přestavba na digiklima

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Datel
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: stř zář 09, 2009 21:50

přestavba na digiklima

Příspěvek od Datel » pon zář 28, 2009 20:17

Ahojky nevíte někdo co všechno potřebuji k přestavbě na digiklima?Díky
Zdeno
Renault Megane combi 1,9Dci 96Kw,r.v.05,černá perleť

Uživatelský avatar
kmarty
Člen RCČR
Příspěvky: 2541
Registrován: pon led 24, 2005 10:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od kmarty » pon zář 28, 2009 21:21

Mam pocit ze se to tu uz nekde psalo.
Nejsnazsi a nejlevnejsi kroky byly myslim:
1. Prodat stavajici auto.
2. Koupit totez auto, ale s aut. klimou.
MEGΛNE GrandTour 2005 - 1.6 automat
(dokud nepujde zakazat zobrazovani temat od uzivatele "RSS Express", tak tu budu jen hooodne zridka. Pokud vubec)

culko
Advanced member
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 01, 2009 16:43

Příspěvek od culko » pon zář 28, 2009 22:03

suhlasim s kmarty
RENAULT MEGANE III GRANDTOUR 1,9dci 96kw šeda eclipse r2010

shandy
Experienced member
Příspěvky: 838
Registrován: stř čer 18, 2008 14:56

Příspěvek od shandy » pon zář 28, 2009 22:16

kmarty píše:Mam pocit ze se to tu uz nekde psalo.
Nejsnazsi a nejlevnejsi kroky byly myslim:
1. Prodat stavajici auto.
2. Koupit totez auto, ale s aut. klimou.

Mlask, ta sedla jak p***l na hrnec :cert: :smajl12:

Datel: neboj, lidi tady nejsou zli, poradi, proste je jen krapet nuda mit vic topicu k jedne veci. Ale umime ocenit i elegantni palku, jakou predvedl stryc kmarty :lol:

K tvemu dotazu - souhlasim s jiz recenym, fakt to nema smysl...nezda se to, ale bylo by to neskutecneho drbani s jiste nejistym vysledkem a navic nelehkou cestou zpet v pripade neuspechu...to vse s mirou komfortu nedostatecne zvysen v kontextu receneho (jen muj nazor, samozrejme...)

Uživatelský avatar
kmarty
Člen RCČR
Příspěvky: 2541
Registrován: pon led 24, 2005 10:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od kmarty » pon zář 28, 2009 23:28

No super, takze jsem tu dokonce za palkare :-(

Hele ja to nemyslel nijak zle. Topic o tom tu existuje (to je dostatecna informace pro hledani) a ty body byly zestrucneni onoho topiku na nejvyssi moznou miru aniz by to tratilo na zaveru celeho topiku a tedy uzitecne informaci.
MEGΛNE GrandTour 2005 - 1.6 automat
(dokud nepujde zakazat zobrazovani temat od uzivatele "RSS Express", tak tu budu jen hooodne zridka. Pokud vubec)

shandy
Experienced member
Příspěvky: 838
Registrován: stř čer 18, 2008 14:56

Příspěvek od shandy » pon zář 28, 2009 23:39

kmarty píše:No super, takze jsem tu dokonce za palkare :-(

Hele ja to nemyslel nijak zle. Topic o tom tu existuje (to je dostatecna informace pro hledani) a ty body byly zestrucneni onoho topiku na nejvyssi moznou miru aniz by to tratilo na zaveru celeho topiku a tedy uzitecne informaci.

Ale ne, kazdy, kdo si precetl vic nez jeden topic, myslim, moc dobre vi, ze zadny palkar nejsi...teda jednou ses nechal vytocit nejak kolem spotreby nejakym tim "Markem Polem" s obytnakem, to jsem jen tak z povzdali pobavene pozoroval - rozhodne jsem ti ale nechtel delat negativni reklamu, jen me to shrnuti svou strucnosti a primocarosti proste pobavilo.... :roll: :roll: :roll:

Uživatelský avatar
AceMan777
Advanced member
Příspěvky: 286
Registrován: pon úno 23, 2009 22:31
Bydliště: Uhersko Hradišťsko

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od AceMan777 » pát kvě 25, 2012 13:28

Ahoj lidi,
Takže po delší době se opět připojuji k tématu.
Když se mi před několika lety podařilo koupit samozatmavovací vnitřní zpětné zrdcadko i s čidlem vnitřní teploty nahlodávala mě myšlenka předělat manuální klimu na automatickou.
Vysvětlím proč.
U zrdcádka bylo čidlo i s konektory a při montáži jsem narazil na protikusy ve střeše vozu....samozřejmě proč to nezkusit připojit.
A ouha motorek se pěkně točí.
Po dejším čase jsem na netu narazil na pána co prodával serva klapek topení s kabeláží a ovladací panel...paráda říkám si a odpovídám s otázkou:,, Byl by taky plynulý odpor ventilátoru topení?"
Odpověď byla kladná.
Tak sem s tím.
Po obdržení zásilky za velmi zajímavou cenu jsem to zkusil.
První co mě velmi potěšilo byl fakt,že po demontáži radia a středového panelu na mě vykukoval modrý konektor zasunutý v tělese topení...
Demontoval jsem lanovody,na levé straně pod volantem jsem trošku větším násilým vypáčil táhlo regulace teploty a na jeho místo přišrouboval servo motor.Vyndal jsem i odpor ventilátoru topení a nasadil zpět plynulý odpor.
Po tom bylo potřeba se přesunot na pravou stranu.
Montáž serva regulace směru proudění vzduchu jde lehce,ovšem najít místo pro servo vnitřního oběhu je složitější,je úplně jinde než je táhlo manuálního ovládání,které tedy zůstává na svém místě,ale je potřeba se dostat ještě více do prava a plátkem pilky na kov odřezat asi dva milimetry plastu na přírubě tělesa topení a potom nacvaknout a přišroubovat servo.
Následuje propojení kabeláže a připojení ovládacího panelu.
Okamžik pravdy nastává při zapnutí zapalování....všechno svítí...dobře,ale co to netočí se ventilátor...proč...nekompletní kabeláž.
Nu budiž....z fotek na internetu zjišťuji,že chybí žlutý vodič u plynulého odporu topení.
Po natažení ventilátor běží tak jak má...
Po sem je to dá se říct dobré...
A proto je potřeba udělat zkušební jízdu...je krásně a teplo,budu tedy sledovat kdy se zapne kompresor a začne proudit systémem očekávaný chladný vzduch......
A tady je ten problém....kompresor se nesepnul....je tedy velmi pravděpodobné,že mi chybí ještě nějaký vodič...Ale to právě netuším který a odkud a kam má vést.
Takže vás tedy žádám o pomoc a pokud máte automatickou klimu a byl by jste někdo ochotný mi pomoct.
Tak bych vás prosil o to aby jste nasměřovali pozornost na odpor ventilátoru topení a zjistily mi kolik u něj máte vodičů a jaké barvy.
Já mám 5-dva červené a dva černé a k tomu jeden tenký žlutý,který jde do panelu ovládání.
diky vám za pomoc
Naposledy upravil(a) AceMan777 dne ned kvě 27, 2012 18:22, celkem upraveno 2 x.
Renault Megane II grandtour 1,6 16v 2005
Dodělané denní svícení,
Montáž tažného zařízení,
Deflektory,
Dodělání AUX vstupu k šipkové navigaci SH3
Předělání manuální klimatizace na automat.
Instalace Handsfree Parrot

Přemýšlím o tempomatu
Dále o trojbliku,parkovacim asistentu s kamerou,zástrčce 12v do loketni opěrky a vyhrivani sedaček.
Myslím si,že vymyslet se toho dá ještě hodně-třeba osvětlení vnitřních klik.
Renault Clio 1,2 1993 190000km Odešlo v roce 2008,věrný sluha a moc spolehlivé autíčko

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od Zefek » pát kvě 25, 2012 14:25

Bude potřeba provést aktivaci skrz diagnostiku. Musí se to nastavit v jednotce UCH a taky zkontrolovat propojení multiplexního vedení mezi klimatizací a UCH. Kompresor nezapíná jednotka klimatizace přímo, ale je to řešené ještě přes jednotku UCH, která vyšle požadavek na jednotku vstřikování. Funguje to tak i v manuálním režimu, jen je tam na to extra vodič. U automatiky to jde přes mutliplex.

Pokud se zapojuje něco bez schématu a bez dalších patřičných znalostí, tak je potom spousta otázek proč. Vždycky, než začnu něco dělat, tak si zjistím, jestli to půjde pouhou výměnou kabeláže a ovládacích prvků. Tady se bude určitě muset změnit konfigurace UCH z manuální na regulovanou klimatizaci.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
AceMan777
Advanced member
Příspěvky: 286
Registrován: pon úno 23, 2009 22:31
Bydliště: Uhersko Hradišťsko

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od AceMan777 » pát kvě 25, 2012 14:33

No já nevím jestli Megane II 2005 už měl multiplex...
Schémata mám,ale nenapadlo by mě,že je potřeba něco aktivovat.Asi to tak je se vším....aktivovat tempomat ,aktivovat a deaktivovat...už to není o tom jen dodělat a připojit....
Renault Megane II grandtour 1,6 16v 2005
Dodělané denní svícení,
Montáž tažného zařízení,
Deflektory,
Dodělání AUX vstupu k šipkové navigaci SH3
Předělání manuální klimatizace na automat.
Instalace Handsfree Parrot

Přemýšlím o tempomatu
Dále o trojbliku,parkovacim asistentu s kamerou,zástrčce 12v do loketni opěrky a vyhrivani sedaček.
Myslím si,že vymyslet se toho dá ještě hodně-třeba osvětlení vnitřních klik.
Renault Clio 1,2 1993 190000km Odešlo v roce 2008,věrný sluha a moc spolehlivé autíčko

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11271
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od krt.ecek » pát kvě 25, 2012 14:45

má, všechny megane II mají
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
AceMan777
Advanced member
Příspěvky: 286
Registrován: pon úno 23, 2009 22:31
Bydliště: Uhersko Hradišťsko

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od AceMan777 » pát kvě 25, 2012 16:40

Takže na pondělí jsem domluvený s mechanikem,..snad to bude chodit...kromě čidla slunečního svitu je to kompletní.
V podělí dám vědět...
Zatím moc díky za informace.
Renault Megane II grandtour 1,6 16v 2005
Dodělané denní svícení,
Montáž tažného zařízení,
Deflektory,
Dodělání AUX vstupu k šipkové navigaci SH3
Předělání manuální klimatizace na automat.
Instalace Handsfree Parrot

Přemýšlím o tempomatu
Dále o trojbliku,parkovacim asistentu s kamerou,zástrčce 12v do loketni opěrky a vyhrivani sedaček.
Myslím si,že vymyslet se toho dá ještě hodně-třeba osvětlení vnitřních klik.
Renault Clio 1,2 1993 190000km Odešlo v roce 2008,věrný sluha a moc spolehlivé autíčko

motorol
Junior member
Příspěvky: 207
Registrován: sob bře 06, 2010 08:26

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od motorol » pát kvě 25, 2012 16:41

Jdeš na to moc od lesa. Prvně bych skusil zapnout klimu manuálně, jestli alespoň tak zareaguje. Pokud by se chytla, tak bych sednul dovnitř zapnul to na AUTO a snižoval teplotu do doby než by se to seplo. Chybu bych hledal v aktivaci v jednotce, případně v absenci nějakýho čidla. Tušim, že je tam vnitřní čidlo teploty a pak to bere i něco z čidla na skle, který slouží i pro stěrače a auto světla.
Megane II sedan r.v. 06 - prodáno
Megane kabriolet

Uživatelský avatar
AceMan777
Advanced member
Příspěvky: 286
Registrován: pon úno 23, 2009 22:31
Bydliště: Uhersko Hradišťsko

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od AceMan777 » pát kvě 25, 2012 16:50

Ne ne s čidla na skle to nebere nic...,ale na palubce v prostřed pod sklem je kolečko a tam pod nim bývá čidlo slunečního svitu..to zatím nemám.
Symbol AC se na panelu rozsvítí,ovšem kompresor nesepne ani v manuálu.
Renault Megane II grandtour 1,6 16v 2005
Dodělané denní svícení,
Montáž tažného zařízení,
Deflektory,
Dodělání AUX vstupu k šipkové navigaci SH3
Předělání manuální klimatizace na automat.
Instalace Handsfree Parrot

Přemýšlím o tempomatu
Dále o trojbliku,parkovacim asistentu s kamerou,zástrčce 12v do loketni opěrky a vyhrivani sedaček.
Myslím si,že vymyslet se toho dá ještě hodně-třeba osvětlení vnitřních klik.
Renault Clio 1,2 1993 190000km Odešlo v roce 2008,věrný sluha a moc spolehlivé autíčko

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od Zefek » pon kvě 28, 2012 08:50

Aktivuje se to v jednotce UCH, takže vzhledem k tomu, že tato jednotka není standardizovaná normou, musí se to aktivovat buď přímo Clipem (což znamená dekonfiguraci a opětovnou konfiguraci uch), nebo diagnostikou Bosch, jestli to bude umět. Prostě to chce pokročilejší diagnostiku.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
AceMan777
Advanced member
Příspěvky: 286
Registrován: pon úno 23, 2009 22:31
Bydliště: Uhersko Hradišťsko

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od AceMan777 » pon kvě 28, 2012 10:19

Dekonfigurace a opětovná konfigurace provedena,ale kompresor nespíná....údaj teploměru venkovní teploty je napsaný modře ,a píše mi to chybu v obvodu čidla slunečního svitu ...nemám ho tam...takže bez něj to asi nejde...to znamená,že ho musím sehnat...nevíte někdo kde se dá na Zlínsku levně sehnat?Samozřejmě ne v Renaultu
Díky.
Renault Megane II grandtour 1,6 16v 2005
Dodělané denní svícení,
Montáž tažného zařízení,
Deflektory,
Dodělání AUX vstupu k šipkové navigaci SH3
Předělání manuální klimatizace na automat.
Instalace Handsfree Parrot

Přemýšlím o tempomatu
Dále o trojbliku,parkovacim asistentu s kamerou,zástrčce 12v do loketni opěrky a vyhrivani sedaček.
Myslím si,že vymyslet se toho dá ještě hodně-třeba osvětlení vnitřních klik.
Renault Clio 1,2 1993 190000km Odešlo v roce 2008,věrný sluha a moc spolehlivé autíčko

Uživatelský avatar
AceMan777
Advanced member
Příspěvky: 286
Registrován: pon úno 23, 2009 22:31
Bydliště: Uhersko Hradišťsko

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od AceMan777 » čtv čer 14, 2012 15:58

Takže pánové,auti jsem dnes nechal opět napíchnout na diagnostiku klimatizace aktivována a chladí a plně funguje ,moc děkuji ,,Zefkovi" a jeho vzdálené pomoci.
PŘESTAVBA MANUÁLNÍ KLIMATIZACE NA AUTOMAT JE MOŽNÁ A NENÍ TO ANI TAK MOC SLOŽITÉ,CHCE TO JEN SEHNAT PÁR POTŘEBNÝCH SOUČÁSTEK.
ZATÍM MĚ TO STÁLO 1600,-
OVŠEM MUSÍM JEŠTĚ SEHNAT NOVÝ STŘEDOVÝ PANEL
Renault Megane II grandtour 1,6 16v 2005
Dodělané denní svícení,
Montáž tažného zařízení,
Deflektory,
Dodělání AUX vstupu k šipkové navigaci SH3
Předělání manuální klimatizace na automat.
Instalace Handsfree Parrot

Přemýšlím o tempomatu
Dále o trojbliku,parkovacim asistentu s kamerou,zástrčce 12v do loketni opěrky a vyhrivani sedaček.
Myslím si,že vymyslet se toho dá ještě hodně-třeba osvětlení vnitřních klik.
Renault Clio 1,2 1993 190000km Odešlo v roce 2008,věrný sluha a moc spolehlivé autíčko

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11271
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od krt.ecek » čtv čer 14, 2012 16:02

a až to všechno uděláš, tak jeslti máš foto, tak by bylo super popsat postup i s fotkami, někomu to třeba pomůže
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
AceMan777
Advanced member
Příspěvky: 286
Registrován: pon úno 23, 2009 22:31
Bydliště: Uhersko Hradišťsko

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od AceMan777 » čtv čer 14, 2012 16:07

Jasně ,budu se snažit,ale já byl tak natěšený,že jsem dělal a nefotil.Zkusím to všechno doplnit a nafotit..pokud někdo bude chtít a potřebovat stačí napsat..rád poradím
Renault Megane II grandtour 1,6 16v 2005
Dodělané denní svícení,
Montáž tažného zařízení,
Deflektory,
Dodělání AUX vstupu k šipkové navigaci SH3
Předělání manuální klimatizace na automat.
Instalace Handsfree Parrot

Přemýšlím o tempomatu
Dále o trojbliku,parkovacim asistentu s kamerou,zástrčce 12v do loketni opěrky a vyhrivani sedaček.
Myslím si,že vymyslet se toho dá ještě hodně-třeba osvětlení vnitřních klik.
Renault Clio 1,2 1993 190000km Odešlo v roce 2008,věrný sluha a moc spolehlivé autíčko

Uživatelský avatar
AceMan777
Advanced member
Příspěvky: 286
Registrován: pon úno 23, 2009 22:31
Bydliště: Uhersko Hradišťsko

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od AceMan777 » čtv čer 14, 2012 16:08

Nejhorší je diagnostika,kamarád má sice clip,ale dělal něco takového prvně,tak než se na to přišlo chvíli to trvalo a kdyby Zefek neporadil nebylo by to
Renault Megane II grandtour 1,6 16v 2005
Dodělané denní svícení,
Montáž tažného zařízení,
Deflektory,
Dodělání AUX vstupu k šipkové navigaci SH3
Předělání manuální klimatizace na automat.
Instalace Handsfree Parrot

Přemýšlím o tempomatu
Dále o trojbliku,parkovacim asistentu s kamerou,zástrčce 12v do loketni opěrky a vyhrivani sedaček.
Myslím si,že vymyslet se toho dá ještě hodně-třeba osvětlení vnitřních klik.
Renault Clio 1,2 1993 190000km Odešlo v roce 2008,věrný sluha a moc spolehlivé autíčko

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od Zefek » pát čer 15, 2012 09:21

Co se týká diagnostiky a elektrických zapojení, tak to mám Renaulty celkem zmáknuté. Nemám akorát zkušenost s novýma řadama Laguny a Méganu. Takže si občas připadám jako vzdálená pomoc přímo od Renaultu :D
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od Rado77 » pát čer 15, 2012 12:55

Aby som tuto super prestavbu zhrnul (inak diki moc za cenne informacie!), tak clovek co sa na to chysta by sa mal uistit ze:
- ma spetatko s cidlom teploty, ventilatorikom a konektormi
- ma konektor v strope
- ma modry konektor zasunuty v telese kurenia/vetrania

Ked ma tieto veci a spoji stropny konektor s konektorom v spetatku a roztoci sa ventilatorik vnutri, tak to ma zive a pripravene na prerabku. Potom potrebuje zohnat:
- serva klapek topení s kabeláží
- ovladací panel
- plynulý odpor ventilatoru
- dotahat zopar kablikov
- preprogramovat RJ

Kolko Ta to cele stalo?
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

Uživatelský avatar
AceMan777
Advanced member
Příspěvky: 286
Registrován: pon úno 23, 2009 22:31
Bydliště: Uhersko Hradišťsko

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od AceMan777 » pát čer 15, 2012 14:56

Celé 1300,- serva s kabeláží,ovládání a odpor ventilátoru.
A 300,-diagnostika.
Takže 1600,-
Jo a zhrnul jsi to naprosto přesně...
Ještě budeš asi den montovat, a dobré je mít po ruce chytrou knížku ,,Jak na to- Renault megane II"
Protože než to celé zase rozeberu a nafotím a dám to sem tak to nějakou chvilku potrvá.
Renault Megane II grandtour 1,6 16v 2005
Dodělané denní svícení,
Montáž tažného zařízení,
Deflektory,
Dodělání AUX vstupu k šipkové navigaci SH3
Předělání manuální klimatizace na automat.
Instalace Handsfree Parrot

Přemýšlím o tempomatu
Dále o trojbliku,parkovacim asistentu s kamerou,zástrčce 12v do loketni opěrky a vyhrivani sedaček.
Myslím si,že vymyslet se toho dá ještě hodně-třeba osvětlení vnitřních klik.
Renault Clio 1,2 1993 190000km Odešlo v roce 2008,věrný sluha a moc spolehlivé autíčko

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od Rado77 » pát čer 15, 2012 16:08

V kazdom pripade parada :!: Nech Ti za odmenu posluzi dlho dlho :wink:
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

Uživatelský avatar
AceMan777
Advanced member
Příspěvky: 286
Registrován: pon úno 23, 2009 22:31
Bydliště: Uhersko Hradišťsko

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od AceMan777 » pát čer 15, 2012 16:52

Díky,když budeš potřebovat,tak piš.Budu se snažit odpovědět co nejdřív.
Renault Megane II grandtour 1,6 16v 2005
Dodělané denní svícení,
Montáž tažného zařízení,
Deflektory,
Dodělání AUX vstupu k šipkové navigaci SH3
Předělání manuální klimatizace na automat.
Instalace Handsfree Parrot

Přemýšlím o tempomatu
Dále o trojbliku,parkovacim asistentu s kamerou,zástrčce 12v do loketni opěrky a vyhrivani sedaček.
Myslím si,že vymyslet se toho dá ještě hodně-třeba osvětlení vnitřních klik.
Renault Clio 1,2 1993 190000km Odešlo v roce 2008,věrný sluha a moc spolehlivé autíčko

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: přestavba na digiklima

Příspěvek od Rado77 » pát čer 15, 2012 20:38

Ja sa do toho pustat nebudem, navyse autom jazdi zena, a ona ma taku psychozu ze si nutne musi vetrat jedine otvorenymi oknami :shock: A to je pritom alergicka na pel ci topole, a nie a nie aby pouzila klimu, alebo aspon normalne vetranie cez pelovy filter :) Psycho.
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů