špatné startování,kontrolka emisí

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Zamčeno
vicis
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 22, 2008 20:24
Bydliště: Hrádek nad Nisou

špatné startování,kontrolka emisí

Příspěvek od vicis » úte kvě 20, 2008 00:20

Dobrý den ,
po nedávné opravě.vadná cívka,vyměna lamnda sondy se mi opět na mém krasavci asi po čtrnácti dnech objevil nový problém: auto nechce na poprvé nastartovat,napodruhé nastartuji,zařadím např.zpátečku auto zhasne,znovu nastartuji,musím ovšem přidat trochu plynu auto jede.A k tomu se mi opět rozsvítila kontrolka emisí.Nemůže to mít něco společného s výměnou té cívky nebo lamnda sondy? Díky za odpověď :

Uživatelský avatar
wc
Grafoman
Příspěvky: 3506
Registrován: úte kvě 02, 2006 06:16
Bydliště: Orlová, Ostrava - Plesná

Příspěvek od wc » úte kvě 20, 2008 07:19

:arrow: Vyčistit čidlo na setrváku (motýlka, jek se to tu nazvalo), vyčistit škrtící klapku (plynovou) popř. servopohon té klapky.

:arrow: Pokud jsi nepoužil origo lambdu a začalo to dělat po výměně, může to být nevhodný typ sondy, ale to bych nechal naposledy.

:arrow: Jestli ti blbne další cívka, motor by musel chvílmi jet na 3 válce a třepat se.

:arrow: Předpokládám, že svíčky máš nové :!: :!: :!: Jestli ne, ihned tak učiň :!:

wecka :D
Megané II sedan 1,9 dCi - 88kW, 6st., climatronic
6,0 l/100Km

vicis
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 22, 2008 20:24
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Příspěvek od vicis » úte kvě 20, 2008 13:17

Díky za odpověď.
Svíčky mám nové .
Zkusím Tvé rady a ozvu se
1,6 16V r.v.2003 comfort dynamic 3dveř
Rado77: v ramci sprehladnenia fora prosim pokracujme v otazkach startovania v globalnej teme o tartovani tu: viewtopic.php?p=291407#291407 . Diki moc, Rado.

Zamčeno

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 35 hostů