Laguna III grandtour 2.0 dCi 127kW 4control

Komerční inzerce je zakázána bez předchozího povolení klubu. (Aut mazani starych inz.)
Pravidla fóra
Vážení uživatelé,
vezměte, prosím, na vědomí, že inzerce zdarma je zde pouze pro soukromé využití. Pokud chcete inzerovat za účelem podnikání (bazar, vrakoviště, prodejna náhradních dílů, servis, e-shop, pojištění atp.), prosím, kontaktujte nejdříve klub na info@renaultclub.cz a vyžádejte si podmínky pro tento typ inzerce.
Děkujeme
Odpovědět
Dehumanizer
Člen RCČR
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Laguna III grandtour 2.0 dCi 127kW 4control

Příspěvek od Dehumanizer » stř čer 01, 2022 15:18

Caute,

toto nebude klasicky inzerat, ale skor upozornenie ze v buducnosti budem auto predavat. Minuly tyzden som objednal nove auto, bohuzial od Renaultu som musel odist, kedze uz nevyraba nic o co mam zaujem, objednane mam Audi A6 allroad quattro. Podla zmluvy dodacia lehota 52 tyzdnov, takze predaj tohto auta bude aktualny zhruba o rok, keby to slo velmi dobre tak snad o nieco skorej.
Kedze Lagunu som kupoval ako uplne novu a doteraz jej vobec nic nechyba, rad by som ju predal niekomu kto to oceni a bude sak nej patricne spravat :-)
Z fabriky dosla vo ferbruari 2014. Motor 2.0 dCi Energy, start & stop, 127 kW, uz to ma FAP filter. Je vo verzii ktora sa vtedy predavala ako "GT 4control", takze to ma plnu vybavu okrem xenonov za ktore som nepriplatil kedze v noci nejazdim ked nemusim, a okrem stresneho okna. Priplacal som este za atermicke celne sklo a zaclonky na zadnych oknach a predny a zadny parkovaci senzor.
Inac to ma: 4control, 18ky kolesa (+ druha sada diskov aj so senzormi a zimnymi gumami), handsfree kartu, elektricky ovladane a vyhrievane predne sedadla, R-link (este ten povodny, nie dvojka), v ktorom je ale enablovane android auto, takze po pripojeni telefonu funguje waze, google mapy a pod., ja na navigaciu uz pouzivam vlastne len waze, povodne renault mapy som vyhodil a na sd kartu som si do auta dal iba hudbu :-) A dvere su odhlucnene, resp. upravene aby audio lepsie hralo, s cim mi pomahal Amat tu z fora (https://www.rnews.cz/vytlumeni-odhlucne ... jak-na-to/).
Stav kilometrov momentalne nieco cez 146000. Olej menim po 15000 km, havariu to ziadnu nemalo, raz sa prelakovaval predny naraznik ked mi ho v podzemnej garazi chlapik oskrel umyvacim strojom a raz lave zadne dvere ked mi ich oskreli v jednom areali vysokozdviznym vozikom. Inac na aute nebola ziadna zavazna porucha, raz mi este v zaruke menili kompresor klimatizacie ktory odisiel ale odtedy je klud.
Auto je registrovane na Slovensku na moju s.r.o.
Kedze sa mi sem nijakym sposobom nepodarilo vlozit fotky, stale to hlasi ze su prilis velke, a ked chcem vlozit externy obrazok tak zas nevie zistit velkost obrazku, pridavam link s fotkami:

https://vps.2600.sk/owncloud/index.php/ ... QZv66ie8i#

Takze keby niekto mal vazny zaujem tak sa kludne ozvite len aby som vedel ci sa tu vobec niekto najde kto by to zobral, najradsej by som to naozaj predal niekomu z fora.
Ked bude nejaky konkretny termin alebo ako sa to bude blizit tak sem este napisem.
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Jirke
Grafoman
Kontaktovat uživatele:

Re: Laguna III grandtour 2.0 dCi 127kW 4control

Příspěvek od Jirke » pon čer 06, 2022 12:51

Ahoj, já se teda hlásím :!: :t18:

Líbí se mi hláška "už to má FAP"... :D
No já měl L III. 110kW z roku 2008 a ta měla už taky FAP, od roku 2010 pak mají FAP všechny...a co vím, tak verze 127kW bez FAPu neexistovala ani v L II.
aktuálně: BMW F11+F20
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 1xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1x Megane II. RSdCi, 1x Megane III. RS

Dehumanizer
Člen RCČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » ned čer 12, 2022 12:43

Aha no ono je to davno a nepamatam si to s tym fapom ako to bolo :-)
Uz je zopar zaujemcov co sa pytali na auto, ale rok je dlha doba, uvidime kto vydrzi :-)

Jirke
Grafoman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirke » ned čer 12, 2022 19:21

Ozvi se mi v kazdym pripade prosim, treba to bude driv...
exRenaulty: 2xClio, 2xR19, 4xLaguna I., 3xLaguna II., 1xLaguna III., 1xScenic I., 2xScenic II., 1xEspace IV., 1x Megane II. RSdCi, 1x Megane III. RS

Dehumanizer
Člen RCČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » ned čer 12, 2022 19:25

ok ja dam vediet ked budem vediet aspon priblizny termin, zatial tu objednavku ani oficialne fabrika nepotvrdila

Dehumanizer
Člen RCČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » čtv srp 18, 2022 10:13

Update: stale ziadny update :-)
Ale hovoril chlapik ze je bezne ze sa pol roka nic nedeje a potom v priebehu par tyzdnov sa tie stavy objednavky zacnu menit rychlo.

Jirke
Grafoman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirke » pát zář 23, 2022 08:57

Ahoj. Vcera jsem byl v Audi salonu, zakaznik si tam prebiral RS7, cekal na ni rok ! Den predtim tam predavali RSQ8, na tu se cekalo rok a 3/4 :!:
Ptal jsem se vedouciho jak dlouho muze trvat dodani Allroada TDI, rikal ze minimalne rok, ale ze nikdo nikdy nevi, kdy se najednou otevre stavidlo a auta akonáhle vyjedou z fabriky :)
Az se to najednou stane, posli urcite zpravu :smajlici23:

Dehumanizer
Člen RCČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dehumanizer » pát zář 23, 2022 10:03

Jasne, ja s tym takto pocitam, uz je to 4 mesiace, takze keby som bol uz aspon v polovici tak by to bolo fajn :-) Ale tak dufam ze najhorsi pripad bude ten rok.

Odpovědět

Zpět na „BAZAR - Prodám“