Trafic III otázky

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.
Odpovědět
Vladi
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 24, 2022 23:31

Trafic III otázky

Příspěvek od Vladi » stř úno 02, 2022 09:50

Ahojte,

kupoval som v 1/2022 jazdeného Trafica (8 miest) na podnikanie (rv 2019, 50k km). Nikdy som nekupoval jazdené auto a nikdy som nemal nafťáka s turbom. Preto mám zopár otázok.<br/>
Auto som dal prelúsknuť v autorizovanom servise a našli len drobnosti, ktoré mi neodporúčali riešiť. Napriek tomu sa spýtam tu.<br/>

1) Nemá to prídavné kúrenie, v druhej rade je len regulátor chladu a vetráky zo zeme chýbajú. Ako to najlepšie vykúriť? Nemáte nejaké rady? Dávam vnútroný okruh a stredné vetráky na palubovke namierim na nohy stredného pasažiera naplno + 4ka rýchlosť. To je najviac, čo sa mi podarilo vyčarovať, stredný rad bol dokonca spokojný, ale zadný stále mrzol (aj po 30 min ceste). Na kapitánske kreslo som dal miestenku svojej žene, lebo tam by sa dalo sedieť v plavkách.<br/>

2) Motor je vraj v poriadku (až na drobnosť nižšie), ale stáva sa mi, že občas keď pri studenom motore a nízkych otáčkach (mám ešte benzín Toyou Auris a Trafic je trocha inak sprevodovaný, preto ešte zo zvyku dávam vyšší stupeň, hoci trafic si pýta na hubu na nižšom) stlačím prudšie plyn a potom ho podržím na rovnakej úrovni (teda nedupnem nadoraz), stane sa mi, že motor tak sekne. Správa sa to rovnako, ako keď prešmyknú kolesa pri rozbehu, ale na 100 % kolesa neprešmykujú (deje sa to aj za jazdy na suchej vozovke a pri nízkych otáčkách, cca 1000 rpm). Všimol som si, že na aute (ale teraz sa vyjadrím úplne laicky) keď držím plyn v cruising móde (teda stabilné otáčky) a náhle duplnem na plyn, tak motor ako keby zapojil turbo a super výkonu predchádza slabší výpadok výkonu (skúšal som viac Traficov, Vivar, Talentov a toto robili všetky), tak možno je to toto len pri studenom motore sa to prejavuje viac, pretože po zahriatí motora to nerobí. Ale vravím, deje sa to pri vyššom prevodovom stupni a (nezdravo) nízkych otáčkach. Len pri zahriatom motore to nerobí. je to ok?<br/>

3) Výsledky prehliadky v autorizáku:
- uvoľnený čap na pravom prednom kolese, treba sledovať, nie je to vážne, asi s tým predchádzajúci majiteľ vletel do väčšej jamy. Riadenie je z môjho pohľadu ok.
- slzí olej na prsiach motora (obe strany), vraj nič vážne, nie je to také, že by auto nechávalo na ceste stopy (napr. na parkovisku), vraj výrobná chyba s tesnením
- diagnostika hádže tri sporadické chyby: USB port, zapaľovač a klapka krytu motora. Na aute bolo v neautorizáku montované ťažné. Keďže mi nesvietilo svetlo v batožinovom priestore, poprosil som servisákov, nech mi vymenia žiarovku, no boli prekvapený, že do svetla nešiel kábel. Predpokladali, že ho nikto neukradol, ale že im po montáži ťažného zapadol. Vraj s tým môže súvisieť aj chyba USB, zapaľovača a krytu motora. Neviem, nemôže sa tam ten zapadnutý kábel niekde za krytom kabeláže opierať pod napätím o kostru auta a "rušiť" tieto periférie?
Každopádne, idem si dať domontovať v autorizáku cúvaciu kameru, tak ten priestor odkrytujú a hádam to dajú do poriadku.

Inak na aute sa jazdí super. Odpruženie je trocha tuhšie, čím viac ľudí v aute, tým to na nerovnostiach duní menej. Zatiaľ som spokojný a aj servis ma prekvapil, že nenašli nič urgentné (podľa nich). Plánujem aj dlhšiu cestu, len ten motor (bod 2) ma trocha trápi. Ale ja som zas taká povaha, že keby nebolo do čoho vŕtať, tak si niečo nájdem.

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od jakub » stř úno 02, 2022 10:41

Vzhledem k tomu, že nepíšeš česky tak ti né všechno rozumím.... :-)

Tak popořadě jak máš napsáno:


1) Ako to najlepšie vykúriť? Tohle je otázka na manželku :-)...

"Dávam vnútroný okruh a stredné vetráky na palubovke namierim na nohy stredného pasažiera naplno + 4ka rýchlosť."
Vnitřní okruh bych nedával, bude se to mlžit, je to diesel tak to prostě trvá než to začne topit, doplň bufika a máš po problému, dáš ho pod sedačku, výdechem dozadu a tepla tam budou mít dost...


2) "ale stáva sa mi, že občas keď pri studenom motore a nízkych otáčkach (mám ešte benzín Toyou Auris a Trafic je trocha inak sprevodovaný, preto ešte zo zvyku dávam vyšší stupeň, hoci trafic si pýta na hubu na nižšom) "

Musíš se s tím naučit jezdit, taky když jsem koupil transita tak zvyk řazení z benzinu byl špatně, ten diesel (nevím jak traffic) prostě potřebuje minimálně nějakých 1600ot, jinak je to trápení a myslím, že ani dvouhmota to nemá ráda...


"stlačím prudšie plyn a potom ho podržím na rovnakej úrovni (teda nedupnem nadoraz), stane sa mi, že motor tak sekne. Správa sa to rovnako, ako keď prešmyknú kolesa pri rozbehu, ale na 100 % kolesa neprešmykujú (deje sa to aj za jazdy na suchej vozovke a pri nízkych otáčkách, cca 1000 rpm)."

Nechápu....

"Všimol som si, že na aute (ale teraz sa vyjadrím úplne laicky) keď držím plyn v cruising móde (teda stabilné otáčky) a náhle duplnem na plyn, tak motor ako keby zapojil turbo a super výkonu predchádza slabší výpadok výkonu (skúšal som viac Traficov, Vivar, Talentov a toto robili všetky), tak možno je to toto len pri studenom motore sa to prejavuje viac, pretože po zahriatí motora to nerobí. Ale vravím, deje sa to pri vyššom prevodovom stupni a (nezdravo) nízkych otáčkach. Len pri zahriatom motore to nerobí. je to ok?"

Předpoklám, že to je turbo efekt... Ono to TD jede stále když běží motor ale pokud mu naložíš tak chvíli trvá než se vyrobí spaliny, ty roztočí turbinu, ta roztočí kompresor a ten naplní sací trakt včetně IC vzduchem o dostatečném tlaku a pak to vyrazí... to dělají všechny TD auta s větší či menší prodlevou, případně to za studena může ještě omezovat ECU.... Prostě řadit a nenechat to padnout pod těch 1600ot (dle vozu pochopitelně, já to vztahuju k tomu transitu)....

3)" Výsledky prehliadky v autorizáku:
- uvoľnený čap na pravom prednom kolese, treba sledovať, nie je to vážne, asi s tým predchádzajúci majiteľ vletel do väčšej jamy. Riadenie je z môjho pohľadu ok.
- slzí olej na prsiach motora (obe strany), vraj nič vážne, nie je to také, že by auto nechávalo na ceste stopy (napr. na parkovisku), vraj výrobná chyba s tesnením
- diagnostika hádže tri sporadické chyby: USB port, zapaľovač a klapka krytu motora. Na aute bolo v neautorizáku montované ťažné. Keďže mi nesvietilo svetlo v batožinovom priestore, poprosil som servisákov, nech mi vymenia žiarovku, no boli prekvapený, že do svetla nešiel kábel. Predpokladali, že ho nikto neukradol, ale že im po montáži ťažného zapadol. Vraj s tým môže súvisieť aj chyba USB, zapaľovača a krytu motora. Neviem, nemôže sa tam ten zapadnutý kábel niekde za krytom kabeláže opierať pod napätím o kostru auta a "rušiť" tieto periférie?
Každopádne, idem si dať domontovať v autorizáku cúvaciu kameru, tak ten priestor odkrytujú a hádam to dajú do poriadku."

Tady píšu jen všeobecně z praxe....

Po po 50k km ty první dvě závady je tedy ostuda značky, vůbec bych to nesváděl na nějakou vymetenou díru, je to dodávka a to musí sloužit a něco vydržet....

Poslední el. chyby.... Nevím jaký systém používá traffic ale předpokládám, že nebude horší než používá transit, renault elektroniku pere všude takže předpokládám, že provedení bude velice podobné.... Vše se skutečně může točit kolem toho neorigo tažného... Za předpokladu, že světla a ostatní periferie řídí nějaká ECU (většinou se jí říká komfortní a řídí přes okna, zrcátka, centrál, světla....) tak ta si rozsvěcí světla dle požadavku a zároveň si hlídá proud protékající žárovkama/ledkama a dle toho vyhodnocuje chybu, že něco nesvítí/je ve zkratu....
Pár lidem se právě stalo, že při neorigo tažným nepoužili jednotku která se k tažnému prodává aby si to cucalo info z CANBusu ale připojili to postaru na zadní světla a potom to dělalo při připojení vozíku problémy a několikrát ta jednotka odešla, ne celá, ale třeba nešli blikače..... Mimo jiné ecu tažného většinou umí po připojení vozíku deaktivovat zadní mlhovky na autě a zadní couvací senzory.....
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Vladi
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 24, 2022 23:31

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od Vladi » čtv úno 03, 2022 21:00

Ospravedlňujem sa a ďakujem za odpovede :-)

1) Bufiku by som sa rád vyhol, ale nevylučujem. Každopádne, nemám know-how na montáž po vlastnej línii. A ani balls.

2) Dnes som to sledoval a stále to robí. Motor je studený, svieti modrý teplomer, zohreje sa trocha a asi 10s pred tým ako modrý teplomer zhasne auto pri stlačení plynu v určitých momentoch stráca výkon. Ale tak, že zaberie a potom akoby prepadá (a robí to aj pri vyšších otáčkach). Autom trhá. Ale trvá to len veľmi krátky čas, potom modrý teplomer zhasne a všetko funguje ako má, motor ide výborne a aj turbo funguje.

3) Skúsim, čo mi povedia pri tej montáži kamery. Ale chýbajúci kábel k svetlu v batožinovom priestore prekvapil aj pracovníkov servisu.

Priznám sa, že najväčšiu starosť mi robí to trhanie.

Vladi
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 24, 2022 23:31

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od Vladi » pát úno 04, 2022 14:11

A ešte dve drobné otázky:
1) v návode sa píše, že s prázdnym autom sa rozbieha na dvojke. Skúšal som to a ide to skvele, lepšie ako na jednotke, ktorá je veľmi "krátka" a svoje opodstatnenie má pri plnej náloži a rozbehu do kopca. Nemôžem poškodiť spojku? Inak mám vodičák na traktor, takže viem, že tam sa bežne bez vlečky rozbieha na trojke.

2) Eko režim - odporúčate využívať? Neničí to motor?

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5773
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od kotasekh » pát úno 04, 2022 17:18

Na dvojku se klidne rozjizdej, pokud opravdu neni zadna zatez ani kopec. Pokud sis vyzkousel, ze to jde skvele, neni duvod to nedelat. Na mem transitu 2.2 TDCi se na dvojku rozjizdet neda ani s prazdnym, takze vzdy na jednicku.
Eco rezim motor nenici. Jeho zapnutim se hlavne zmeni citlivost plynoveho pedalu a snizi ucinnost ventilace/klimatizace. Realny prinos ve spotrebe moc velky nebude, jestli vubec. Ja v dusterovi jezdim na eco stale, ale ne kvuli spotrebe, ale prave kvuli jine odezve plynoveho pedalu, ktera mi vic vyhovuje v ecu.
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

Vladi
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 24, 2022 23:31

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od Vladi » pát úno 04, 2022 18:39

Ďakujem veľmi pekne za odpovede a želám pekný víkend. :wink: :wink: :wink:

Vladi
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 24, 2022 23:31

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od Vladi » sob úno 05, 2022 13:51

Pustil som sa do pátrania a aspoň predbežne som z webu zistil, že za trhaním motora po prejdení cca 1 km so zohrievajúcim sa motorom môže byť porucha škrtiacej klapky, ktorú som spomínal v súvislosti s pošahanou elektronikou. Dúfam, že mi to dajú do poriadku.

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od jakub » sob úno 05, 2022 15:53

Rozjezd na II stupeň.. no já bych to nedělal, myslím, že tohle není náklaďák a ani traktor kde se počítá s tím, že to bude tahat X tun. S transitem kvaltuju jak manželka na 600 motorce, na tohle byl dobrej V6 Espace tam se řadit pomalu nemuselo jak už to jelo :-).
K tomu topení, zase tedy nevím jak to má trafic, transit má prostě vzadu ještě jedno topení solo na zadek a i tak ten co sedí u šoupaček tzn nejdále od výdechu topení občas nadává, že tam je zima (když tam dám vyjímečně sedačky (používám z espace IV)).
Pokud to přídavný topení (teď myslím radiátor napojený na malý okruh) nemá z výroby, tak bych asi nad tím přemýšlel, šoupnout to pod sedačku aby to funělo na ty vzadu, připojit to do okruhu s tím, že si to budou vzadu regulovat kohoutem na přívodu...
A vůbec bych se nebál domontovat nějakýho bufíka, já mám webasto (vodního) a používám to pravidelně než jedu, dálkou si to zapnu a když přijdu do auta tak je jednak uvnitř teplo a hlavně startuju teplej motor (min. 30 min předem je třeba zatopit)....
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Vladi
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 24, 2022 23:31

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od Vladi » sob úno 05, 2022 18:04

V návode sa na strane 2.4 píše:

Starting the vehicle
On flat, level ground, with the vehi-
cle unladen, you are recommended
to start in second gear.

Ja som nejaký čas jazdil s autobusom s MT a tam som sa aj s prázdnym rozbiehal na jednotke, okrem prípadu, kedy som bol dolu kopcom, vtedy mu prospela dvojka.

Trafic má "zimné" vetráky nad hlavami a "teplé" len v druhom rade z podlahy. Ja mám však verziu bez prídavného kúrenia, takže tam mám len v plaste naznačené, že tam by boli tie vetráky :D

To webasto znie fajn, počkám asi cez leto a na zimu to dám spraviť.

A inak start&stop sa nedá vypnúť tak, aby sa neraštartoval? V práci sme mali Hyundai ix20 a tam si to zapamätalo voľbu. Trafic to pokaždé zapne po vypnutí motora.

Vladi
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 24, 2022 23:31

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od Vladi » pát úno 18, 2022 14:58

Ahojte, natankoval som plnú nádrž najdrahšou naftou, ktorú na čerpacej stanici mali, doplnil som adBlue z 53% na 76% a trhanie sa úplne minimalizovalo a občas nie je vôbec. Teraz neviem, či to súvisí s počasím (vyššie teploty) alebo s čím. Ale už som išiel aj pri -2°C a netrhalo. Každopádne, ak sa niečo vyrieši samé, nespôsobuje to u mňa úplne spokojnosť :D

mkchals004
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon úno 21, 2022 19:35

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od mkchals004 » úte úno 22, 2022 18:41

Ahoj,
konečně nějaký zvědavý uživatel trafica :) Mám F. Talento, ale je to Trafic 3 s logem Fiatu. K tvým otázkám...topení mám i vzadu, nicméně nechal jsem kvůli spaní v autě dodělat nezávislé topení 2kw, které je mezi sedačkou spolujezdce a ručkou. Pokud bych neměl otočnou konzoli sedačky u spolujezdce vejde se i pod sedačku. Lze tím auto krásně vytopit, spotřeba minimální. Pouze pokud nemáš příhřev musí při montáži nádrž dolů. Cenově se to dá pořídit do 10 tis pokud pořídíč LF Bros. Neumím si představit mít pouze přední topení, to vzadu musí stále mrznout. Používat to lze i za jízdy, případně si tím auto i předtopit.

Cukání motoru při zhasínání modré kontrolky. Byl jsem s tím ve 2 fiatích servisech a obvolal 3 renaultí (tam mě příjmout nechtěli, že prej to je Fiat a né Renault :D což mě pobavilo, Fiat je na tom pouze maska chladiče)....no nakonec jsem si ve fiatu před koncem záruky vydupal výměnu obou EGR ventilů a....občas cuknulo dále. Na radu mechanika z nezávislé autodílny jsem přestal kupovat naftu bez biosložky + vif, ale začal jsem tankovat Vervu Diesel, která nemá biosložku, ale již HVO. Cukání zmizelo po cca 3 nadržích a letošní zimu ani jedno cuknutí. Je to jak píšeš, pár vteřin před tím, než zhasne modrá kontrolka. Před pár měsíci jsem mluvil i s jedním technikem z Renaultu, který mi u piva říkal, že toto řešili u pár kusů také, ale bez výsledku. Předpis z Renaultu jak to vyřešit není, aktualizace softwaru či výměna jakýchkoliv dílů nic nezměnila a u těch aut co to řešili to ani u jednoho nedořešili. V diagnostice nic není a auto prostě cukne. Verva to u mého auta zredukovala o 99%.

Jinak ať to je postavené na hlavu, auto má konstrukční vadu, řeší se to na diskuzních fórech v německu.. Je tam z výroby poloosa z Dustera, která pokud jezdí auto prázdné je ve velmi nevhodném úhlu a způsobuje chvění auta na 2. r. stupeň, případně rozvibrovaní celého auta například v kopci v tahu při 4-5 stupni. U spousty aut v neměcku co jsem se dočetl už po prvních pár set km lidem měnili poloosy na záruku a bez výsledku. Problémem je, že ta poloosa vibruje do převodovky která ještě před 100 tis lidem umírala. Řešením je jezdit naložený, nebo na auto dát sportovní pružiny. Mám dodávku jako cestovní a víkendové auto, sportovní pružiny jsem tam za žádnou cenu nechtěl, ale ty vibrace mě rozčilovali. Tak je nyní mám a auto je na nich daleko příjemnější než na origo vysokém podvozku.

Jinak rok 2019 a najeto mam teprve 44tis.
Tak se Vladi klidně ptej :)

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od jakub » stř úno 23, 2022 10:14

Ohledně poloosy, řešil jsem něco podobnýho na Espace kde to zase bylo způsobeno neorigo pružinama a jak bylo auto zvedlé tak poloosa byla povytažená ve vnitřním kloubu a tím pádem to časem ten vnitřní kloub zničilo (s tím jsem auto koupil, původní majitel nevěděl co s tím, já už ses tím setkal, takže jsem věděl po čem jít). Řešení je buď delší poloosa (u mě asi 5mm), já ji teda na ten starej pekáč nehledal, ale vytočil jsem si podložku mezi homokineticky kloub a ložisko kola, musí být velká jako velký průměr homokineťáku tak aby zatěsnila ložisko kola stejně jako poloosa... Závit na homokineťáku je dlouhej dost takže to bylo OK (u toho Espace) a já tím jednodušše tu poloosu "prodloužil" a zasunul do vnitřního kloubu tak jak jsem potřeboval..... Samozřejmě je třeba tu tloušťku odladit aby zase při naložení nebyla zaražená moc....
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Vladi
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 24, 2022 23:31

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od Vladi » stř úno 23, 2022 21:59

mkchals004 píše:
úte úno 22, 2022 18:41
Ahoj,
konečně nějaký zvědavý uživatel trafica :) Mám F. Talento, ale je to Trafic 3 s logem Fiatu. K tvým otázkám...topení mám i vzadu, nicméně nechal jsem kvůli spaní v autě dodělat nezávislé topení 2kw, které je mezi sedačkou spolujezdce a ručkou. Pokud bych neměl otočnou konzoli sedačky u spolujezdce vejde se i pod sedačku. Lze tím auto krásně vytopit, spotřeba minimální. Pouze pokud nemáš příhřev musí při montáži nádrž dolů. Cenově se to dá pořídit do 10 tis pokud pořídíč LF Bros. Neumím si představit mít pouze přední topení, to vzadu musí stále mrznout. Používat to lze i za jízdy, případně si tím auto i předtopit.

Cukání motoru při zhasínání modré kontrolky. Byl jsem s tím ve 2 fiatích servisech a obvolal 3 renaultí (tam mě příjmout nechtěli, že prej to je Fiat a né Renault :D což mě pobavilo, Fiat je na tom pouze maska chladiče)....no nakonec jsem si ve fiatu před koncem záruky vydupal výměnu obou EGR ventilů a....občas cuknulo dále. Na radu mechanika z nezávislé autodílny jsem přestal kupovat naftu bez biosložky + vif, ale začal jsem tankovat Vervu Diesel, která nemá biosložku, ale již HVO. Cukání zmizelo po cca 3 nadržích a letošní zimu ani jedno cuknutí. Je to jak píšeš, pár vteřin před tím, než zhasne modrá kontrolka. Před pár měsíci jsem mluvil i s jedním technikem z Renaultu, který mi u piva říkal, že toto řešili u pár kusů také, ale bez výsledku. Předpis z Renaultu jak to vyřešit není, aktualizace softwaru či výměna jakýchkoliv dílů nic nezměnila a u těch aut co to řešili to ani u jednoho nedořešili. V diagnostice nic není a auto prostě cukne. Verva to u mého auta zredukovala o 99%.

Jinak ať to je postavené na hlavu, auto má konstrukční vadu, řeší se to na diskuzních fórech v německu.. Je tam z výroby poloosa z Dustera, která pokud jezdí auto prázdné je ve velmi nevhodném úhlu a způsobuje chvění auta na 2. r. stupeň, případně rozvibrovaní celého auta například v kopci v tahu při 4-5 stupni. U spousty aut v neměcku co jsem se dočetl už po prvních pár set km lidem měnili poloosy na záruku a bez výsledku. Problémem je, že ta poloosa vibruje do převodovky která ještě před 100 tis lidem umírala. Řešením je jezdit naložený, nebo na auto dát sportovní pružiny. Mám dodávku jako cestovní a víkendové auto, sportovní pružiny jsem tam za žádnou cenu nechtěl, ale ty vibrace mě rozčilovali. Tak je nyní mám a auto je na nich daleko příjemnější než na origo vysokém podvozku.

Jinak rok 2019 a najeto mam teprve 44tis.
Tak se Vladi klidně ptej :)
Ďakujem za výklad. Akože do auta som sa zaľúbil, lebo vždy som chcel dodávku a teraz nastala situácia, že sa v rodine hodila a mal som prostriedky, takže mám svojho miláčika. Manželka žiarli, ale tiež sa už teší na výlet.

Ale chvenie som si všimol tiež, no dosť záleží od toho, ako silno mu "dám na hubu". Robí mi to pri väčších otáčkach, keď dám pianissimo jazdu, tak mám pocit, že je to ok. Ale deje sa to pri určitom sklone kopca, kedy neviem, aký rýchlostný stupeň tam hodiť. Pri vyššom dusím motor a klepe to, pri nižšom mám vysoké otáčky a klepe to (to bude asi ten problém).

Zajtra mi idú montovať cúvaciu kamerku, keďže rodina sa sťažovala, že sa s tým nedá cúvať :-)

S cukaním si ma potešil. Ak je to detská choroba, ktorá proste existuje a ničomu to nevadí, tak s tým viem žiť. Mne stačila jedna plná nádrž drahšej nafty a zmizlo to. Akurát ako sa postupne nádrž vyprázdňuje, tak sa to znova objavuje. Ale je pravda, že som zatiaľ tankoval iba raz plnú.

Vedeli by ste mi inak poradiť s pneu? V technickom preukaze mám
215/65 R16 C(106/104)T (B) a potreboval by som to rozlúštiť.

215/65 je jasné
R16 je jasné
C, to sú zrejme spevnené pneumatiky, tzv. C-čka, ktoré sa dávajú na dodávky - rozumiem
106/104 je index záťaže, všade sa uvádza iba jedno číslo, v e-shopoch občas kombinácia. Ta kombinácia je interval, alebo za akých podmienok platí prvé a za akých druhé číslo? Tiež nerozumiem, prečo sú 109/107 lacnejšie :-/ náhoda?
T - index rýchlosti T = 190 - rozumiem
(B) - toto vôbec netuším, čo je a ani som to nikde v e-shope nenašiel :-)

Na osobáku Toyota Auris mám len 94W, žiadne B v zátvorke.

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od jakub » čtv úno 24, 2022 10:03

Index rychlosti dodržet nemusíš, to je to T, můžeš dát vyšší nebo nižší, když nižší tak bys neměl překračovat tu rychlost ale to u dodávky asi nebude tak horký, německu byla tuším povinost když dáš nižší rychlostní index, vylepit do zorného pole řidiče samolepku s max rychlostí, běžně třeba zimní pneu mají ten index nižší než letní.

Index zatížení dej minimálně dle TP tzn 106/104 vyšší by vadit neměl, jiná cena může být protože se prostě na vyšší zátěž dělají ve větších seriích a tudíž levněji... Jestli si dobře pamatuju tak číslo před lomítkem zatížení pneu v solu a za lomítkem v dvojmontáži...

(B) bych neřešil, to může být index výrobce, že danou pneu dělá třeba speciálně pro traffica....
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Vladi
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 24, 2022 23:31

Re: Trafic III otázky

Příspěvek od Vladi » ned dub 10, 2022 19:15

@jakub
ďakujem za info k pneu, až teraz som si všimol odpoveď.

Práve som sa vrátil z chaty. Bola to prvá väčšia cesta aj s plnou posádkou (6 miest z 8 obsadených, polovica obývačky v kufri - bral som ženu, deti a rodičov). Rád by som napísal, že to bolo super, ale... ale...

Začnem pozitívne. Čím viac je auto napratané, tým lepšie ide po ceste. Doslova by som povedal, že pláva. Rýchlosť 120 km/h sa mi ukázala ako optimálny pomer rýchlosť/spotreba/hluk. Pri väčšej rýchlosti to ide exponenciálne nahor (spotreba a hluk). Boli momenty, kedy som musel zrýchliť na 145 km/h, auto to znesie a netrápi sa, ale trápi sa posádka, pretože je to ako štart lietadla... samozrejme za predpokladu, že stojím vedľa dráhy a nie v lietadle :-) Traficu úplne pristane okresná cesta s rýchlosťou 95 km/h.

Posádka si pochvaľovala priestor a komfort (až na akustický komfort, tam boli drobné sťažnosti). Zadný rad si sťažoval počas celej doby jazdy chlad od nôh. Keď bol zadný rad spokojný, vpredu som mal takmer striptíz. Na dlhšie cesty je treba zobrať aj nejaký vankúš. Pohľad na otca, ktorý počas cesty popíjal pivo (a kecal mi do jazdy) bol na nezaplatenie.

Cesta k chate bola dosť zlá, cesta ako z 2. svetovej vojny na šírku 1,5 auta, rozbitá, vyjazdené koľaje. Auto sa potrápilo, ale zvládlo to ako SUV. Ok, tak dobre nie, trocha hrkotalo, ale dalo sa.

Boli sme v okolí Banskej Štiavnice, takže o serpentíny nebola núdza. Druhý a tretí rad si sťažoval na závrate, možno to mohlo byť spôsobené relatívnou výškou posedu.

Celkový dojem ale výborný.

A teraz príde to ale.
Posledné dva razy sa mi stala zvláštna vec. Počas jazdy pri ešte studenom motore mi skapal motor. Ano, dobre počujete, skapal mi motor počas jazdy. Bez chyby, iba mi vypísal "press clutch & start". Stačilo naozaj len stlačiť spojku a plyn a motor ani nie že naštartoval, proste zrazu začal ísť. Auto pritom vôbec nespomalilo. Bez vyhlásenia chyby, elektronika (rádio, svetlá, posilovač riadenia) išla bez prerušenia. Začalo to tým, že som išiel po tej lesnej ceste (striedal 2. a 3. stupeň) a v istom momente mi prestal reagovať plyn, potom mi zhasol ten indikátor ekologickosti jazdy a potom mi vypísalo to "press clutch & start". Posádka si nič nevšimla. V logu nie je nič.
Neskôr som robil crash-test a podobný stav sa mi podarilo dosiahnúť, keď som spomalil na cca 25 km/h, zaradil 5. stupeň a dupol na plyn. Zaujímavé, že pri 6ke sa mi to nepodarilo spraviť a auto sa trápilo.

Ešte jeden disclaimer.
Start&stop vypínam hneď pri štarte a to bol prípad aj týchto dvoch prípadov. Navyše, znovu-naštartovanie stlačením spojky pri skapaní motoru funguje len keď je start&stop zapnutý (to som tiež skúšal), no zaujímavé je, že pri hýbajúcom sa vozidle to ide aj keď je to deaktivivované.

Neviete mi povedať, čo môže byť vo veci?

EDIT: pred cestou som sa ulakomil na druhý najlacnejší dizel v Bratislave pričom som vtedy dotankoval 1/4 nádrže a začalo mi to robiť pri 1/2 zostávajúcej nádrže. nemohlo to byť tým?

Odpovědět

Zpět na „Renault Master / Trafic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů