Dvojité zamykání Méganu III

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Majkl1234
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: čtv led 28, 2010 13:58

Dvojité zamykání Méganu III

Příspěvek od Majkl1234 » pon čer 21, 2010 20:01

Lidi poradíte jaké to je s dvojitým zamykáním vozu??

V příručce se píše že stisknout dvakrát rychle za sebou tlačítko na kartě anebo dvakrát rychle tlačítko na madle u dveří a auto má signalizovat pěti bliknutími nouzových světel. Ale mě to nikdy neblikne pětkrát nouzové světlo jen dvakrát. Už jsem zkoušel i vícekrát a pořád nic já nevím jak rychle mám stiskat aby to fungovalo. Furt tomu nechápu a okna mi i touto funkcí samy zavřou jen auto mi neblikne pětkrát ale dvakrát....tak nevím
Renault Mégane III 1,6 16V 110k Dynamique

Uživatelský avatar
pali.sk
Senior member
Příspěvky: 1625
Registrován: úte srp 18, 2009 18:14
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pali.sk » pon čer 21, 2010 21:01

ak máš sklopné zrkadlá tak nebliká ale svieti kým sa nesklopia rovnako to funguje u mňa ...
MIII Grandtour 1.6 110k Dyn. black - 9/2009, MIII Grandtour 1.4 TCe 130k Dyn. white - 1/2012
Obrázek
+ diery na kapote spôsobené vonkajším vplyvom
+ rachotiaci presuvník, ktorý neexistuje
+ "ufo" zvuk grátis.

Ale auto je to pekné!

Majkl1234
Starting member
Příspěvky: 22
Registrován: čtv led 28, 2010 13:58

Příspěvek od Majkl1234 » pon čer 21, 2010 22:17

pali.sk píše:ak máš sklopné zrkadlá tak nebliká ale svieti kým sa nesklopia rovnako to funguje u mňa ...
a tak to sem nevěděl to jako místo blikání tak svítí a když dám zrcátka do polohy aby se nesklapovaly tak bodou blikat pětkrát? nemám odzkoušeno a není to i tím že mám handsfree kartu? příručka je mi trochu divná nevím proč to trochu nerozepsali podrobně i s tímto výbavou kdo ji má pak to můžu skoro rovnou vyhodit a zkošet sám.... a při předání vozu o tomhle nic neříkal jen se vzdálite samo se zamkne a jak přijdete k vozu za kliku a odemčeno a jde to i tlačitkama i na kartě a to je všechno co mi k tomu vysvětlili a jak čtu návod kompletní tak z toho jsem jelen s tím dvojitým zamykáním...
Renault Mégane III 1,6 16V 110k Dynamique

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Příspěvek od Zefek » pon čer 21, 2010 23:48

Jestli to nebude jako u Mégane II, kdy je to závislé od země dovozu, výbavy a dalších věcech a jde to zakázat, případně povolit na diagnostice.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

viktorlorenc
Junior member
Příspěvky: 156
Registrován: stř črc 28, 2010 15:38

ovládání dálkového zamykání

Příspěvek od viktorlorenc » stř črc 28, 2010 17:39

Ty slavné karty byly vůbec první závadou na voze :evil: . Patrně jsou vyráběny v ČLR ve stejné fabrice jako trubky wuwuzely :roll:
Naštěstí se ukázalo /po neustálé signalizaci na desce že je úplně vybitá knoflíková baterie a to simlutánně u obou zánovních karet, že problém je
v mikrominikontaktu /nesmyslné šetření matrošem/, který stačí VELEOPATRNĚ nadzvednou nehtíkem o cca 1 mm a je po problému už více jak rok. Co kdyby někdo u Renaultů se zamyslel přímo hlávkou?
:?:
Jinak zde všem k užitku :idea:
Jo výkovky 60. let, to byla auta!

Odpovědět

Zpět na „Renault Megane III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů