Jak demontovat přední světlomety na Laguně III

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
maxfli
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: ned dub 02, 2017 18:26

Jak demontovat přední světlomety na Laguně III

Příspěvek od maxfli » čtv dub 13, 2017 20:05

Ahoj
Dnes výměna žárovek denního svícení na předních světlometech.
Levé světlo = demontáž baterie, držáku baterie,řídící jednotka,abych se tam jakž takž dostal.
Pravé světlo = odstranění-vysunutí nádržky servo kapaliny.

Výsledek = levá žárovka vyměněna, pravá ne, jelikož je v prdelce objímka.

Jenže abych vyměnil objímku, musím demontovat celé světlo a proto se chci zeptat:
Existuje někde podrobný video/foto návod, jak demontovat právě přední světla na Laguně III ?

Hledal jsem kde se dalo, ale marně.A v uživatelské příručce, kde tak krásně a jednoduše píšou jen to, že je třeba odstranit kryt žárovky a pak vytočit a vyjmout objímku i s žárovkou, to zní jako nějaká báseň z Marsu.Protože tam chybí to nejdůležitější a to je, že se zezadu k žárovkám člověk vůbec nedostane.Dostane, ale tak na prd, že musí půlku věcí odstranit a odmontovat a dopadne to jako dnes já, že mi z rukou chcala krev !!!

Budu vděčný za návod, jak demontovat přední světla na L3.
Díky moc.
Laguna III GT Kombi 2.0dci 131kw

Uživatelský avatar
jack3r
Starting member
Příspěvky: 53
Registrován: čtv čer 23, 2011 23:23
Bydliště: vranov nad toplou

Re: Jak demontovat přední světlomety na Laguně III

Příspěvek od jack3r » pát čer 16, 2017 23:06

Uff to maš trošku problem.svetlo dole nedaš pokiaľ nedaš dole celý náraznik a to už je troškazložitejšie.radšej ešte raz skus nejak opraviť bez demontovania ušetriš si koooopu práce.
Now:Laguna GrandTour III ph 2 2K11 127Kw Initiale Paris
Ex: Laguna GrandTour II ph 2 2K05 110Kw Initiale Paris

kubec666
Starting member
Příspěvky: 86
Registrován: sob říj 18, 2014 20:17

Re: Jak demontovat přední světlomety na Laguně III

Příspěvek od kubec666 » sob čer 17, 2017 12:44

Demontovať predné svetlomety a aj nárazník nie je až tak tažké stačí len všetko odšróbovať hlavne na podblatníku a pod nim je naviac skurtiek dolu zprednu na nárazníku na spodnom kryte su len 4 a potom stačí len všetko odcvaknúť.Mne to trvalo tak cca pol hodinku.
Renault Laguna 2.0dci 110kw energy

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů