Renault Kadjar - jeho design

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maggic
Junior member
Příspěvky: 215
Registrován: stř pro 25, 2019 17:24

Renault Kadjar - jeho design

Příspěvek od Maggic » sob bře 28, 2020 14:16

Musím uznat, že Kadjar se Renaultu opravdu povedl. V době, kdy je každý podařený detail na autech vychválen do nebes, Renaultu se přesto podařilo díky odlišování od Nissanu Qashqai vyšperkovat tvary Kadjaru téměř k "dokonalosti", a taky se hlavně odlišit od konkurence! Tak jsem si zvykl na jeho úžasně hladké křivky a velmi zajímavé, ladné až umělecké tvarování, že se mě naopak "zprotivily" ostře řezané hrany, které jsem ješte nedávno obdivoval na jiných autech. Ale asi to některé firmy s tím "řezáním" už přehnaly, konkrétně některé Škodovky a VW. Takže za mě, design Kadjaru je moderní, nadčasový a obdivuhodný ze všech stran.
P.S. Ještě přidám názor, co by dle mého autu velmi seklo a jistě to znáte z jiných aut. Jde o provedení zadního blinknu, kdy na Kadjaru r.2015-2018 bliká jedno políčko, na r.2019 blikají dva obdélníčky vedle sebe. Za sebe bych ten blinken vyrobil jako podélný tenký pásek přes celou šíři světla, kdy by se rozsvítil, ale zhasnutí by probíhalo efektním postupným zhasnutím od jedné strany. Umístil bych ho asi na spodní hranu světla. Osadil bych vzadu LED "žárovkami" všechny Kadjary, vepředu Ledky jen u vyšší výbavy, nebo za příplatek.
Renault Kadjar TCe 1.3 117 KW Intens 11/2019, Modrá Iron

Odpovědět

Zpět na „Renault Kadjar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů