Svolávací akce Fluence

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
dadasada22
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 19, 2016 06:42

Svolávací akce Fluence

Příspěvek od dadasada22 » pát srp 19, 2016 17:26

Ahoj všem,

jsem také majitelem Renault Fluence 1.5 dci 81 kw.

Jak jsem v jednom vlákně četl, tak se objevili dotazy ohledně vrzání B-sloupku u řidiče. Objevilo se to i u mě. Nemáte někdo náhodou nějaké vyjádření nebo svolávací dopis k této akci?

Četl jsem zde, že jste zajeli do servisu a opravili to.. příspěvek byl z 2015. Tak nevím, zda to stále platí a zda mě nepošlou do háje..

Díky moc za ochotu

Robert Zich
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: čtv lis 04, 2004 08:07

Re: Svolávací akce Fluence

Příspěvek od Robert Zich » pát srp 19, 2016 18:51

Zdravím! Nedávno jsem se na to ptal. Podle servisu to není přímo svolávací akce, ale dostali k dispozici postup, jak to odstranit. V mém případě šlo spíše o "lupání" při přejezdu orčitého typu nerovností. Nicméně by tedy ten postup měly mít všechny servisy. Snad :)

dadasada22
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 19, 2016 06:42

Re: Svolávací akce Fluence

Příspěvek od dadasada22 » pát srp 19, 2016 19:30

takže asi žádné info nikde není? jakoby od nich? prostě jen řeknou, že ví co s tím? :)

dadasada22
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 19, 2016 06:42

Re: Svolávací akce Fluence

Příspěvek od dadasada22 » sob srp 20, 2016 10:21

Pokud má někdo podobný problém jako my.. napište sem.. a musíme trošku posdílet zážitky :)

igi
Starting member
Příspěvky: 40
Registrován: pon črc 12, 2004 13:35

Re: Svolávací akce Fluence

Příspěvek od igi » sob srp 20, 2016 11:42

Me to odstranili, a stale se to vraci a lupe, ale uz jsem si zvykl a budu to resit az na garanci v prosinci.. kvuli takove blbine, nebudu jezdit porad do servisu.. u minuleho auta mi zase vrzala zadni naprava, a servis si byl s tim take bezradny.. beru to tak, ze u auta za 300tis. holt nekde neco zavrze... ale je pravda, ze nejsem na auta ujety, a beru to jako prostredek z mista A do mista B.

RenRob
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 27, 2017 12:57

Re: Svolávací akce Fluence

Příspěvek od RenRob » pát led 27, 2017 13:03

Mám Fluence 2015 a od koupě vozu mám stejný problém - lupání, resp. praskání v B sloupku na straně řidiče při přejezdu určitého typu nerovnosti. Kupováno v Opportunity Brno, když jsem se tam ale informoval na daný problém, bylo mi řečeno že o žádném takovém problému u vozů Fluence nic nevědí. Nějaké oficiální info k tomuto problému není?

dadasada22
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 19, 2016 06:42

Re: Svolávací akce Fluence

Příspěvek od dadasada22 » pát led 27, 2017 13:24

Dobrý den,
bohužel o tom nikde nic není. Nikde není oficiální vyjádření apod. Já bych se nejraději kvůli tomu i soudil, ale není právní podklad. Zatím jen naše zkušenosti.

V mém servisu říkají, že na to je normálně postup opravy i jsem jeden sehnal. Takže pokud toto tvrdí tak kecají nebo se s tím zatím nesetkali.

Doporučuji vše řešit hned a moc neodkládat. U mě ani tři opravy problém nespravili a vyřezávat sloupek si nenechám.

Hodně štěstí

RenRob
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 27, 2017 12:57

Re: Svolávací akce Fluence

Příspěvek od RenRob » pát led 27, 2017 13:38

dadasada22 píše:Dobrý den,
bohužel o tom nikde nic není. Nikde není oficiální vyjádření apod. Já bych se nejraději kvůli tomu i soudil, ale není právní podklad. Zatím jen naše zkušenosti.

V mém servisu říkají, že na to je normálně postup opravy i jsem jeden sehnal. Takže pokud toto tvrdí tak kecají nebo se s tím zatím nesetkali.

Doporučuji vše řešit hned a moc neodkládat. U mě ani tři opravy problém nespravili a vyřezávat sloupek si nenechám.

Hodně štěstí
Mohl jsi ten postup oprav sdílet (vyfotit a dát sem foto)?

Uživatelský avatar
Dareba
Starting member
Příspěvky: 40
Registrován: stř zář 14, 2016 19:53

Re: Svolávací akce Fluence

Příspěvek od Dareba » pát led 27, 2017 18:37

Prý se tam vyhne ve spoji plech a nacpe silikon :-). Mi to po servisní zásahu přestalo lupat hurá. Takové zvuky mi v autě hodně vadí
Fluence 1,6 16v 81kv facelit, LPG
86% mozku je kapalina. Škoda, že u většiny lidí brzdová.

dadasada22
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 19, 2016 06:42

Re: Svolávací akce Fluence

Příspěvek od dadasada22 » pon led 30, 2017 06:57

Budu držet palce, snad Vám to vydrží. Mě stále jen odtahovali plechy a oni se pak vracely. Stále a stále dokola. Už jsem si říkal, že tam narvu montážní pěnu :D.

Jinak člověk by na to koukl sám, ale je tam ten airbag a většinou mi ho vždy deaktivovali, takže pro mě smůla. Sám si to neudělám.

Tak snad u mě nebyla brzdová kapalina na místě :D :D

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: Svolávací akce Fluence

Příspěvek od Rado77 » pon led 30, 2017 10:41

Ja som sa vcera v autorizaku pytal na toto - kedze auto ma 3 roky, a teda nad ramec zakonnej 2-rocnej zaruky, tak na tuto opravu (aj ked presne vedia ako to odstranit) sa predlzena zaruka nevztahuje. A teda zakaznik si to musi na 3 a viac rocnom aute zaplatit sam, cena cca 3 hodiny roboty = cca 100 Eur
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

dadasada22
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: pát srp 19, 2016 06:42

Re: Svolávací akce Fluence

Příspěvek od dadasada22 » pon led 30, 2017 19:26

bohužel já mám přesně v těch smluvních podmínkách napsáno, že se prodloužená záruka nevztahuje na středový sloupek. Tudíž pěkná fičurina z jejich strany. Věděli, že je to výrobní vada akorát spoléhali na to, že na to lidi budou péct s pocitem, že na to mají 5 let :)

Já jsem na to zrovna také dojel.

Mám tam výslovně odstavec o sloupku, že ho vyjímají ze záruky na 5 let, ale pouze dva :) :)

Odpovědět

Zpět na „Renault Fluence“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti