Teploměr u ukazatele paliva

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
DOMINO2
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: stř led 23, 2008 10:49
Bydliště: Přerov

Teploměr u ukazatele paliva

Příspěvek od DOMINO2 » úte led 19, 2021 20:34

Zdravím,
setkal jsem se opět s novou věcí u Kadjara. Bylo hodně pod nulou(-22C) a při odjezdu s autem se mi rozsvítil červený teploměr na palubovce u ukazatele paliva. Moje domněnka byla, že je nafta studená a bral jsem to jako upozornění. Další den bylo nad nulou a domníval jsem se , že červený teploměr zmizí. Bohužel se tak nestalo :( Přemýšlím o tom ,že zajedu do servisu a poptám se, ale nejdříve se chci zeptat tady jestli s tím má někdo nějaké zkušenosti. Upozornuji, že dva dny před tím než se to stalo jsem dal do nádrže přísadu proti zamrznutí nafty.
Pokud má s tím někdo zkušenost, tak budu rád za radu. Díky předem!
Renault ScenicII. 1.9DCi 2005, A ted Renault Kadjar 1,5 dCi 07/2017 Busines Edition

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: Teploměr u ukazatele paliva

Příspěvek od kadliiik » úte led 19, 2021 22:51

To je nějaké divné, žádná taková kontrolka u ukazatele paliva není. V uživatelské příručce na str 1.66 (str 67 tohoto pdf: http://local.renault.cz/download/muj_re ... r-2015.pdf) jsou vykreslené indikátory. U ukazatele paliva žádný teploměr není. Nemáš foto?
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

Odpovědět

Zpět na „Renault Kadjar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti