vymena autoradia

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
klenot
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 03, 2021 19:35

vymena autoradia

Příspěvek od klenot » pon kvě 03, 2021 20:07

Mam taky problem. Mam ren kadjar 2016 s rlink2 ver 7 mal som tam radio s malou obrazovkou tak som objednal z ciny 10 palcovu android
radioo doslo parada predtym som sledoval vela videi na you tube s vymenou no, ked som vybral stare radio zistil som ze su tam vyvedene
len kable na obrazovku. Tak sa chcem spytat cije vobec mozne takto radio vymenit a ked ano tak prosim o radu ako to spravit inak 200 euro fuc
Objednane cez ali original aj s krytom na Kadjar 2016. zatial vdaka nieje tam ani kabel na antenu myslim si ze vsetko je napojene na krabicku
rlink pomozte dakujem

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: vymena autoradia

Příspěvek od kadliiik » pon kvě 03, 2021 20:43

To nedává smysl, buď máš rlink2 nebo rádio s malou obrazovkou. Jestli máš rlink2 tak to za žádnou takovou hovadinu nevyměníš a vyhodil jsi 200 EUR.
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

Uživatelský avatar
maty307
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: úte črc 23, 2019 14:31

Re: vymena autoradia

Příspěvek od maty307 » pon kvě 03, 2021 21:09

Právě jestli má rlink2 7" a rv. 2016tak to vymění ,má asi něco takového
CZK 3,127.68 34%OFF | 9 Inch Car BT Radio For Renault Kadjar 2015 2016 2017 2018 2019 Android 10 Multimedia Video Player Navigation GPS 2 Din No DVD
https://a.aliexpress.com/_msCTNdx
Jestli malý displej ,tak bez kabeláže asi smolík.
Po bitvě je každý generál ,ale měl sis to zprvu ověřit rozborkou...
I když si vzpomínám ,že jsem videl nejaké videa ,kde to někdo měnil i ze základního rádia.
Tunai
https://m.youtube.com/watch?v=VIz7hSRZ3oU

Dej nějaké fota.
Kadjar 1.3Tce 103kw Intense červená 4/2019
některé upravy https://www.rajce.net/a16954702
Kodování s ddt4all Renault ,škoda carista,Car scanner,android auto-YouTube,zrcadlení obrazu telefonu atd.
maty307@gmail.com

klenot
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 03, 2021 19:35

Re: vymena autoradia

Příspěvek od klenot » pon kvě 03, 2021 21:40

to radio jako na foto aliexpress teraz uz som doma foto pridam zajtra to video som sledoval aj ja do toho starehoho radia idu len dva konektory jeden asi na napajanie a druhy na bohvieco a su len take male to co som kupil ma dva biele asi 32 pinove no piny niesu vsetky obsadene na starom mala obrazovka asi 10x8 neslo na nom ani wifi len proste zaklad preto som to chcel menit za android

klenot
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 03, 2021 19:35

Re: vymena autoradia

Příspěvek od klenot » pon kvě 03, 2021 21:45

kadliiik píše:
pon kvě 03, 2021 20:43
To nedává smysl, buď máš rlink2 nebo rádio s malou obrazovkou. Jestli máš rlink2 tak to za žádnou takovou hovadinu nevyměníš a vyhodil jsi 200 EUR.
no mam rlink2 a pravdepodobne je napojeny na obrazovku ktora je mala a tak som chcel vacsiu

klenot
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 03, 2021 19:35

Re: vymena autoradia

Příspěvek od klenot » pon kvě 03, 2021 21:49

no prave preto aj na ceskych a slovenskych veboch sa daju kupit take radia DO 400eur a pisu ze sa daju vymeniet aj do 2018 a tie urcite maju rlink2 tak keby som to kupil tu tak ako by som to vymenil

klenot
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 03, 2021 19:35

Re: vymena autoradia

Příspěvek od klenot » pon kvě 03, 2021 22:02

obrazovka presne ako na tomto videu len nema tlacidlo cesty a to nad nim ale len tlacidlo stredovy panel a domov chlapi zatial dik zajtra nejake foto a potom uvidime budem volat aj do servisu co mi povedia
https://www.youtube.com/watch?v=ppo3tpYys_Y

klenot
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 03, 2021 19:35

Re: vymena autoradia

Příspěvek od klenot » úte kvě 04, 2021 10:06

maty307 píše:
pon kvě 03, 2021 21:09
Právě jestli má rlink2 7" a rv. 2016tak to vymění ,má asi něco takového
CZK 3,127.68 34%OFF | 9 Inch Car BT Radio For Renault Kadjar 2015 2016 2017 2018 2019 Android 10 Multimedia Video Player Navigation GPS 2 Din No DVD
https://a.aliexpress.com/_msCTNdx
Jestli malý displej ,tak bez kabeláže asi smolík.
Po bitvě je každý generál ,ale měl sis to zprvu ověřit rozborkou...
I když si vzpomínám ,že jsem videl nejaké videa ,kde to někdo měnil i ze základního rádia.
Tunai
https://m.youtube.com/watch?v=VIz7hSRZ3oU

Dej nějaké fota.
po rozobrati len toto vzadu za obrazovkou rlink2/asi/ do obrazovky dva kable na foto jeden 8 pinovy a ten druhy ako koncovka do telefonu bohuzial nejdu pridat fotky

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: vymena autoradia

Příspěvek od kadliiik » úte kvě 04, 2021 12:13

Já si pořád skálopěvně stojím za tím, že pokud máš rlink2, tak tam tohle rádio nedáš. Maty sice tvrdí opak, ale oba odkazy, které připojil dokazují, že je to tak, jak říkám já. Tato rádia lze vyměnit pouze za obyč. rádio s tím pidi monochromatický displayem. Na Kajdar je na Ali tolik hovadin ke koupi, protože se prodává i v Asii, nicméně se nejedná o 100% shodná auta a je s tím potřeba počítat. Evropský se vyrábí v Palencii ve Španělsku, asijský v Číně, tuším v Hubei, maji jiné motory a jinou síť. R-link, myšleno na fyzická krabička je za displayem na výšku, jestli ji chceš vymontovat (abys tam měl místo na tu hovadinu co jsi koupil), je potřeba sundat ten díl palubní desky okolo volantu s výdechy klimatizace nad displayem. Je asi možné, že když to vyděláš tak nastartuješ, ale ztratíš jakoukoliv možnost v autě něco nastavit (barvu displaye, reset ventilků, automatické stěrače, čtení značek....).
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

klenot
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 03, 2021 19:35

Re: vymena autoradia

Příspěvek od klenot » úte kvě 04, 2021 13:15

kadliiik píše:
úte kvě 04, 2021 12:13
Já si pořád skálopěvně stojím za tím, že pokud máš rlink2, tak tam tohle rádio nedáš. Maty sice tvrdí opak, ale oba odkazy, které připojil dokazují, že je to tak, jak říkám já. Tato rádia lze vyměnit pouze za obyč. rádio s tím pidi monochromatický displayem. Na Kajdar je na Ali tolik hovadin ke koupi, protože se prodává i v Asii, nicméně se nejedná o 100% shodná auta a je s tím potřeba počítat. Evropský se vyrábí v Palencii ve Španělsku, asijský v Číně, tuším v Hubei, maji jiné motory a jinou síť. R-link, myšleno na fyzická krabička je za displayem na výšku, jestli ji chceš vymontovat (abys tam měl místo na tu hovadinu co jsi koupil), je potřeba sundat ten díl palubní desky okolo volantu s výdechy klimatizace nad displayem. Je asi možné, že když to vyděláš tak nastartuješ, ale ztratíš jakoukoliv možnost v autě něco nastavit (barvu displaye, reset ventilků, automatické stěrače, čtení značek....).
uz som to vyriesil. Rlink funguje ako samostatna jednotka aj bez displeja ale kable ktore viedli k dispeju som predlzil do odkladacej skrinky tam v pripade potreby zmeny nastavenia pripojim display origo a nastavim to tam. Inak stary display nepotrebny. V kablovacke ku r linku som nasiel 12V spinanych pri otvoreni auta ako aj vystupy na repro a pamat radia. Radio ma vstavanu wifi aj blutu aj navigaciu takze viac nepotrebujem. Antenu som odpojil od rlinku a pripojil na radio usb vyvedene do odkladacej skrinky. Takze po otvoreni dveri /nastartovani / sa zapne radio ako predtym ale uz android wifi bluethoo berie automaticky z tel. Vsetky ostatne funkcie ostali v pravadzke rlink funguje v pozadi. Len nemozem prepinat stanice na autoradiu no mne to nevadi mne islo hlavne o vacsi display wifi a funkciu volne ruky som za 3 roky este nepouzil.multifunkcny volant funguje tak ako fungoval Takze z mojho pohladu som nic nestratil ale ziskal radio funguje perfektne som velmi spokojny ale dik za pomoc pri radiu bola aj parkovacia kamera v zadnych dverach pripraveny vyvod takze malina vdaka

Uživatelský avatar
maty307
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: úte črc 23, 2019 14:31

Re: vymena autoradia

Příspěvek od maty307 » úte kvě 04, 2021 14:24

Všechno má svoje řešení,akorát někdy se stím musíš více poprat...Tak ať slouží ku spokojenosti.
Kadjar 1.3Tce 103kw Intense červená 4/2019
některé upravy https://www.rajce.net/a16954702
Kodování s ddt4all Renault ,škoda carista,Car scanner,android auto-YouTube,zrcadlení obrazu telefonu atd.
maty307@gmail.com

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: vymena autoradia

Příspěvek od kadliiik » úte kvě 04, 2021 16:54

Tak jsem podcenil chytré české a slovenské hlavičky, to se omlouvám :-D Takže ten display nemá za sebou to trčící rádio jak v tom videu co postnul maty? Jestli jo tak pořád nechápu jak to tam šlo dát.
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

klenot
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 03, 2021 19:35

Re: vymena autoradia

Příspěvek od klenot » úte kvě 04, 2021 18:23

kadliiik píše:
úte kvě 04, 2021 16:54
Tak jsem podcenil chytré české a slovenské hlavičky, to se omlouvám :-D Takže ten display nemá za sebou to trčící rádio jak v tom videu co postnul maty? Jestli jo tak pořád nechápu jak to tam šlo dát.
ne nema to radio je hrube asi 5 cm takze ziadny problem vdaka za ucast teraz uz len riesim ze to radio ma ikonu renault a na jednom videu som videl ze ked na nu chlapik klikol tak sa mu preplo radio do modu rlink tak teraz skusam este toto no zatial nic , ked sa podari aj toto tak to by bola maxi robota

klenot
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon kvě 03, 2021 19:35

Re: vymena autoradia

Příspěvek od klenot » úte kvě 04, 2021 18:25

maty307 píše:
úte kvě 04, 2021 14:24
Všechno má svoje řešení,akorát někdy se stím musíš více poprat...Tak ať slouží ku spokojenosti.
dik za ochotu pomoct

919
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 18, 2024 10:18

Re: vymena autoradia

Příspěvek od 919 » čtv led 18, 2024 10:23

Dobrý den mám stejný problém z výměnou rádia taky mi ne pasují koncovky.Jak jste to vyřešil?Děkuj

Odpovědět

Zpět na „Renault Kadjar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů