Vyhrievanie sedadiel

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Tiestosound
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 30, 2021 05:58

Vyhrievanie sedadiel

Příspěvek od Tiestosound » úte srp 09, 2022 11:29

Zdravim Vas, riesil niekto z vas dodatocnu montaz tejto vychytavky?.. a ak hej ci funguje ako ma
Pytam sa, pretoze v samotnom autorizaku ma krvopotne presviedcaju ze je to viac nez nemozne, velmi pracne a ze lepsia volba je nejaka kuriaca podlozka.
Cely kamen úrazu pada na prešivanie potahu sedadiel typu : ta odporova textilia sa neda popodto prepchat, tolko sa strihat ztoho nemoze a pod.. Nechapem kedze vtychto autach to montovane bezne je. Ze to bysa muselo objednat origo a to stoji cca 800€ + robota, tak neviem cosi otom mysliet

Banana
Experienced member
Příspěvky: 793
Registrován: stř úno 22, 2017 15:01

Re: Vyhrievanie sedadiel

Příspěvek od Banana » úte srp 09, 2022 11:44

Ano, maji pravdu, jedina sance je koupit nekde nove vykurovane sedacky a k tomu spinac vyhrivani + kabelaz a mi tnekoho, kdo to udela nebo s tim ma zkusenosti. Neni to jednoducha a levna zalezitost, asi bych taky volil ty kurici podlozky.
Chapu, ze to neni moc designove reseni a mit auto bez vyhrivanych sedacek je dost velka tragedie.
Renault Grand Scenic IV 1.2 Energy TCe 130, Premium Edition.

fonsky
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: pon led 02, 2017 22:19

Re: Vyhrievanie sedadiel

Příspěvek od fonsky » stř led 04, 2023 17:54

Na starom Kadjari mi to domontovali za 800 v Petržalke na Panonskej. Vypinače dali na plasty na sedačke smerom k dveram. Zapinal som to nahmatanim... Pri naštartovanom aute pri vystupovaní som to stehnom vždy zapol aj v lete ... prevedenie pod tapacirung sedačky ok . Vypinače umiestnenie katastrofa.
Renault Kadjar TCe 130

Odpovědět

Zpět na „Renault Kadjar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti