Renault Kadjar - přední stěrace

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Uživatelský avatar
Maggic
Junior member
Příspěvky: 215
Registrován: stř pro 25, 2019 17:24

Re: Renault Kadjar - přední stěrace

Příspěvek od Maggic » stř kvě 06, 2020 16:49

Myslím si, že ty originální co tam jsou, nevím asi jsou to ty Mitsuba, jsou úplně nejlepší řešení a docela nechápu, že je není možné nikde objednat. Dobře stírají, perfektní aerodynamika..asi ptoto nejsou téměř slyšet. Ale já už jsem před pár dny koupil jako rezervu BOSH AEROTWIN na háček, ještě jsem je nezkoušel. Určitě lepší než ty originální nebudou, ale snad to bude obstojná náhrada za rozumnou cenu 508 kč i s dopravou. Hlučnější budou určitě, doufám ale, že to bude únosné.
Renault Kadjar TCe 1.3 117 KW Intens 11/2019, Modrá Iron

Uživatelský avatar
Maggic
Junior member
Příspěvky: 215
Registrován: stř pro 25, 2019 17:24

Re: Renault Kadjar - přední stěrace

Příspěvek od Maggic » čtv kvě 14, 2020 17:36

Potvrzuji, originální stěrače na Kadjaru jsou Mitsuba a dneska jsem je zkušebně měnil za BOSCH AERTWIN AR 26 U - 680 mm ten delší a kratší je AR 19 U - 475 mm. Sedí perfekně, ale jsou posazené asi o 1,5cm níže, stírají taky velmi dobře, v tichosti stejné jako originál a už jsem je na autě nechal. Jen někdy měním jen jeden, tak nevím, jestli by se to s tím originálem nepohádalo(nesrazilo), protože každý je zaháklý v jiné ose. Výdrž samozřejmě nevím, ale vzhedem k ceně to ani neřeším. Přesto si myslím, že nejlepší volbou jsou ty originální od "Mitsuba", ale ve volném prodeji nejdou sehnat, nevím jestli jen v ČR. Renault asi ví, proč je nabízí jen v servise.., cena určitě nebude 500 kč za oba.. Renault je stejně zvláštní firma, mám z ní pocit, že by nejraději chtěli, aby se zákazník objednal i na dofoukání kola. A zjistit pro sebe nějaké detaily o autě, jeho částech a funkci, není také zrovna vůbec jednoduché..,řekl bych, často záměrně i nemožné.
Renault Kadjar TCe 1.3 117 KW Intens 11/2019, Modrá Iron

vendolino
Starting member
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 12, 2019 17:21

Re: Renault Kadjar - přední stěrace

Příspěvek od vendolino » čtv kvě 14, 2020 21:50

Velikost 26" je oficiálně 650mm,nevím jistě,ale pochybuji,že Renault mi prodá opět Japan Mitsuba,která jsou na autě z fabriky,soudím tak podle fotek na polských stránkách,jinak Bosch dávám +- půl roku kvalitního stírání jako u levnějších značkových stěračů:) Ještě jsem objednal čistě na zkoušku dvě různé značky hybridů z China a výměnné gumičky 10mm typD do původních origo,takže pár levnějších alternativ odzkouším a budu dávat průběžně vědět:) Instaloval jsem třeba i China kameru (střeva Sony IMX323) přes pojistkovku místo origo krytu čidla před zrcátkem a supeeer jak úhel pohledu,kvalita obrazu,G-senzor,pohyb atd...:)
Kadjar 1.2Tce LIMITED 9/2018 Red Flamme

Uživatelský avatar
Maggic
Junior member
Příspěvky: 215
Registrován: stř pro 25, 2019 17:24

Re: Renault Kadjar - přední stěrace

Příspěvek od Maggic » čtv kvě 14, 2020 22:13

Jste šikovný, ani vlastně nevím, kolik minut snímá origo kamera a jesli je záznam přístupný. Jaké má hlavní výhody ta China kamera..? Ty náhradní gumičky do dost dlouhých steračů jsem koupil jednou a už nikdy více, ani jsem to nesložil a šly do popelnice. Jinak ty BOSCH stěrače AR 26 U - 680 mm je napsáno též na obalu, takže rozměr dobrý.
Renault Kadjar TCe 1.3 117 KW Intens 11/2019, Modrá Iron

Odpovědět

Zpět na „Renault Kadjar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti