Demontaz autoradia.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
Pfemir
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: úte lis 02, 2004 08:39
Bydliště: Přerov

Demontaz autoradia.

Příspěvek od Pfemir » úte led 11, 2005 12:12

Zdravim vsechny.
Potreboval bych radu. Chci si koupit CD-changer, ale nevim jaky presne typ radia mam v aute, coz bych potreboval zjistit. Protoze na celnim panelu sem krome oznaceni Philips nic dalsiho nenasel, predpokladam, ze bude nalepeny stitek nekde zezadu. Proto bych potreboval to radio vytahnou ven. Muzete mi, prosim, proradit jak na to? Predpokladam, ze to nebude az tak slozite, ale nerad bych nekde neco ulomil.

Diky moc
Renault Laguna 1.8/16V 88kW - Concorde
r.v.1999

Uživatelský avatar
Pfemir
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: úte lis 02, 2004 08:39
Bydliště: Přerov

Re: Demontaz autoradia.

Příspěvek od Pfemir » čtv led 13, 2005 06:40

Tak si odpovim sam. Docetl sem se, ze tam na celnim panelu po stranach jsou 4 dirky do kterych se strci nejaky pripravek a radio se vytahne.
Nevite nekdo jak ten pripravek vypada nebo kde se da sehnat?

Diky.

PS: Netvrdte mi, ze ste nikdo nevytahovali autoradio.
Renault Laguna 1.8/16V 88kW - Concorde
r.v.1999

Uživatelský avatar
GREYWOLF
Člen RCČR
Příspěvky: 2514
Registrován: čtv srp 19, 2004 15:38
Bydliště: Praha 10

Re: Demontaz autoradia.

Příspěvek od GREYWOLF » čtv led 13, 2005 07:10

Pfemir píše:Tak si odpovim sam. Docetl sem se, ze tam na celnim panelu po stranach jsou 4 dirky do kterych se strci nejaky pripravek a radio se vytahne.
Nevite nekdo jak ten pripravek vypada nebo kde se da sehnat?

Diky.

PS: Netvrdte mi, ze ste nikdo nevytahovali autoradio.

Nekde se to tu uz probiralo a myslim ze tam i nekdo psal ,ze staci zahnuty dratek :P
Lukas
Modus 1,4 72Kw
Espace IV 2,0T 125Kw
Sandero Stepway

bylo: Laguna I 1,8 , 19 cabrio 1,7 , Megane I 1,6 , Laguna II 3,0 ,Clio II 1,2 ,Smart Cabrio 0,6T, Smart ForTwo cabrio 0,7T

Uživatelský avatar
Pfemir
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: úte lis 02, 2004 08:39
Bydliště: Přerov

Re: Demontaz autoradia.

Příspěvek od Pfemir » čtv led 13, 2005 07:17

GREYWOLF píše:
Pfemir píše:Tak si odpovim sam. Docetl sem se, ze tam na celnim panelu po stranach jsou 4 dirky do kterych se strci nejaky pripravek a radio se vytahne.
Nevite nekdo jak ten pripravek vypada nebo kde se da sehnat?

Diky.

PS: Netvrdte mi, ze ste nikdo nevytahovali autoradio.

Nekde se to tu uz probiralo a myslim ze tam i nekdo psal ,ze staci zahnuty dratek :P
No ja sem to tu prolezal a moc sem neuspel. Nevis aspon ve ktere sekci to bylo?
Renault Laguna 1.8/16V 88kW - Concorde
r.v.1999

Medved
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: čtv led 08, 2004 09:18

Příspěvek od Medved » čtv led 13, 2005 09:19

Zadny pripravek nepotrebujes. Bud si naohybas dve "podkovy" z dratu tak tlusteho, jaky prumer maji ty dirky, nebo vezmes sroubovak (nejlepe krizovy nebo hvezdicku) opet vhodneho prumeru a strkas ho do jedne dirky po druhe, pricemz mirne ale opravdu jenom mirne to radio popotahujes ven.
Zpatky se montuje tak, ze ho tam zasoupnes a ono zacvakne.
Az to vsechno vyndas, zjistis, ze tam zadny stitek s typem neni - resp. je ale s nicnerikajicim kodem.

Potom prohledas stare forum taky na RC a najdes tam odkaz, kde jsou vypsana veskera origo radia do Renaultu.

Najdes si presne typ autoradia a zjistis, ze je ti to uplne k nicemu, ponevads zadny prodejce ti nerekne, jestli ten propojovaci kabel, co ti proda, bude pasovat presne do tveho radia.

Potom vyfotis zadek toho sveho autoradia (ktere jsi mezitim zase zacvakl zpet do palubky), prsknes fotku nekam na net a my, zdejsi "odbornici" :-)) , se na ni kouknem a reknem ti : nojo, kup si VDO Dayton - a mas to i s kabelem na Philipse (sedmikostka) ;-).

Uživatelský avatar
GREYWOLF
Člen RCČR
Příspěvky: 2514
Registrován: čtv srp 19, 2004 15:38
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od GREYWOLF » čtv led 13, 2005 10:51

Medved píše:Zadny pripravek nepotrebujes. Bud si naohybas dve "podkovy" z dratu tak tlusteho, jaky prumer maji ty dirky, nebo vezmes sroubovak (nejlepe krizovy nebo hvezdicku) opet vhodneho prumeru a strkas ho do jedne dirky po druhe, pricemz mirne ale opravdu jenom mirne to radio popotahujes ven.
Zpatky se montuje tak, ze ho tam zasoupnes a ono zacvakne.
Az to vsechno vyndas, zjistis, ze tam zadny stitek s typem neni - resp. je ale s nicnerikajicim kodem.

Potom prohledas stare forum taky na RC a najdes tam odkaz, kde jsou vypsana veskera origo radia do Renaultu.

Najdes si presne typ autoradia a zjistis, ze je ti to uplne k nicemu, ponevads zadny prodejce ti nerekne, jestli ten propojovaci kabel, co ti proda, bude pasovat presne do tveho radia.

Potom vyfotis zadek toho sveho autoradia (ktere jsi mezitim zase zacvakl zpet do palubky), prsknes fotku nekam na net a my, zdejsi "odbornici" :-)) , se na ni kouknem a reknem ti : nojo, kup si VDO Dayton - a mas to i s kabelem na Philipse (sedmikostka) ;-).

8) 8) 8)
Lukas
Modus 1,4 72Kw
Espace IV 2,0T 125Kw
Sandero Stepway

bylo: Laguna I 1,8 , 19 cabrio 1,7 , Megane I 1,6 , Laguna II 3,0 ,Clio II 1,2 ,Smart Cabrio 0,6T, Smart ForTwo cabrio 0,7T

Uživatelský avatar
Pfemir
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: úte lis 02, 2004 08:39
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pfemir » čtv led 13, 2005 11:07

Medved píše:Zadny pripravek nepotrebujes. Bud si naohybas dve "podkovy" z dratu tak tlusteho, jaky prumer maji ty dirky, nebo vezmes sroubovak (nejlepe krizovy nebo hvezdicku) opet vhodneho prumeru a strkas ho do jedne dirky po druhe, pricemz mirne ale opravdu jenom mirne to radio popotahujes ven.
Zpatky se montuje tak, ze ho tam zasoupnes a ono zacvakne.
Az to vsechno vyndas, zjistis, ze tam zadny stitek s typem neni - resp. je ale s nicnerikajicim kodem.

Potom prohledas stare forum taky na RC a najdes tam odkaz, kde jsou vypsana veskera origo radia do Renaultu.

Najdes si presne typ autoradia a zjistis, ze je ti to uplne k nicemu, ponevads zadny prodejce ti nerekne, jestli ten propojovaci kabel, co ti proda, bude pasovat presne do tveho radia.

Potom vyfotis zadek toho sveho autoradia (ktere jsi mezitim zase zacvakl zpet do palubky), prsknes fotku nekam na net a my, zdejsi "odbornici" :-)) , se na ni kouknem a reknem ti : nojo, kup si VDO Dayton - a mas to i s kabelem na Philipse (sedmikostka) ;-).
Diky moc za popis jak to radio vytahnout, ale jinak si me teda docela vystrasil.
Uvazoval sem o CD changeru Philips RC026 nebo RC027. Je pravda, ze sehnat o nich nejake podrobne info je taky dost obtizne. Googlil sem asi tri dny a zjistil sem maximalne ze to je na 6 CD, dale rozmery a ze ta RC026 by mela fungovat z radiem DC594/DC459 nebo DC461 a RC027 s DC578/DC689/DC948 a jeste tusim z nejakyma dalsima. Cekal sem, za aspon na strankach Philipsu neco bude, ale nic.
Takze ty me chces rict, ze na tom radiu nikde to oznaceni DCxxx neni? Sem si myslel, ze zjistim ze mam napr. radio DC461, tak koupim RC026 a bude to fachcit, ze k tomu bude i prislusny odpovidajici kabel. Tak to teda neni?
Renault Laguna 1.8/16V 88kW - Concorde
r.v.1999

Medved
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: čtv led 08, 2004 09:18

Příspěvek od Medved » čtv led 13, 2005 13:05

... pochopils' to presne. Existuje neco, co se jmenuje unit ID a neco co se jmenuje Typ - to je to RCxxx RDxxx atd. A unit ID je numero, ktere s tim absolutne nesouovisi. Philips vyrobi radio s ID xy, proda ho Renaultu, ten k tomu prida celni panylek a ovladani a pak to prohlasi za radio RCuvw a flakne to do auta.
Jakys takys sparovany seznam ID a Typu je tady. Ale ja jsem tam treba (pred dvema lety) u sveho radia nasel jine ID, nez tam doopravdy bylo - a to jeste mam pocit ze ty ID jsou zavisle na roku vyroby toho radia (coz nemusi byt stejny rok s rokem vyroby auta).

Ja bych se drzel toho konektoru - mela by to byt (pokud mas Philips) takova kostka se sedmi poly - tri rady (dva-tri-dva poly) pod sebou.

Uživatelský avatar
Pfemir
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: úte lis 02, 2004 08:39
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pfemir » čtv led 13, 2005 13:45

Medved píše:... pochopils' to presne. Existuje neco, co se jmenuje unit ID a neco co se jmenuje Typ - to je to RCxxx RDxxx atd. A unit ID je numero, ktere s tim absolutne nesouovisi. Philips vyrobi radio s ID xy, proda ho Renaultu, ten k tomu prida celni panylek a ovladani a pak to prohlasi za radio RCuvw a flakne to do auta.
Jakys takys sparovany seznam ID a Typu je tady. Ale ja jsem tam treba (pred dvema lety) u sveho radia nasel jine ID, nez tam doopravdy bylo - a to jeste mam pocit ze ty ID jsou zavisle na roku vyroby toho radia (coz nemusi byt stejny rok s rokem vyroby auta).

Ja bych se drzel toho konektoru - mela by to byt (pokud mas Philips) takova kostka se sedmi poly - tri rady (dva-tri-dva poly) pod sebou.
Hmm, tak to je peknej bordel. Toho konektoru se samozrejme drzet budu, ale prece to nezavisi jenom na nem. Proc by jinak byl jiny vicet radii u RC026 a jiny u RC027. Jenom kvuli konektoru?
Renault Laguna 1.8/16V 88kW - Concorde
r.v.1999

Medved
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: čtv led 08, 2004 09:18

Příspěvek od Medved » čtv led 13, 2005 15:34

- CDText ano x ne
- 6CD, 10CD, ...
- vystup na ovladani pod volantem ano x ne

... a takovych rozdilu je ...

samozrejme nevylucuji, ze budou i rozdily v ovladani - ale tam by se to podle me lisilo prave tim konektorem.

co takhle www.vdodayton.cz - znas? Me tenkrat ten clovek poradil luxusne ;-).

Uživatelský avatar
Pfemir
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: úte lis 02, 2004 08:39
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pfemir » čtv led 13, 2005 20:38

Medved píše:- CDText ano x ne
- 6CD, 10CD, ...
- vystup na ovladani pod volantem ano x ne

... a takovych rozdilu je ...

samozrejme nevylucuji, ze budou i rozdily v ovladani - ale tam by se to podle me lisilo prave tim konektorem.

co takhle www.vdodayton.cz - znas? Me tenkrat ten clovek poradil luxusne ;-).
Omlouvam se, ale asi sem ted nepochopil ceho je to srovnani. Ja srovnavam RC026 a RC027 a podle mojich informaci sou naprosto stejne akorat u jednoho sou uvedeny jine typy radii nez u druheho. Z toho usuzuji, ze tam asi bude jine ovladani. Nezda se mi, ze by jen kvuli konektoru na kabelu, ktery navic vymemitelny, mel kazdy changer jine oznaceni.

O VDO sem slysel, ale nechci do toho vrazet tolik penez. Navic sem tam nasel jen dva changery a z tech radii co sou u nich uvedeny urcite ani jedno namam, takze bych potreboval nejaky adapter a to by se zas jeste prodrazilo.
Renault Laguna 1.8/16V 88kW - Concorde
r.v.1999

Uživatelský avatar
Trucker
Junior member
Příspěvky: 103
Registrován: čtv kvě 27, 2004 20:41
Bydliště: Vítkov - Sev. Morava

Příspěvek od Trucker » pát led 14, 2005 07:31

Zdarec,

já být tebou, tak si dám na tohle velkého majzla.
Mám docela dobrou zkušenost ze sonkou a spojení ji se sony měničem.
Nehledě na to, že jenom samostatnej kabel stál ca. 1200kč musím bohužel konstatovat, že to nikdy nikdo nesprovoznil.
Ale to bude spíše taková rarita...

Od tej doby ale nedám dopustit na rádia, které se plní zepředu.
Podle mě je to ideálka. Tak si kup toto a máš se...

Trucker
R Laguna I, 2,2 D - 1996

Uživatelský avatar
Pfemir
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: úte lis 02, 2004 08:39
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pfemir » pát led 14, 2005 10:47

Trucker píše:Zdarec,

já být tebou, tak si dám na tohle velkého majzla.
Mám docela dobrou zkušenost ze sonkou a spojení ji se sony měničem.
Nehledě na to, že jenom samostatnej kabel stál ca. 1200kč musím bohužel konstatovat, že to nikdy nikdo nesprovoznil.
Ale to bude spíše taková rarita...

Od tej doby ale nedám dopustit na rádia, které se plní zepředu.
Podle mě je to ideálka. Tak si kup toto a máš se...

Trucker
Proti radium plnenym ze predu nic nemam, sou mozna i lepsi, protoze umi i MP3 coz changery ne (ty levnejsi) a nemusim nikde do auta montovat dalsi skatulu. Obavam se ale, ze bych si svou situaci spise zkomplikoval. Sice by mi odpadl problem jak pripojit CD-changer, ale musel bych vyresit pripojeni joysticku pod volantem, coz by mozna jeste nebyl takovy problem, ale problem by byl jak pripojit externi display, ktery mam v aute.
Takze mi jako neschudnejsi porad vychazi koupit za par supu (i jetej) changer.
Nez sem se tady zeptal jak vytahnout radio, tak sem byl v pohode, ted uz je to horsi. Asi by to chtelo zeptat se v nejake firme, kde se tim zabivaji. Nevite nekdo o nejake, kde by byli znali veci (hlavne radia Philips) a byli ochotni poskytnout info?
Renault Laguna 1.8/16V 88kW - Concorde
r.v.1999

Medved
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: čtv led 08, 2004 09:18

Příspěvek od Medved » pát led 14, 2005 11:38

Aha ty toho moc nevis ;-)

Asi takhle :
- Philips uz par let vetsinu sve produkce radii a ostatnich komponent do aut prodava az na par vyjimek (vychazejicich ze zbytku dodavek pro prvovyrobce) pod znackou VDO Dayton, tusim, ze nekdy od r.2000.
- VDO neni VDO Dayton. Sice to patri vsechno pod Philips, ale je to asi tak jako Skodovka neni Audi a Audi neni VW.
- Ja mam v Meganu z vyroby radio Radiosat xxxx (tak nejak se to jmenovalo) proste origo radio s kazetakem, oddelenym displayem a ovladanim pod volantem. Vevnitr je modul Philips RCxxx. K tomu jsem si koupil za 8000Kc CD Changer VDO-Dayton CH6000 u ktereho uz byl original kabel do radia. Zastrcil jsem ten kabel a vsechno funguje jak ma bez jakychkoli redukci.
- V dobe, kdy ja jsem kupoval VDO Dayton za 8000Kc, tak jediny CD Changer, ktery ti nabidli u Renaultu byl Alpin za 18000 (pozdeji ho "zlevnili" na 16900) :-D.

Uživatelský avatar
Pfemir
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: úte lis 02, 2004 08:39
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pfemir » pát led 14, 2005 12:02

Medved píše:Aha ty toho moc nevis ;-)

Asi takhle :
- Philips uz par let vetsinu sve produkce radii a ostatnich komponent do aut prodava az na par vyjimek (vychazejicich ze zbytku dodavek pro prvovyrobce) pod znackou VDO Dayton, tusim, ze nekdy od r.2000.
- VDO neni VDO Dayton. Sice to patri vsechno pod Philips, ale je to asi tak jako Skodovka neni Audi a Audi neni VW.
- Ja mam v Meganu z vyroby radio Radiosat xxxx (tak nejak se to jmenovalo) proste origo radio s kazetakem, oddelenym displayem a ovladanim pod volantem. Vevnitr je modul Philips RCxxx. K tomu jsem si koupil za 8000Kc CD Changer VDO-Dayton CH6000 u ktereho uz byl original kabel do radia. Zastrcil jsem ten kabel a vsechno funguje jak ma bez jakychkoli redukci.
- V dobe, kdy ja jsem kupoval VDO Dayton za 8000Kc, tak jediny CD Changer, ktery ti nabidli u Renaultu byl Alpin za 18000 (pozdeji ho "zlevnili" na 16900) :-D.
No dyt jo, presne takhle sem na pocatku uvazoval. Takze abych to aplikoval na sebe.
Mam z vyroby origos radio s kazetakem, oddelenym displayem a ovladanim pod volantem. Vevnitr je modul Philips DCxxx. K tomu si dokoupim CD Changer RC026 (nebo RC027), u ktereho predpokladam bude i original kabel do radia. Zastrcim a musi to fungovat.
Takze krome typu radia a changeru chci postupovat naprosto stejne jako ty. Tak me vysvetli proc by ma to fungovat nemelo? Protoze tys me od toho zacal na zacatku odrazovat. Psals, ze si mam koupit toho Daytona, ale pokud vim, tak ten funguje s moduly CRxxx a ja mam DCxxx (mam Lagunu r.v.99). S temi by naopak prave meli fungovat changery tipu RCxxx. Uvazuji tedy spravne nebo ne?
Renault Laguna 1.8/16V 88kW - Concorde
r.v.1999

Uživatelský avatar
iwi
Člen RCČR
Příspěvky: 648
Registrován: stř lis 10, 2004 08:25
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od iwi » pát led 14, 2005 12:08

Pfemir píše:
Obavam se ale, ze bych si svou situaci spise zkomplikoval. Sice by mi odpadl problem jak pripojit CD-changer, ale musel bych vyresit pripojeni joysticku pod volantem, coz by mozna jeste nebyl takovy problem, ale problem by byl jak pripojit externi display, ktery mam v aute.
Takze mi jako neschudnejsi porad vychazi koupit za par supu (i jetej) changer.
V tomhle ti budu muset dát za pravdu, měnil jsem si origo rádio (kazetový Philips) za Sony na MP3 a podle toho co jsem zatím na inetu vyštrachal je propojení z originálním ovládáním pod volantem a externím displejem značně neproveditelné. Zatím jsem více zkoumal jen to ovládání a oproti joysticku od Sony má originální ovladač pod volantem připojení do rádia po 5 vodičích,, Sony po 3. Takže by to možná po menších úpravách fungovalo, ale ne všechny funkce.
Renault
Megane II Grandtour 1,5dCi 74kW
Scénic 2.0i - prodáno

Uživatelský avatar
Pfemir
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: úte lis 02, 2004 08:39
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pfemir » pát led 21, 2005 17:49

Takze sem zkousel vytahnou to proklety radio a nic. Zkousel sem sroubovak - nic, zkousel sem draty 3mm - nic, zkousel sem draty 3.3mm - nic, nakonec sem si sehnal ty vytahovaci pripravky a zase nic, ani sebemensi naznak, ze by se nekde neco uvolnilo, zacvaklo, odcvaklo, nic. Bud je to tam prilepeny nebo tam je schovana nejaka poradna M10-tka srub nebo nevim.
Sem zoufaly. Mate nekdo nejakou radu, napad, cokoliv?

Diky.
Renault Laguna 1.8/16V 88kW - Concorde
r.v.1999

Uživatelský avatar
Hlinda
Junior member
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 02, 2004 23:04
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hlinda » pát led 21, 2005 18:05

Já bych si koupil rádio které přehrává CD s MP3, pak nepotřebuješ changer. :-)
S tou demontáží rádia ti neporadím. Dělal jsem to stejně jak ti poradili a bez problémů.

Uživatelský avatar
Pfemir
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: úte lis 02, 2004 08:39
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pfemir » ned led 23, 2005 18:35

Takze se mi to konecne podarilo vytahnou, resp. pozval sem si na pomoc kolegu a spolecnymi silami sme to z tama dostali. Bylo to tam fest zarazeny.
Jinak stitek tam je a je tam presne popsan typ. To moje je:
RADIOSAT 6010
Model 22DC461/62E

Konektor na CD-changer tam je v pravo nahore (pri pohledu zezadu) a je plochy dvourady. Nahore je 5 koliku, dole 4.

I I I I I
I I . I I


Chtel bych timto vsem podekovat za rady a pokud by ste nekdo mel zkusenosti s timto modelem co k nemu pasuje za changer apod. budu rad.

Jeste jednou diky.
Renault Laguna 1.8/16V 88kW - Concorde
r.v.1999

Uživatelský avatar
Lucni Konik
Člen RCČR
Příspěvky: 723
Registrován: sob kvě 15, 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucni Konik » pon led 24, 2005 00:03

iwi - neni problem koupit adapter, ktery pro urcity autoradia, typycky Sony, Pioneer a Panasonic zprovozni origo dalku pod volantem - mam to v Nevade k Pioneeru 3500MP, stalo to tehdy (kveten2004) asi 1500 a funguje to k me naproste spokojenosti - hlasitost, prepinani mezi stanicemi ..... tusim, ze jsem to kupoval kdesi na praze 10 bohdalci, kdyztak vyhrabu fakturu, kde je nazev ty firmy :-); vim, ze meli i adapter, ktery resil dalku a displej, ale bylo to tehdy celkem hodne drahe - okolo 3-4000 :-(

Karel

Vratislav Calta
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: pát říj 08, 2004 17:36

Příspěvek od Vratislav Calta » pon led 24, 2005 17:00

Calta

jukis
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 15, 2010 13:30

podekovani

Příspěvek od jukis » sob kvě 15, 2010 13:34

Chci podekovat za toto forum! Docela rychle jsem se dozvedel jak demontovat radio z renaultu :D
Jedine co me vadilo ze jsem se musel zaregystrovat abych mohl podekovat!!
Josef

kusic
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: čtv srp 18, 2011 10:32

Re: Demontaz autoradia.

Příspěvek od kusic » čtv srp 18, 2011 13:55

jestli se ti doma válí nějaká mp3 tak včera jsem dodělal na Radio dc461 připojení mp3.
viz http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=18&t=53270

Uživatelský avatar
nomadm
Experienced member
Příspěvky: 587
Registrován: úte pro 20, 2011 22:34
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontaz autoradia.

Příspěvek od nomadm » úte říj 02, 2012 07:37

Zdravím kolegové, tak jsem dnes zjistil po ránu, když jsem jel sám (bez rodiny) a byl klid, že mi něco hrká v přístrojovce. Přišel jsem nato, že to zřejmě bude 10koruna v originál autorádiu, kterou tam do CD mechaniky při svých hrátkách zastrčil můj 1,5 roční synátor.
Jde nějak jednoduše autorádio vytáhnout a dostanu se nějak i do mechaniky a zapadlou desetikorunu vytáhnout?
Typ mého auta mám v podpisu.
Děkuji.
Renault Megane II Sportway Grandtour 1.6, r.v.2009
Obrázek

Uživatelský avatar
jarda776
Junior member
Příspěvky: 166
Registrován: čtv kvě 17, 2012 16:31

Re: Demontaz autoradia.

Příspěvek od jarda776 » úte říj 02, 2012 23:10

Nazdar, poridil sem si USB interface http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=10&t=63894 , zapojit to do radia v palubovce misto CD changeru? V radiu mam jen dve diry na vytahnuti, postup bude stejny jako kdyz je tam vic der? Strcit tam sroubovacek az to vyskoci, nebo se musi lehce zapacit do strany? Dik Jara
Renault Laguna 2.0dci, 2005, spokojenych 205tkm :)
I čtyři válce stačí, když je Garrett tlačí :-)

Odpovědět

Zpět na „Auto Hi-Fi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů