poškrábaná přední světla

Uživatelský avatar
chupko
Starting member
Příspěvky: 65
Registrován: úte čer 01, 2010 08:11

Re: poškrábaná přední světla

Příspěvek od chupko » stř lis 21, 2012 15:50

Hounddog píše:Ja mam skúsenosť len s tempo Pastou (nič moc ale pomaha) a s Plastic polishom Xerapol.
Použil som ho na Fiate Punto ktore občasne používam (všetky trpia skorým zmatnenim svetiel a išlo to celkom slušne dolu. cena okolo 12 eur.
Pri 3M je ale obsah balika doplneny aj o všetky potrebne veci ako je nanašacia sada, šmirgle a pod....cena 20 eur.
Dovolim si tvrdit že asi efekt bude minimalne tak dobry ako Xerapol.
nechcem to tu nejako vychvalovat ale pri zapojeni mojho sedliackeho rozumu je rentabilnejsie ist asi do 3M leštidla.

Jedno promo video toho produktu http://www.youtube.com/watch?v=Twb3gPXefVM
súhlasím s tebou, už som to s 3M viac krát robil a nielen oprava svetiel, ale leštenie so strojou leštičkou a so všetkými 3 krokmi na komplet karosérii auta. Efekt = nový lak na aute.
Renault Megane II - 1,6 16V 83kW

dive.plzen
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: sob říj 20, 2012 09:17

Re: poškrábaná přední světla

Příspěvek od dive.plzen » sob lis 24, 2012 12:17

doilik píše:Zdravím,
měl jsem nalepené mouchy na předních světlech a použil jsem houbičku na nádobí, jak je na druhé straně taková jemná drátěnka. No a ty skla se poškrábaly, oni to vlastně nejsou skla, je to plast. Nevíte náhodou, čím by se to mohlo rozleštit do původního průhledného vidění. Ale aby to nezmatnělo ještě více. dík za radu
Ahoj asi už jsi se to dozvěděl, prodávají sadu na přenroušení světlometů, která stojí cca 350 kč. Je to na vrtačku a vše potřebné je v setu balení. Prodává se to všude tam kde prodávají barvy na automobil. Já jsem to kupoval udělal a supr. Je to zhruba na hodinku práce. ahoj

Odpovědět

Zpět na „Autokosmetika a protikorozní ochrana“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů