jsem zakoupil nový vůz) se stejnou závadou. Vyměnili mi 3 emisní sondy a po 4. a 5. návštěvě servisu se stejným problémem, mi v roce 2021 začali tvrdit, že je špatný katalyzátor, ale to by se zřejmě projevilo při STK v kontrolním protokolu výsledku emisí. Na svolávacích akcí s problémem s katalyzátory se uvádí jen model 2019 kód akce 0D75. Děkuji za případnou radu.

Odpovědět

Zpět na „Renault Kadjar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů