***Trafic Generation***

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Generáci, zdravíte se?

Ano!
8
67%
Ne
4
33%

Celkem hlasů: 12

Vr@tko
Starting member

Re: ***Trafic Generation***

Příspěvek od Vr@tko » ned úno 17, 2019 22:48

Ahoj. Tak som sa pred niekoľkými týždňami stal aj ja šťastným majiteľom Trafica Generation s motorom 2,5 dci 107 kw. rok 2010. Hľadal som auto s tymto motorom kvôli tomu že mám tri dodávky v ktorom je v rôznych verziách a teda mám s ním reálne skúsenosti a viem koľko vydrží. V Mastri z roku 2006 a výkonom 84kw. mám na ňom nabehaných milión 300 tis. km a jazdí dodnes. Ale to je téma do iného vlákna.
Trafica som hľadal veľmi dlho a oplatilo sa. Podarilo sa mi kúpiť z nemecka výnimočne zachovalý kus a asi aj v maximálnej výbave. Polokoža, 2x webasto , 2x batéria, cúvacie senzory, navi , rolety na oknách , dažďový senzor , ASR , ESP , obmedzovač rýchlosti s ovládaním na volante. Napodiv tam nieje tempomat ako to nebude problém dorobiť. Auto vlastnila cestovná kancelária z Düseldorfu , servisované v Renaulte a ako som už zistil na veľmi dobrej úrovni. Za tých pár týždňov som sa už o tomto aute dosť dozvedel. Napr. že druhá bateria napája iba zadné Webasto , stropné osvetlenie vzadu a osvetlenie v kufri. Aj úplne vybitie batérie nemá vplyv na druhú takže štartovanie je bez problémov. Moje poznatky ohľadom motora rozpíšem vo vlákne Trafic II s motorom 2,5 dci.

Pitbull 13
Starting member

Příspěvek od Pitbull 13 » úte dub 30, 2019 19:35

Ahoj. Hledal jsem a nenašel jsem možnost, jak mohu v Trafic Generation vyndat úplně třetí řadu ven z auta. Jde to vůbec? Prosím o rady.

kecner
Starting member

Příspěvek od kecner » stř kvě 01, 2019 07:29

Jde to.odblokuješ uchycení sedadla podložíš špalíkama aby nezapadla zpět do uchycení a bočníma (šoupačkama) vyndáš postel ven.Dělat ve dvou ,je to pěkně těžký.
R clio-2000/1,2 Rmegan 1,6combi2004 Rmegan combi1,6/2008,Rtrafic generation 2,0/115 r.O8

Spoora
Starting member

Příspěvek od Spoora » čtv říj 31, 2019 12:27

Ahoj,

tak mi přestal Trafic topit. Z ofuků jde jen vlažný vzduch. Kapalina je v normě, teploměr stále ukazuje polovinu, tudíž v normě, větráky se točí...kde může být chyba? Je nějaký spolehlivý postup jak to odhalit?

Díky

Spoora
Starting member

Příspěvek od Spoora » čtv lis 07, 2019 16:16

Pitbull 13 píše:
úte dub 30, 2019 19:35
Ahoj. Hledal jsem a nenašel jsem možnost, jak mohu v Trafic Generation vyndat úplně třetí řadu ven z auta. Jde to vůbec? Prosím o rady.
Jde, po druhé už to nebudeš chtít nikdy dělat... :D

Odpovědět

Zpět na „Renault Master / Trafic“