Vymena ziaroviek, obrysove a tlmene -ako na to

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
jurinkoba999
Junior member
Příspěvky: 122
Registrován: stř říj 31, 2007 20:28
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Vymena ziaroviek, obrysove a tlmene -ako na to

Příspěvek od jurinkoba999 » úte led 22, 2008 21:05

Caute,

vcera sa mi vypalila ziarovka v prednom blinkri. Tak reku, idem to vymenit, ved uz som menil predne H7 tak to bude v pohode. NO jasneee, take jednoduche to neni. Treba pootocit takou pi... a vytiahnut ziarovku, len to neslo. Ale nakoniec uspesne som to spravil, a nastastie svieti. Bez nich jazdit v BA, tak samovrazda.
Len je tu druhy problem, vymena parkovaciek, sice som ju nejako vybral, ale daval som tam novu a... sup vypadla pod svetlo, a druha zase. NO nic zavrel som vsetko, lebo som sa ponahlal. Ma niekto lepsie navod ako vymenit tieto male potvory?
Nemyslim rady ako zhod koleso, odmontuj podbeh a ides, zase tolko casu neni, a do servisu ist s tym. No nic. pockam si ja na Vase napady a pomoc

Dik caute
Renault Megane II, 1,6 16V, 11/2002, full

vesto
Starting member
Příspěvky: 54
Registrován: čtv pro 13, 2007 20:36

Re: Vymena ziaroviek, obrysove a tlmene -ako na to

Příspěvek od vesto » úte led 22, 2008 23:10

jurinkoba999 píše:Caute,

vcera sa mi vypalila ziarovka v prednom blinkri. Tak reku, idem to vymenit, ved uz som menil predne H7 tak to bude v pohode. NO jasneee, take jednoduche to neni. Treba pootocit takou pi... a vytiahnut ziarovku, len to neslo. Ale nakoniec uspesne som to spravil, a nastastie svieti. Bez nich jazdit v BA, tak samovrazda.
Len je tu druhy problem, vymena parkovaciek, sice som ju nejako vybral, ale daval som tam novu a... sup vypadla pod svetlo, a druha zase. NO nic zavrel som vsetko, lebo som sa ponahlal. Ma niekto lepsie navod ako vymenit tieto male potvory?
Nemyslim rady ako zhod koleso, odmontuj podbeh a ides, zase tolko casu neni, a do servisu ist s tym. No nic. pockam si ja na Vase napady a pomoc

Dik caute
a ktora strana ,spolujazdca alebo vodica? lebo dnes som uspesne opravil blinker tak uz viem ako na to heh.

Uživatelský avatar
jurinkoba999
Junior member
Příspěvky: 122
Registrován: stř říj 31, 2007 20:28
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena ziaroviek, obrysove a tlmene -ako na to

Příspěvek od jurinkoba999 » stř led 23, 2008 07:52

vesto píše:
jurinkoba999 píše:Caute,

vcera sa mi vypalila ziarovka v prednom blinkri. Tak reku, idem to vymenit, ved uz som menil predne H7 tak to bude v pohode. NO jasneee, take jednoduche to neni. Treba pootocit takou pi... a vytiahnut ziarovku, len to neslo. Ale nakoniec uspesne som to spravil, a nastastie svieti. Bez nich jazdit v BA, tak samovrazda.
Len je tu druhy problem, vymena parkovaciek, sice som ju nejako vybral, ale daval som tam novu a... sup vypadla pod svetlo, a druha zase. NO nic zavrel som vsetko, lebo som sa ponahlal. Ma niekto lepsie navod ako vymenit tieto male potvory?
Nemyslim rady ako zhod koleso, odmontuj podbeh a ides, zase tolko casu neni, a do servisu ist s tym. No nic. pockam si ja na Vase napady a pomoc

Dik caute
a ktora strana ,spolujazdca alebo vodica? lebo dnes som uspesne opravil blinker tak uz viem ako na to heh.
blinker na vodicovej strane, ale parkovacky na oboch
Renault Megane II, 1,6 16V, 11/2002, full

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 31 hostů