Kadjar 1.2 tce Intense

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Uživatelský avatar
09freds
Junior member
Příspěvky: 211
Registrován: sob črc 09, 2011 18:37

Re: Kadjar 1.2 tce Intense

Příspěvek od 09freds » čtv říj 11, 2018 07:56

Ano, už je chudák pryč. Maš zcela pravdu, je to důvěře. Ale hlavně o důvěře nejen k autu ale hlavně k lidem ,kteří by se měli o ně starat. Přestalo mne bavit nechat si ze sebe dělat vola při každém jednání v servisu .
Přesně jako zde:https://www.youtube.com/watch?v=9dhpcoGutag
Auto není špatné, závady se mohou objevit u každého auta, ale u mne to byl druhý Renault a cca 5 roků boje se servisy už jsem nedal............ :mava:
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 100kW,4x4, Best of Czech GO, bílá polar
Renault Kadjar 2016 1,2 Tce, barva cosmic blue, Intense,Pack City,Pack Winter - prodán
Renaut Koleos 2009 2.0 DCI 127 kW, Privilegee - prodán

Mako19
Starting member
Příspěvky: 43
Registrován: stř led 04, 2017 23:29

Re: Kadjar 1.2 tce Intense

Příspěvek od Mako19 » čtv říj 11, 2018 20:46

Pekne si to napisal...ma taky isty pocit. Od zaciatku som bojoval aby som mal aktualne mapy, po roku som to vzdal. Neskor problem s rezonovanim, po prvej serviske, olej 2cm nad risku, teraz huci lozisko spojky. Citim sa uz ako pako, ale im je to jedno.
Musim vsak povedat, ze ked ho predam viem co si kupim. V rodine sme kupovali toyoty a ten pristup je neskutocny, uz len kvoli tomu idem do toho. Servis po rocnej prehliadke perfektny...bol som pri tom, vsetko vysvetlovali, pytali sa, proste tak to ma byt.

Odpovědět

Zpět na „Renault Kadjar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti