Facelift

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Facelift

Příspěvek od kadliiik » čtv zář 13, 2018 11:47

Tak první fotky odkrytého faceliftu a další informace už jsou na světě, např:
http://www.auto.cz/renault-kadjar-facel ... dci-124486

Jedná se fakt ale spíše o mírnou evoluci. Ale já to chápu, proč měnit něco co už je skvělé :-) Z venku změny skoro nejsou vidět a uvnitř je to podobné. Čekal bych nasazení vetšího tabletu na výšku, ale není tam. Každopádně ty prešlapy v podobě malých přihrádek ve dveřích, přílíš nízkých držáků na kelímky a hlavně absence impuzního ovládání Renault odstranil, takže za mě rozhodně palec nahoru. Jestli je to impulzní ovládání jen otázkou těch tlačítek ve dveřích, tak si je snad nechám vyměnit.
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

jaggerl
Experienced member
Příspěvky: 698
Registrován: stř bře 26, 2014 16:56

Re: Facelift

Příspěvek od jaggerl » čtv zář 13, 2018 20:14

To byl vše pozůstatek Nissanu, je super, že je to napraveno. po FL se mi Kadjar fakt libí, jen je to pro nás fakt malé. 3 děti jdem tam nanarval a kufr žalostný.

kadliiik
Experienced member
Příspěvky: 742
Registrován: úte črc 03, 2018 10:29

Re: Facelift

Příspěvek od kadliiik » pát zář 14, 2018 10:52

No na kompaktní SUV má Kadjar kufr slušně velký, v rámci třídy nadprůměrný, rozhodně ne žalostný. Krátký Scenic jej zas až o tolik větší nemá. Ale na tři děti to není, tam není co řešit, co se týče prostoru, nejen v kufru, variabilitě apod. tam Scenic Kadjara poraží.
Kadjar 1.2 TCe LIMITED, 6/2018, Modrá Cosmos

Odpovědět

Zpět na „Renault Kadjar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů