Nový miláčik v rodinke

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
tomankubik
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: ned čer 19, 2016 23:57

Nový miláčik v rodinke

Příspěvek od tomankubik » ned črc 03, 2016 20:02

Zdravím všetkých tak už je to asi mesiac čo nám do rodiny pribudlo druhé auto, ktoré bude plniť funkciu hlavného. Raňajky fluence 1,6 benzín. Kúpený po 1. Majiteľovi v Aaa auto. Nabehane 61000, ja už som pridal ďalšie 2000. Zatiaľ len úžas a spokojnosť. Predtým väčšie rodinné auto bol Focus combi 2009 1.8tdci, ktorý nás nechal v chorvátsky na diaľnici tak išiel z domu. Pre mňa je to vlastne 7. Auto (ignis,ford Focus 20009, audi a3 1.9tdi 99, vw polo 1.4 2002, focu 1.6 benzin 2002, škoda roomster 1.2 byvale firemné). Draha manželka teraz jazdí Astru H 1.4 benzín a ja sa teším z Renaultu. Zatiaľ žiadne vážne poruchy. Iba zaseknutá cd v mechanike, nepomohlo nič, už som skoro aj rádio vybral (všetky plasty odstránil a vysunul rádio, len do cd som sa nedostal, tak som si dal len cvičnu rozborku a zborku) a celý problém audio vyriešim asi fm transmiterom. Aj kvôli tomu že Kestler v Petržalskej mi povedal, že vybratie cd bude stáť cca 50€. To mi príde strašne veľa. Mne trvalo vybrať autorádio cca 10minut a to som to robil prvý krát, cize podľa mňa skúsených mechanik to musí mať do 5minut von a ďalších 5 minút späť, nech nepreháňa, tak hodina roboty. Cize nech 30€. Tak neviem možno mám len blbý pohľad na vec.
Priznám sa že neviem presne akú mám výbavu apod rádiom mám aj cinch vstupy ale akosi nefungujú (kábel nový, zdroj zvuku zapnutý na nás, na rádiu voľba aux a aj tak ticho.....nemáte náhodou niekto nejaký typ?
Obrázek


Ale okrem toho veľká radosť.

Ps aka je maximálna veľkosť obrázku čo sa dá priložiť?

Dakujem vsetkym a želám krásny zvyšok víkendu a možno aj predĺženého
Naposledy upravil(a) tomankubik dne ned črc 03, 2016 21:44, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Nový miláčik v rodinke

Příspěvek od Zefek » ned črc 03, 2016 20:14

Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

tomankubik
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: ned čer 19, 2016 23:57

Re: Nový miláčik v rodinke

Příspěvek od tomankubik » ned črc 03, 2016 21:37

Dakujem ti. Fotka nie najlepšia. Fotenie tabletom s prednou kamerou :D

sunko
Starting member
Příspěvky: 90
Registrován: stř led 27, 2010 09:31

Re: Nový miláčik v rodinke

Příspěvek od sunko » pon črc 04, 2016 21:12

Tiez mi nefungoval AUX vstup. Pozri sa zboku tunela (treba dat dole bocny panel - na pravej strane) ci su zapojene kable. Mne ich nezapojili naspat ked montovali defend lock.

Odpovědět

Zpět na „Renault Fluence“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů