Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

...a také návod, jak správně psát a používat funkce fóra.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
Mathesss
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: pon srp 21, 2006 09:30
Bydliště: Kutná Hora

Zákaz soukromých zpráv pro safránisty?

Příspěvek od Mathesss » ned lis 01, 2009 00:45

můžu se zeptat, proč má určitá skupina lidí zakázáno posílání soukromých zpráv?
hlavně nezapomeňte tohle téma rychle smazat troubové
Naposledy upravil(a) Mathesss dne ned lis 01, 2009 23:41, celkem upraveno 1 x.
Renault Safrane Baccara 3,0 V6i manual

Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákaz soukromých správ pro safránisty?

Příspěvek od 100KUC » ned lis 01, 2009 02:12

Mathesss píše:můžu se zeptat, proč má určitá skupina lidí zakázáno posílání soukromých zpráv?
hlavně nezapomeňte tohle téma rychle smazat troubové
Ahoj Bóďo (Roberte Bohunku)
no tak se nejdřív podívej jak se zde chováš! Koleduješ si o BAN a blokaci IP - navíc používáš více loginů jednou jako Bóďa. nebo navstevnik. Dlouhodobě zneužíváš fórum RCČR k propagaci vlastního fóra/klubu Safránů a verbování majitelů Safranů k vám. Přijde ti normální zde vystupovat pod tolika přezdívkami? nebo jsi natolik rozpolcená osobnost, že ani nevíš kdo jsi? Navíc se i jako Mathesss podepisuješ jako Bóďa. Předpokládám, že tou skupinou safánistů tedy myslíš především sebe, že?

Navíc když vidím co si o nás píšete na safrane fóru, dělá se mi z vás špatně, dokonce tam máte na náš klub speciální topic, kde nás pomlouváte na základě nějakých doměnek (i když jak koukám, už vám to tam za tu dobu nějaký "cenzor" taky zmoderoval).

Kážeš vodu, piješ víno. Přiznám se, že mi nějak uniká smysl tvého konání a nevím kde jsi vzal tu strašnou zášť vůči RCČR.

Ale vidím, že máš snahu komunikovat, sice ne moc pozitivní když nás oslovuješ troubové, ale nějaká snaha to přecijen je...

tak kde je problém?

PS: nemažu to, ponechávám na názoru Admina co tu s tím udělá, myslím si, že to nemá moc smysl vzhledem k tomu co o nás kde píšeš, ale mohu se mýlit.
<> Renault Mégane R.S. 265 Cup 2015
ex. Clio 1.4e RT '91; Mégane Break 1.4 16V RXE '99; Renault 8 '64, 40k; Clio 1.4 16V '03; Renault 5 GT. '88 (project F16), 136k; Renault Laguna 2.0T Dynamique '05, 170k; Renault Mégane GrandTour 1,6 16V Privilége '05, 110k "Gauč"

Uživatelský avatar
Mathesss
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: pon srp 21, 2006 09:30
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek od Mathesss » ned lis 01, 2009 13:21

Ahoj 100KUCi (tvé jméno neznám a ani nevidím důvod ho zde trapně uvádět, nevím, co to tu máte za zvyk)
o BAN si zde podle vás koleduje téměř každý. Více loginů nepoužívám. Můj dlouholetý nick, kdy jsem sem ještě chodil a bylo to tu poměrně v pořádku, byl "Bóďa". Po tom, co jste přesouvali fórum tak se mi nešlo přihlásit, admini to tak nějak nakonec udělali, že jsem měl stejný účet ale nick "Bóďa.", nevím proč, ale to je jedno. Po několikaletém navštevování fóra, kdy jsem založil vlastní klub pro jeden model renaultu (takže nevidím důvod nenavštěvovat jak klub renault, tak klub safrane), jsem si dal adresu webu do podpisu a napsal jsem pozvánku zde do sekce srazy, kde ji měli i lidé z laguna clubu a v pořádku, ale pozvánku na sraz safrane mi někdo smazal a už to jelo. Popravdě řečeno to jsem opravdu nechápal. Vdyť mohou existovat a spolupracovat oba kluby ne? Vdyť to snad není konkurence nebo ano? No nic, zažádal jsem o smazání mého účtu, ale protože jsem zde byl párkrát propírán, tak jsem chtěl zareagovat a založil jsem si nějaký nick, snad "návštěvník", jak tu píšeš, už si nepamatuji. Nick Mathesss je mého bráchy, on sem nechodí a nevidím důvod se nepodepsat, když nejsem on. Jeho nick jsem použil maximálně tolikrát, kolik je prostů na jedné ruce. Bylo to snad v inzerci a ještě snad v sekci safrane, kdy někdo radil nějaký nesmysl, který jsem chtěl uvést na pravou míru, už si to nepamatuji. A ano, potom myslím, že jsem ještě nekoho odkázal na náš klub při řešení nějakého problému, který my jsme tam měli v technické sekci vyřešený.
Panáčku, opravdu si myslíš, že já jsem váš klub dlouhodobě zneužíval k nějaké propagaci našeho klubu a "přetahávání" uživatelů k nám? Ještě jednou, Renault je značka a Safrane model. Kdo navštěvuje safrane club, může navštěvovat renault club, to se nevylučuje. Jenže když někdo navštíví safrane club a zjistí, že tam není spoustu moderátorů, kteří by za výraz "jako prase" apod. vyhrožovali udělením banu a že je tam celkem pohodová atmosféra a nikdo nemá potřebu se nadřazovat nad ostatní, tak na RC přestanou chodit no. Ale to není naše chyba, zkus se nad tím zamyslet. Na sraze RC jsem nikdy nebyl, ale i člověk, který k vám má blízko a měl by být spíš na vaší "straně", mi naprosto nezávisle řekl, že to prostě není ono a že jste hodně komerční, viz různé striktní poplatky, za které však ale ani nesposkytnete slíbené. A nejen on, ale to jsem si tak vzpomněl vzhledem k srazům. Navíc ta vaše nejvyšší skupina se všech mi přišla jako taková sekta.

Ano, založili jsme speciální topic, kde každý den píšeme že renaultclub je svinstvo, hážeme na vás špínu a každý den se neteším na nic jiného, než že si přečtu denně deset novýh příspěvků v tomto topicu, je to neoblíbenější topic, opravdu, věř mi, vlastně jsme klub založili jen kvůli němu. Mimochodem, přečti si tento topic od začátku a snad pochopíš, proč jsem ho založil :wink:. Btw, nejak jsem nepochopil tvou větu "i když jak koukám, už vám to tam za tu dobu nějaký "cenzor" taky zmoderoval".

Řekni mi tedy prosím, z jakého důvodu zakazujete soukromé zprávy?
Btw, nehodlám to tu zase rozebírat dokola, prostě váš klub mi poslední roky svým jednáním vůbec nesedl. A podotýkám, že jsem sem několik let pravidelně chodil. Zajímá mě jen ta věc, proč to blokování sz?
Na další nehodlám odpovídat.

Bóďa (ne mathesss)
Renault Safrane Baccara 3,0 V6i manual

ITexpert
Člen RCČR
Příspěvky: 2456
Registrován: ned led 11, 2009 17:18
Bydliště: Stochov

Příspěvek od ITexpert » ned lis 01, 2009 13:33

Mathesss píše:Ahoj 100KUCi (tvé jméno neznám a ani nevidím důvod ho zde trapně uvádět, nevím, co to tu máte za zvyk)
o BAN si zde podle vás koleduje téměř každý. Více loginů nepoužívám. Můj dlouholetý nick, kdy jsem sem ještě chodil a bylo to tu poměrně v pořádku, byl "Bóďa". Po tom, co jste přesouvali fórum tak se mi nešlo přihlásit, admini to tak nějak nakonec udělali, že jsem měl stejný účet ale nick "Bóďa.", nevím proč, ale to je jedno. Po několikaletém navštevování fóra, kdy jsem založil vlastní klub pro jeden model renaultu (takže nevidím důvod nenavštěvovat jak klub renault, tak klub safrane), jsem si dal adresu webu do podpisu a napsal jsem pozvánku zde do sekce srazy, kde ji měli i lidé z laguna clubu a v pořádku, ale pozvánku na sraz safrane mi někdo smazal a už to jelo. Popravdě řečeno to jsem opravdu nechápal. Vdyť mohou existovat a spolupracovat oba kluby ne? Vdyť to snad není konkurence nebo ano? No nic, zažádal jsem o smazání mého účtu, ale protože jsem zde byl párkrát propírán, tak jsem chtěl zareagovat a založil jsem si nějaký nick, snad "návštěvník", jak tu píšeš, už si nepamatuji. Nick Mathesss je mého bráchy, on sem nechodí a nevidím důvod se nepodepsat, když nejsem on. Jeho nick jsem použil maximálně tolikrát, kolik je prostů na jedné ruce. Bylo to snad v inzerci a ještě snad v sekci safrane, kdy někdo radil nějaký nesmysl, který jsem chtěl uvést na pravou míru, už si to nepamatuji. A ano, potom myslím, že jsem ještě nekoho odkázal na náš klub při řešení nějakého problému, který my jsme tam měli v technické sekci vyřešený.
Panáčku, opravdu si myslíš, že já jsem váš klub dlouhodobě zneužíval k nějaké propagaci našeho klubu a "přetahávání" uživatelů k nám? Ještě jednou, Renault je značka a Safrane model. Kdo navštěvuje safrane club, může navštěvovat renault club, to se nevylučuje. Jenže když někdo navštíví safrane club a zjistí, že tam není spoustu moderátorů, kteří by za výraz "jako prase" apod. vyhrožovali udělením banu a že je tam celkem pohodová atmosféra a nikdo nemá potřebu se nadřazovat nad ostatní, tak na RC přestanou chodit no. Ale to není naše chyba, zkus se nad tím zamyslet. Na sraze RC jsem nikdy nebyl, ale i člověk, který k vám má blízko a měl by být spíš na vaší "straně", mi naprosto nezávisle řekl, že to prostě není ono a že jste hodně komerční, viz různé striktní poplatky, za které však ale ani nesposkytnete slíbené. A nejen on, ale to jsem si tak vzpomněl vzhledem k srazům. Navíc ta vaše nejvyšší skupina se všech mi přišla jako taková sekta.

Ano, založili jsme speciální topic, kde každý den píšeme že renaultclub je svinstvo, hážeme na vás špínu a každý den se neteším na nic jiného, než že si přečtu denně deset novýh příspěvků v tomto topicu, je to neoblíbenější topic, opravdu, věř mi, vlastně jsme klub založili jen kvůli němu. Mimochodem, přečti si tento topic od začátku a snad pochopíš, proč jsem ho založil :wink:. Btw, nejak jsem nepochopil tvou větu "i když jak koukám, už vám to tam za tu dobu nějaký "cenzor" taky zmoderoval".

Řekni mi tedy prosím, z jakého důvodu zakazujete soukromé zprávy?
Btw, nehodlám to tu zase rozebírat dokola, prostě váš klub mi poslední roky svým jednáním vůbec nesedl. A podotýkám, že jsem sem několik let pravidelně chodil. Zajímá mě jen ta věc, proč to blokování sz?
Na další nehodlám odpovídat.

Bóďa (ne mathesss)
kdyz ti nesedí tak sem prostě nechod a nespamuj tady todle je uplne zbytecne chodi sem slusni lidé, kteří sou v klidu a vyrovnání a nepotřebujou si nadavat a byt hrubí ... je to jen tvůj boj :-)
Renault R11 1,4 Turbo 105k - r.v. 1984

Dodge Intrepid 3,5V6 - denni vozitko - r.v. 1993

ITexpert

Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 100KUC » ned lis 01, 2009 14:51

Takže jestli to dobře chápu, na srazu jsi nikdy nebyl, vše máš z druhé ruky (nebo od člověka blízkého RCČR).

Zákaz posílání soukromých zpráv bude nejspíš za spam. Ale nejlíp ti to asi vystětlí admin. Nicméně jisté vysvětlení se nabízí na vašem fóru v tématu o RCČR (tvůj 5. příspěvek z 15.7.08 ), hned pod tím máš vystvětlení proč máte zakázané i podpisy - když váš "2. admin" sám navrhuje přetahování majitelů Safrane z RCČR k vám, což se následně opravdu dělo. (včera jsem to nemohl najít - myslel jsem že to u vás bylo smazáno, našel jsem to tam až dnes - proto jsem se domníval, že bylo u vás zmoderováno, omlouvám se).

Co se týče používání vulgarismů - jak vidím opravdu ti to hrozně vadí, pokud neumíš komunikovat bez jejich používání, pak zde nekomunikuj.

co se týče výrazu prase, pokud zde budeš diskutovat o chovu vepře domácího, pak slovo prase klidně použít můžeš, pokud tak budeš nazývat ostatní uživatele fóra nebo jej používat jako nadávku, pak se nediv, že na to jsi upozorněn, při opakovaném používání vulgarismů následuje BAN.

Víš spolupráce klubů jistě možná je, je to o lidech. Pokud vím, nemáme problém např. s Twingaři, Lagunáři či Mégane Clubem (ti nás dokonce sami byli podpořit na Le Brno) - takže možnost spolupráce mezi kluby zde jistě je. Určitě není prolbém aby uživatelé fóra či členové RCČR navštěvovali i jiná fóra a srazy a naopak. Nicméně např. propagace vašeho srazu byla od počátku míněna nejspíš jako provokace - usuzuji tak z reakcí u vás.

Co se týče tvého propírání zde v minulosti (tuším že šlo o nějaký nezaplacený motor) - pak nechápu proč si na své hájení zakládáš nový nick. Není lepší se hájit sám (tedy pokud mám čisté svědomí)?

Nemyslím si, že by na fóru RCČR nevládla pohodová atmosféra. Pokud přispěvatelé respektují pravidla (tedy chovají se k sobě slušně, bez vulgrarismů, vzájemného napadání a podobně) není důvod diskusi moderovat. Některá nevhodně založená témata jsou maximálně přesouvána kam patří (typicky z diskuse do technické sekce a podobně)

S tou sektou jsi mě vážně pobavil :lol: ano, opravdu, každý večer se modlíme a věříme v příchod velkého kosočtverce (pardon, diamantu) :lol:
Naposledy upravil(a) 100KUC dne ned lis 01, 2009 21:22, celkem upraveno 1 x.
<> Renault Mégane R.S. 265 Cup 2015
ex. Clio 1.4e RT '91; Mégane Break 1.4 16V RXE '99; Renault 8 '64, 40k; Clio 1.4 16V '03; Renault 5 GT. '88 (project F16), 136k; Renault Laguna 2.0T Dynamique '05, 170k; Renault Mégane GrandTour 1,6 16V Privilége '05, 110k "Gauč"

Uživatelský avatar
Mathesss
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: pon srp 21, 2006 09:30
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek od Mathesss » ned lis 01, 2009 17:26

vím, že jsem psal, že už nebudu reagovat, ale mám teď chvilku a protože ty jsi jeden z mála, co vypadá, že je celkem ok (pravděpodobně nejsi moderátor nebo nevím...)

ano, chápeš dobře.

žádný spam se nekonal ani z účtu Mathess ani z účtu kamaráda, který mi také řikal, že má zakázáno. jinak to, o čem píšeš jsem dnes také znovu četl a myslím, že to bylo myšleno spíš jako sranda, rozhodně za sebe můžu říct, že jsem nikdy nikomu nenapsal soukromou zprávu, že má chodit na safrane club nebo něco takovýho. a jestli jste kvůli tomu zakázali sz, tak to mi připadá přinejmenším ubohý.

zajímala by mne vaše definice vulgarismu. promiň, ale "troubové" mi nepřijde jako vulgarismus.

já jsem "jako prase" nenapsal, ale musel jsem se pobavit, když někdo v sekci tuning (tam se bavím celkem často) napsal něco jako že "když to uděláš obyč kitem, bude tam prasklina jako prase" a nějaký všemohoucí ho varoval před vulgarismy a zvýrazníl právě slovo prase. Nepovažuji za nejvhodnější upravovat každý druhý příspěvek. Lidé jsou za to, co napíšou zodpovědní a je na každém, jak bude psát a podle toho si o nich jiní můžou udělat obrázek. Samozřejmě do jisté míry, ale slova "prase" nebo "troubové" rozhodně nejsou tou hranicí.

Já se snažil od prvopočátku,když náš klub měl asi dva členy, začít spolupracovat, ale nedočkal jsem se odezvy. Z takových menších zmíním odkazy na našem webu na RC nebo odkazování lidí na RC při konverzaci třeba na icq atd. Samozřejmě nemůžu konat nic většího, když mi to není umožněno.

Nešlo jen o nějaký motor (s čímž jsem neměl skoro ani nic společného, já jednám vždy korektně, neexistuje jediný nespokojený obchodní partner), ale právě ty při okolo klubů. Nick jsem si založil, protože můj původní dlouhodobý byl již smazán a nebylo možné se na něj přihlásit.

S tou "sektou" jsem to myslel tak, že ke konci, kdy jsem sem chodil tak ta skupina "nahoře" byla taková uzavřená, na fóru se bavili rádoby vtípky na účet jiných a mysleli si, že jsou něco víc než někdo, kdo na fórum zrovna přišel (což jsem nebyl já, ale vůči těm lidem mi to nepřišlo vhodné). Podle mě mezi ně patří i jeden člověk, který má hodně velké znalosti, ale bohužel toho hodně zneužívá a nechová se zrovna nejlépe.

Sekce tuning je kapitola sama pro sebe... Když si teď čtu, na co jsem se kdysi ptal, co mi tam nejvlivnější odepsali a co o tom vím teď, tak se musím opravdu jen smát.

Prosím už to nerozebírejme, nechci to zase do nekonečna řešit, zajímalo mě opravdu jen to, proč jsou zakázány ty soukromé zprávy, ale už jsem asi pochopil že proto, že někdo u nás ze srandy napsal něco o nějakém přetahávání nebo co. Vládněte tady tomu jak uznáte za vhodné, ale za sebe musím říct, že je tu moc arogance. Je to přece o společném zájmu a ne o členství v klubu.
Safranům a Renaultům zdar. :D

a nakonec podpis, nejsem mates, ale Bóďa
Renault Safrane Baccara 3,0 V6i manual

Uživatelský avatar
Dan Black
Člen RCČR
Příspěvky: 1830
Registrován: pát zář 14, 2007 14:40
Bydliště: Bílina

Příspěvek od Dan Black » ned lis 01, 2009 20:19

Mathesss píše: Bóďa (ne mathesss)
Mathesss píše:a nakonec podpis, nejsem mates, ale Bóďa
Safra, tomu říkám schýza... :roll:
Kia Rio 2017
Scenic 2001 1.6/16v
Vzpomínáme...Škoda 105 (s něčím se začít musí)...Twingo Helios (prosklená střecha, zdroj potěšení i vzteku)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » ned lis 01, 2009 22:00

Tak snad abych zareagoval...

Než začnu, byl bych rád, aby bylo jasno v jedné věci. Renault Club Česká republika je organizací, která má za svůj cíl sdružovat renaulťáky a pomáhat jim, jak to jen jde.
Je to věc, o kterou se už 13 let úspěšně snažíme.

K tomu co píše Bóďa.:

1.) Zákaz soukromých zpráv je opatření, které používáme tehdy, jestliže jich uživatel zneužívá - např. k poškozování klubu. Nebo jestliže uživatel vystupuje vůči klubu nepřátelsky. To byl tento případ.
Uživatele bez práva posílat soukromé zprávy lze snadno spočítat na prstech jedné ruky a jejich procento je 0,03% ze všech uživatelů fóra.
Z toho by mohlo být nezasvěcenému patrno, jak často a vůči komu takové opatření používáme.

2.) Michale, svůj postoj vůči nám vyjadřuješ mimo jiné i oslovením ve tvém první příspěvku.

3.) Existence topiku na tvém fóru, kde je RCČR démonizován za tvého přispění a přispění tvého bratra mi také ledascos o tvých postojích napovídá.

4.) Opravdu se tu někde na fóru v minulosti objevil topic, kdes oznamoval založení tvého klubu a psal jsi o tom, že bychom měli spolupracovat. Ptal jsem se tě na tvou představu ohledně spolupráce - bez reakce.

Za celou dobu jsem ani já, ani nikdo další z vedení klubu, ani nikdo z moderátorů nebyl tebou ani nikým jiným kontaktován ohledně spolupráce s tvým klubem, natož pak s nějakou představou, jak by tato spolupráce mohla vypadat.
Ostatně, vzhledem k onomu báječnému topiku na tvém fóru, kde jsme označováni za dementy, ze který vám je zle, chudáčky, trapáky, jak píšeš ap. si neumím představit tvou představu o nějaké spolupráci.

5.) Vzhledem k tomu, jak se o nás tví chráněnci vyjadřují a jak se vyjadřuješ ty a tvůj bratr se divím sám sobě, že jsem ti ještě nedal ban... Kdokoliv jiný, kdo by se vůči nám tak stavěl by ho dávno měl. Snad je to tím, že tě pamatuju ještě jako malé ucho, které počítalo v tátově safranu čudlíky a bylo mile, dětsky, rozradostněno jejich počtem ...

6.) Jestli někdy v budoucnu upustíte od napadání našeho klubu a budete to s nějkou spoluprací myslet vážně, kontakt na mne máš...
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Mathesss
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: pon srp 21, 2006 09:30
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek od Mathesss » ned lis 01, 2009 23:23

Ahoj Viktore, tak teď se sluší, abych zareagoval i já.

1) dobře, ale proč má zákaz tento nick (můj bratr, kdy jsem ho použil já, jsem napsal), z kterého nebylo napsáno nic špatného?

2) nejsem Michal, ale Robert. Ano, ale to bych si nikdy nedovolil napsat, kdyby nezmizel každý můj příspěvek a kdybyste se dřív nechovali tak, jak jste se chovali.

3) ano, založil jsem na našem fóru topic o tomto klubu, ale jak je možno se dočíst, bylo to hlavně z rozhořčení, co mi zde zmizelo téma o našem sraze, kde jsem lidi zval a po sraze jsem přidal pár fotek. Ano, samozřejmě, aby se to dostalo do podvědomí a lidé na naše srazy jezdili. Nemám důvod lhát. Ale i zde platí, můžou jezdit jak na naše, tak na vaše. Mimochodem nerad jsem neustále spojován s mým bráchou, ten topic jsem založil čistě já, on tam myslím taky něco napsal, napsalo tam několik lidí, takže už nevím. Jakýsi motor jsem taky nekupoval já, myslím si o tom své, ale to je nepodstatné. Klub jsem založil já s mým kamarádem, který se tomu už nevěnuje a tak nějak to přešlo na jiné lidi a je to spíše taková malá parta lidí, ani ne tak klub.

4) ano, něco takového bylo, ale matně si vzpomínám, že mi bylo odpovězeno něco jako, že spolupráci s klubem si představuješ jinak a ne aby si každý hrál na svém písečku nebo tak něco, což me trochu odradilo a zklamalo.

ano, to bylo po tom, co vznikl jakýsi konflikt z důvodu podezření na jakousi konkurenci nebo přetahování uživatelů. Rozhodně neříkám, že jsem neměl adresu webu v podpisu nebo že jsem nikoho nikdy neodkázal na náš web, ale rozhodně ne za tím účelem, abych vám sebral uživatele, nevím, co bych z toho měl.

5) já rozhodně nikomu nenutím svůj názor a rozhodně to není tak, že kdo "kamarádí" s RC nebo na RC nenadává, s tím nekamarádím já nebo že mají uživatelé našeho fóra "povinnost" nesnášet RC. Ale jak už jsem psal někdy dříve, zkus se zamyslet nad tím, jestli to náhodou není pravda. Nevím, jak to tu vypadá teď, zajdu sem jednou za čas, ale to cenzurování a upozorňování na vulgarismy se mi zdá přehnané. Rozhodně netvrdím, aby tady lidi mluvili jak dláždiči, ale pro zdůraznění se snad občas něco říct může ne? Neustálé upravování příspěvků mi připadá takové dětinské, jakože já jsem tady admin a mám tu tlačítko "upravit". Každý je zodpovědný za to, co napiše.

Jen pro doplnění, jako malé ucho mě určitě pamatuješ, ale ty čudlíky počítal Čenda (Cib.) :D. A vůbec, jeden čas byla technická sekce poměrně zahlcena jeho podobnými tématy :)

6) klidně. zkusím něco vymyslet.

edit: abych nezapomněl, píšu to já, Bóďa (Robert B.), ani ne "Mathesss" (Martin), ani "NeviM" (Michal) a píšu to zcela sám za sebe, bez mého bratra :D
Renault Safrane Baccara 3,0 V6i manual

Uživatelský avatar
Mathesss
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: pon srp 21, 2006 09:30
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek od Mathesss » ned lis 01, 2009 23:42

ještě jsem nad tím trochu přemýšlel a napadlo mě, počkej, ty si opravdu myslíš, že jsem tu lidem jako rozesílal SZ aby chodili na náš web? :D . nechápu totiž proč zrovna SZ :D
Renault Safrane Baccara 3,0 V6i manual

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » pon lis 02, 2009 01:26

Ty vole Bóďo, my se snad ještě skamarádíme :P Můžu se někdy stavit na kafe? :wink: Ba ne, to byl vtip :D (já kafe nepiju)
Víš, vypadá tohle všechno moc hezky, leckdo jistě i slzu zamáčkl.
Kdo by to byl ale řekl, že máš tak krátkou paměť. Píšeš že ti někdo smazal topik o vašem srazu a nevíš proč - přitom 9.8.2008 jsem Michalovi psal v SZ že jsem to byl já kdo to odstranil i důvod proč jsem to tehdy udělal - a pro osvěžení paměti mrkni na tohle :arrow:
Obrázek
(změna osobních údajů včetně podpisu není v mý moci, tak jsem to prostě a jednoduše odstranil)...a ještě téhož dne jsi ty v soukromý zprávě adresovaný mně kostatoval, že jsi tu moji zprávu adresovanou bráchovi četl (a dokonce jsi ji citoval celou v záhlaví), níže cituji část textu :arrow:
Od: navstevnik
Komu: Jan Kalina
Zaslal: so srpen 09, 2008 4:59 pm
Předmět: reakce...
takze, cetl jsem toto cele a nemohl jsem to nechat bez povsimnuti, tak jsem si dokonce zaregistroval novy email a novy nick jen kvuli tomu, abych mohl odpovedet. za prve vubec nevim, proc se bracha chova jako s prominutim "vlezprdel". ze by se nechodil kvuli tomu, ze nema cas o tom nevim, kdyz travi hodiny denne na jinych forech (tuning forum atd), netvrdim, ze je to kvuli tomu ze by tenhle klub zavrhnul, treba je to proto, ze znalosti zdejsich clenu mu uz nestaci...
Co bylo důvodem konkrétně a kdy k zablokování soukromý pošty k nicku Mathesss si momentálně nevzpomínám, jelikož incidentů bylo v minulosti několik (a teď to zevšeobecňuji na všechny nicky který jsi kdy použil i na jiný uživatele mající něco společnýho s tvým webem), ale lze to u nás jistě dohledat.
Když se podíváš na tohle :arrow: Obrázek,...můžeš odpřísáhnout na doživotní spolehlivou funkčnost svých Safranů i všech Safranů ostatních uživatelů tvýho webu, že to nikdo z vás nikdy nedělal? :scratch:

Pokud se tu kdokoliv z vás chová normálně, nikoho si nevšímáme. Jakákoliv negativní akce ale zákonitě vyvolá reakci - tak se nediv, když je odstraněn z diskuze např.tvůj příspěvek, který má v textu pouze a jenom link na titulní stránku vašeho webu nebo nějakou rejpavou poznámku.

Milujte se a množte se :) (jako my)
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » pon lis 02, 2009 08:03

Jan Kalina píše: Obrázek
tam je i hezký to co je napsaný podtím od Bóďi :twisted:
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
Mathesss
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: pon srp 21, 2006 09:30
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek od Mathesss » pon lis 02, 2009 17:08

Ahoj Honzo, no na začátek si neodpustím malé rejpnutí. Pozor na ty vulgarismy (vole) :D.
Klidně se stav, udělám ti kakao :D.
No ne, ty si na mě snad děláš speciální archiv :lol:.
Honzo, to víš, že si pamatuju na to poněkud zvláštní zdůvodnění smazání topicu o srazu. Ale snad mi ještě dnes nechceš tvrdit, že si za tím stojíš. Smazal jsi jeden topic, abys jakoby smazal hlavně můj podpis, když jsem tu měl stovky dalších příspěvků a u naprosto každého byl ten samý podpis, proože se dává automaticky..? To snad ne :)
Větu "nejsem člen rcčr a jsem tomu rád", kterou jsem měl v podpise a kvůli které jsi jako smazal topic o srazu safrane clubu jsem si do podpisu vložil proto, protože v soukromých zprávách (panečku, to mi ještě fungovaly) mi Viktor předhodil, že "ani nejsem členem klubu", což mě docela rozhodilo a i z dalšího vlastně vyplynulo, že když nejsem členem, tak nejsem nic, bez ohledu na to, jak dlouho sem chodím atd. Proto ta věta v podpisu.

Abych tě uvedl do situace, používal jsem tyto nicky: řepa - později změněno na Bóďa (v klidu a míru). Po přesunu fóra z technických důvodů změna na Bóda. a potom na pár příspěvků něco jako "návštěvník", párkrát jsem určitě napsal od mého bráchy "NeviM"a nebo "Mathesss"e, ale pokud dobře pamatuji, vždy jsem se podepsal. Rozhodně jsem nikdy nepsal nic z nicku někoho z našeho fóra, ani nevím, proč bych to dělal. Nevím, jestli jsi to myslel takhle. Já nejsem MatesK, takže nejsem zodpovědný za to, co kdy napsal, neříkám ani že se s tím neztotožnuji, ani že ano. Lidé na našem fóru nejsou moje děti nebo nějací svěřenci, takže ať si tam píšou, co je jim libo :wink: .


co se týče
Když se podíváš na tohle ,...můžeš odpřísáhnout na doživotní spolehlivou funkčnost svých Safranů i všech Safranů ostatních uživatelů tvýho webu, že to nikdo z vás nikdy nedělal?
ne, nemůžu, nejsem ředitel zeměkoule, ani se tak necítím a nekontroluji veškeré komunikační kanály, ani nezpovídám uživatele našeho fóra, zda něco takovýho někdy udělali. nevím ani, jestli někdo z fóra někoho zavraždil, nebo co nosí za trenky.
ale za mě osobně můžu říct ne. nikdy jsem nikoho přes sz nepřetahoval k nám.

krteček: děkuji :wink:

Bóďa
Renault Safrane Baccara 3,0 V6i manual

Uživatelský avatar
HB
Junior member
Příspěvky: 202
Registrován: stř zář 16, 2009 12:18

Příspěvek od HB » pon lis 02, 2009 18:36

Az me bricho boli smichem :D.
No Boda nebo jak si to rikas, ty a tvuj bracha (nebo to je mozna druha cast tve rozpolcene osobnosti :)) jste proste pripad k popukani.
Obzvlast ty vase dva po sobe jdouci prispevky na screenu vyse - dva mali kluci, kteri poprve rekli sproste slovo a citi se diky toho jako velci chlapi :D.
Ona pro to mozna opravdu existuje diagnoza, kdyz nekdo takle strida identity a jeste si tolikrat protireci v tom, co pise (viz averze a totalni distance od RCCR na jednom foru a pak reci o spolupraci na tomto foru)...

Porid si tady toto (davkovac na leky, kdybys to nepoznal):
Obrázek
a pak nam napis, jak jde lecba a jestli se to lepsi :D.
Renault Clio 2009, 1.2 16V 48 kW/65 k

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » pon lis 02, 2009 18:50

Neboj Bóďo, už jsem si dal napomenutí a 30x jsem napsal vole se neříká :)
Kakao? To mě nutili pít ve školce :roll: Víš jak by to dopadlo? :arrow: Obrázek Obrázek Obrázek

To víš, my cenzoři a estébáci si musíme víst materiály na ledaskoho :D Však mi taky včera dalo dost zabrat, než jsem to všechno prošel a našel na tebe co jsem potřeboval :lol:
A věř mi nebo ne, ale opravdu, čestný pionýrský, byl důvodem ke smazání (resp.odstranění z veřejný sekce, topik stále existuje - mimochodem, teď mě něco napadlo, níže se k tomu vrátím) ten tvůj podpis a nic jinýho. A proč jsem odstranil jen to jedno vlákno? (tedy přesněji řečeno - pokud si opravdu vzpomínáš (já jako by to bylo včera), tak těch vláken bylo víc, protože jsi záhy zjistil že se ti to jedno ztratilo a opřekot jsi zakládal další a další a já odstraňoval a odstraňoval :) ) No protože to bych za á u toho seděl možná ještě dneska a za bé jsem neměl potřebu odstraňovat všechny ostatní tvý příspěvky, nic bych z toho neměl, nebylo to nějakým programovým účelem tě takhle mazat z tohoto fóra. Odstraňoval jsem jen to, co by se ostatním uživatelům zobrazilo druhý den při příští návštěvě ve výpisu nejnovějších příspěvků a kde by figuroval ten tvůj nejnovější podpis. Nic víc, nic míň, to mi věř.
A teď se vrátím k tomu, co mě napadlo výše. Pokud bys měl zájem o fungování na našem fóru za dodržování pravidel platných pro všechny, mohl bych navrhnout obnovení toho tvýho vlákna o vašich srazech, a asi by ani nebyl problém odbanovat tvůj nick a povolit ti všechny funkce jako mají ostatní uživatelé. Myslíš že bys přistoupil na naše psaná i nepsaná pravidla? Z těch nepsaných bych třeba vypíchnul to, že netolerujeme odkazování ostatních uživatelů na jiné (vlastní) fórum linkem na jeho titulní stranu (to je to, s čím byl často problém u vás). Něco jinýho je, pokud tady bude někdo řešit např. problém s píchlým řetězem, vy budete mít na vašem fóru téma Píchlý řetěz - jak na to a ty mu v příspěvku dáš link přímo na to konkrétní vlákno, kde najde řešení otázky píchlýho řetězu - s tím aspoň já problém nemám (a předpokládám ani nikdo jiný) a to považuji za spolupráci. Stejně tak bys ale měl ta pravidla probrat i s ostatníma safraňákama, jestli budou ochotni je dodržovat - protože ať chceš nebo ne, reprezentuješ určitou skupinu lidí už jen tím, že jsi to fórum založil a máš je tam. Čili jak říkám, pokud byste se tu chovali normálně, nikdo vás odstud nevyhání, nikdo vás neprudí, nezakazuje uživatelské fukce. Ovšem asi si seš vědom, co by zase následovalo, kdyby kdokoliv pravidla porušil.
Máš zájem, zkusíš nad tím popřemýšlet a dát ten můj návrh mezi safraňáky? Taky prosím o vyjádření Viktora a ostatních zainteresovaných, jestli by s tím mým návrhem neměli problém. Obnovení např.toho vlákna o srazech je pro mě otázkou pár sekund, to pro to mohu udělat já, dojde-li k dohodě.
Nuže? :wink: (netřeba se rozhodovat hned)
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

vinetou
Člen RCČR
Příspěvky: 235
Registrován: stř srp 30, 2006 23:09
Bydliště: nevim naši popojeli

Příspěvek od vinetou » pon lis 02, 2009 19:30

:D :D todle téma bych přesunul do sekce vtipy+ zábava no a nedalo mi to abych se ke klukum na to jejich forum nemrknul kouknětě na todle to nepotřebuje žadnej komentář ten kluk je nemocnej
http://forum.safrane.org/viewtopic.php?f=17&t=811

Uživatelský avatar
Mathesss
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: pon srp 21, 2006 09:30
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek od Mathesss » pon lis 02, 2009 20:00

Jan Kalina píše:Neboj Bóďo, už jsem si dal napomenutí a 30x jsem napsal vole se neříká :)
Ty si děláš, srandu, ale přesně takhle mi to přijde. To napomínání uživatelů :).

Jinak to další si nechám určitě projít hlavou a asi nebude problém, ale rád bych začal chodit na fórum jen jako na kukuč, jak to tu teď chodí :)

Každopádně děkuji za vlídnost.
HB píše:Az me bricho boli smichem :D.
No Boda nebo jak si to rikas, ty a tvuj bracha (nebo to je mozna druha cast tve rozpolcene osobnosti :)) jste proste pripad k popukani.
Obzvlast ty vase dva po sobe jdouci prispevky na screenu vyse - dva mali kluci, kteri poprve rekli sproste slovo a citi se diky toho jako velci chlapi :D.
Ona pro to mozna opravdu existuje diagnoza, kdyz nekdo takle strida identity a jeste si tolikrat protireci v tom, co pise (viz averze a totalni distance od RCCR na jednom foru a pak reci o spolupraci na tomto foru)...

Porid si tady toto (davkovac na leky, kdybys to nepoznal):
Obrázek
a pak nam napis, jak jde lecba a jestli se to lepsi :D.
to jsem rad. i kdyz je to trosku smutne. pokud jsi to nepochopil tak pak ja nechapu, ze si z toho delas srandu :D.
btw, tu v tom postu, kde prvni veta byla slozena snad jen ze sprostych slov, jsem samozrejme napsal schvalne a ze srandy jako reakci na MatesK, který napsal "prd*l", ze tady by ho za to ubičovali :). normalne takhle samozrejme nepisu a uz vubec nemam nejaky pocity ze jsem dobrej nebo jak jsi to psal :)
vinetou píše::D :D todle téma bych přesunul do sekce vtipy+ zábava no a nedalo mi to abych se ke klukum na to jejich forum nemrknul kouknětě na todle to nepotřebuje žadnej komentář ten kluk je nemocnej
http://forum.safrane.org/viewtopic.php?f=17&t=811
neznám tě a nechci se nijak povyšovat ani tě urážet (nechci řikát, jako ty) a ani nevím, co tě tak rozesmálo, ale vypadá to (možná to tak vůbec není, říkám, neznám tě), že patříš právě k té skupině lidí, co má dva příspěvky, je členem klubu a má nejnovějšího rencka a v technický sekci se ptá jak se mění voda v ostřikovačích :lol:. a proto ti výměna brzd za větší přijde jako hazard, tuzing a ohrožování životů ostatních účastníků silničního provozu, protože ty brzdy tam přece nepatřej :D. přesně to byl také částečně důvod, proč jsem sem přestal chodit, ale tak nějak jsem si zvykl, že tuning tu nemá cenu řešit a že od toho jsou jiná fóra, kde zase nerozumí věcem, kterým rozumí zde. Tady s Honzou jsem sice měl nějaké menší spory, ale pořád k němu mám úctu vzhledem k jeho obdivuhodným znalostem, hlavně mezi Renaulty.
Renault Safrane Baccara 3,0 V6i manual

Uživatelský avatar
HB
Junior member
Příspěvky: 202
Registrován: stř zář 16, 2009 12:18

Příspěvek od HB » pon lis 02, 2009 20:12

Ja nevim, ale radeji budu lama a ptat se jak vymenit vodu v ostrikovacich, nez cpat brzdy z jednoho modelu do druheho... Kupuju si nove auto, aby slouzilo a nemusel jsem se v nem hrabat nebo jezdit po servisech, ocividne nekdo si kupuje auto proto, aby si na nem vyzkousel, co vsechno muze vymenit za neco jineho a jestli to s tim bude fungovat. Nechtel bych te potkat v protismeru, az ti tam ty jine brzdy nahodou tak uplne nesednou... Takovych machru co vsechno vedeli a vsechno umeli a pak si papulu vymleli uz bylo. Az si zas nejakeho atkoveho frajera pustim na rozzlobenimuzi.com, vzpomenu si na tebe :D.
Jinak ne kazdy studoval na automechanika, aby se cely zivot hrabal v autech. Lide jineho nez technickeho zamereni si vybiraji jine obory a pak logicky auta neopravuji ani "netuni".
Renault Clio 2009, 1.2 16V 48 kW/65 k

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » pon lis 02, 2009 20:13

Mathesss píše: krteček: děkuji :wink:

Bóďa
Nevím jestli bereš jako podporu, když poukážu na příspěvek, kde nadáváš našemu vedení :roll: :lol:
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » pon lis 02, 2009 20:41

Jen brzdy z jinýho auta? No a? To abych radši nezveřejňoval, co se chystáme udělat my u jednoho auta někoho z nás, to by bylo asi veřejný ukřižování :lol: No já to stejně zveřejňovat dopředu nemíním - buď se to povede a až to vyjede, budou všichni (no, uznávám - jen někteří, ostatním to nic neřekne) valit bulvy a naslouchat tomu lahodnýmu zvuku, nebo se to nepovede a nic z toho nebude. Každopádně co jsem tím chtěl říct - že se v tomhle musím Bóďi zastat, taky si kupuju auto, abych se v něm mohl hrabat když se mi bude chtít a jestliže jde o auto, na kterým mi nevadí ho nějak změnit, klidně to tak udělám :)
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

Uživatelský avatar
Mathesss
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: pon srp 21, 2006 09:30
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek od Mathesss » pon lis 02, 2009 21:17

HB píše:Ja nevim, ale radeji budu lama a ptat se jak vymenit vodu v ostrikovacich, nez cpat brzdy z jednoho modelu do druheho... Kupuju si nove auto, aby slouzilo a nemusel jsem se v nem hrabat nebo jezdit po servisech, ocividne nekdo si kupuje auto proto, aby si na nem vyzkousel, co vsechno muze vymenit za neco jineho a jestli to s tim bude fungovat. Nechtel bych te potkat v protismeru, az ti tam ty jine brzdy nahodou tak uplne nesednou... Takovych machru co vsechno vedeli a vsechno umeli a pak si papulu vymleli uz bylo. Az si zas nejakeho atkoveho frajera pustim na rozzlobenimuzi.com, vzpomenu si na tebe :D.
Jinak ne kazdy studoval na automechanika, aby se cely zivot hrabal v autech. Lide jineho nez technickeho zamereni si vybiraji jine obory a pak logicky auta neopravuji ani "netuni".
no vidíš, tak jsem se nymýlil :D :D :D
pokud tomu nerozumíš a sám to přiznáváš, nech to tedy prosím na mě. to, zda brzdiče sednou na těhlice poznám okamžite, jak to vyzkouším. potom je ještě varianta, že tam nesednou, ale bude vhodné řešení pro výrobu adaptérů z leteckého duralu nebo tam sednou tak blbě (napřiklad držáky brzdičů nějak na kousek držáků na těhlicích), že se budou muset převařovat buď těhlice nebo brzdiče, na což se vyprdnu a brzdy 308 mm z laguny radši prodám a koupím klasiku čtyřpístky bremba a ty tam dopasuju.
ale to je marné, je blbost to někomu takhle vysvětlovat, když jsi prostě typ, co si radši koupí nové auto. to já si radši koupím staré, které je přitom nové, ale polorozebrané a trochu ho potůnim, protože to auto znám do šroubku, protože jsem jich několik (při počítání použiješ prsty obou rukou) rozebral na ND a několik (prsty na rukou a nohou dohromady ti nebudou stačit) měl různě rozebrané a opravoval jsem různé závady, nebo něco měnil, upravoval atd. Mě to prostě baví a trávím tím svůj veškerý volný čas. Každý jsme holt jiní, já ti zase nebudu radit, kde koupit to nové auto nejlevněji :D
A opravdu nevím, jak by se mohlo stát, že bych tam ty brzdy jako dal a při cestě zjistil, že tam vlastně neseděj a naboural bych do auta v protisměru :D. to jsou vždycky příběhy tohleto... můžu ti říct, že nebezpečnější je tam nechat sériové brzdy 280 mm, které dnes má na zadku fábija htp (samozřejmě zveličuji).
btw, pri tom rozebirani aut jsem narazil na mnohem nebezpecnejsi veci, ktere by se ti naopak mohly zdat banalni.
nevim, jestli me mas za tunera s lamino naraznikama pritlucenejma hrebikama co lita jako prase a auto ma rozsypany. tak to ja nejsem.

Jan Kalina: já říkal, že tady absolutně nemá cenu říkat něco o tuningu, i když tohle moc za tuning nepovažuji, ale tak nechápu, proč to lidi tahaj sem a ještě se mi za to smějou jak kdybych byl naprostej exot :D
btw, napis mi do sz co tvoříš
Renault Safrane Baccara 3,0 V6i manual

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » pon lis 02, 2009 21:36

Nene, ani do pošty ti to nenapíšu (to už ti fungujou SZ??), nikam to nenapíšu :D Jsme si řekli, že to nikde nebudeme veřejně prezentovat a prostě to zkusíme. Zkusíme napravit chybu, kterou udělali soudruzi v Renaultu, když něco nevyráběli :) Když to vyjde, třeba to uvidíš příští rok na nějakým srazu, kterej třeba nebude od tebe daleko - a když to nevyjde, tak se o tom pak (resp.dřív) budeš moct dočíst :)
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

Uživatelský avatar
100KUC
Moderátor
Příspěvky: 3779
Registrován: stř led 07, 2004 15:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 100KUC » pon lis 02, 2009 23:04

Ahoj Honzo i Bóďo, dlouho jsem zde nereagoval a tak uvedu pár věcí na pravou míru.

v první řadě prosím HB aby zanechal provokací, jsou zbytečné, doplním jen, že proti výměně brzd (místo 280mm za 308mm) u Safrane V6 nic nemám, pokud je to provedeno správně, bezpečnost to nesníží, právě naopak.

a teď zpět k Bóďovi - v první řadě upřesním svou pozici zde, jsem opravdu již řadu let moderátorem tohoto fóra. I já se občas setkávám s nesouhlasem po zmoderování některého tématu, ale většina věcí se dá řešit klidně a vysvětlit.
Toto fórum má určitá jednoduchá pravidla, je moderované, zabírá nám to spoustu času a dá nám to hodně práce, jen díky tomu je fórum s takovým množstvím uživatelů a příspěvků jakžtakž přehledné, kdybychom to nedělali je tu z toho nepřehledný guláš, ve kterém se nikdo při sebelepší vůli nevyzná (nesprávné sekce, duplictní témata a podobně).

a teď k některým problémům, které ti Bóďo evidentně vadí nebo se jim i vysmíváš:

vulgární výrazy (a sem bych zařadil i vzájemné napadání - flamewar) - Stanovili jsme si v pravidlech, že komunikace zde bude fungovat na slušné úrovni, bez zbytečných vulgarismů a myslím, že se nám to i celkem daří korigovat, možná ti vyžadování slušné mluvy připadá dětinské, nebo že si hrajeme na "Mirka Dušína", ale podívej se, jak vypadají fóra a diskuse kde je toto tolerováno, člověk to ani nemá sílu číst, protože se tam vlastně nic nedozví a kvalitních názorů a rad tam najde minimum. Ale v žádném případě to zde nechodí tak, že by člověk za pár vulgárních výrazů byl hned zabanován, většinou (a to kolikrát až když si toho moderátor všimne opakovaně, nebo se třeba jedná o nováčka) je upozorněn v příslušném příspěvku aby si dal na vulgarismy pozor (a nevěřil bys jak moc to funguje, uživatelé se napříště vulgarismů vyvarují, někdy i prosí o úpravu příspěvku aby nebyli takto veřejně káráni), teprve pokud toto pravidlo nadále nerespektuje je upozorněn např. pomocí SZ, pokud ani to nepomůže, je zabanován (zpravidla jen na dobu 1 týdne, aby si uvědomil, že to myslíme vážně - info mu jde na email), teprve po těchto všech pokusech o domluvu je udělen trvalý zákaz vstupu. Zatím ho za vulgární výrazy dostalo opravdu jen pár "nenapravitelných" jedinců. Moderátoři jsou v tomoto ohledu sice striktní, ale pokud to někomu jen tu a tam ujede, umí přihouřit oči.

přetahování uživatelů - už to psal Honza Kalina, myslím že to i dobře vysvětlil na "píchlém řetězu" - pokud někomu na jeho dotaz odpoví tak, že odpověď najde na jiném fóru a nalinkuje je ho přímo na téma nebo dokonce přímo příspěvek, který by mohl s největší pravděpodobností pomoci k vyřešení jeho problému či závady, nic proti tomu nemáme neboť účelem klubu je majiteli vozu Renault pomoci. Pokud je ale reakcí jen link na hlavní stránku jiného klubu či fóra, nebo jen konstatování "podívej se na Safrane/Megane/R19 fórum, tam se to řešilo" nic to uživateli nepomůže - stejně to musí hledat. Pisatel tím jen zviditelňuje např. svoje fórum či klub a tazatel dále tápe. Předpokládám, že toto jsi ochoten pochopit a akceptovat.

Návrh Honzy Kaliny mi přijde hodně slušný a vstřícný, osobně moc nevěřím po tom všem co jsem měl možnost si přečíst na vašem fóru na nějakou šanci. Tedy že někteří safranisti po několika letech házení špíny na RCČR budou ochotni akceptovat pravidla zdejšího fóra a spolupracovat, chovat se zde slušně, ale pokud si myslíš, že je to reálné, určitě se spolupráci nebráním. Ale jak jsem psal o pár řádek nevím, nevím. (nebo spíš NeVim, NeVim? :lol: ). Většina z nás časem zmoudří a věci které dříve dělal dnes vidí jinak. Pravdou je, že něktří lidé si prostě nesednou, ale pokud si vzájemně nesedí, mohou se alepsoň vzájemně tolerovat.
<> Renault Mégane R.S. 265 Cup 2015
ex. Clio 1.4e RT '91; Mégane Break 1.4 16V RXE '99; Renault 8 '64, 40k; Clio 1.4 16V '03; Renault 5 GT. '88 (project F16), 136k; Renault Laguna 2.0T Dynamique '05, 170k; Renault Mégane GrandTour 1,6 16V Privilége '05, 110k "Gauč"

vinetou
Člen RCČR
Příspěvky: 235
Registrován: stř srp 30, 2006 23:09
Bydliště: nevim naši popojeli

Příspěvek od vinetou » úte lis 03, 2009 15:54

no vidíš HB nakonec seš ten provokatér ty :D :D

Uživatelský avatar
HB
Junior member
Příspěvky: 202
Registrován: stř zář 16, 2009 12:18

Příspěvek od HB » úte lis 03, 2009 19:17

Jsem a uz od narozeni, je to soucast meho smyslu pro humor (ono jak se do lesa vola, tak se z lesa ozyva).
Nicmene velmi se mi libi, jak moderatori maji tolik trpelivosti a privetivosti s lidmi, kteri tohle forum a samotne moderatory na jinem foru otevrene pomlouvaji, zesmesnuji, nadavaji na ne, do podpisu si davaji mindraky kvuli napomenutim atd. A jeste je takovym usmrkancum nabizeno, ze by nakonec spoluprace, o kterou ocividne mnohokrat vubec nestali, sla, a buhvico jeste.
Je mi to jedno, at si kazdy nechava "nalozit" na hlavu, jak se mu zlibi, ja bych takoveho uzivatele odpalkoval bez jakychkoli rozhovoru a vysvetlovani, koneckoncu za sve projevy by si to vic nez zaslouzil.
Mimochodem trosku mi to pripomina pozitivni diskriminaci jiste mensiny v tomto state, muzou delat binec jaky chteji, nepracovat jak chteji, okradat a sidit jak chteji, neprizpusobovat se jak chteji, ale porad je jim ustupovano a promijeno... A nezapomente se ted antixenofobove ozvat :idea: .
Ale jak rikam, je to takova prkotina, ze se divim, ze k tomu vubec neco pisu. Z toho uplakaneho, ukrivdeneho, dotceneho uzivatele mam akorat usmev na tvari a veselou naladu, coz pozitivne pusobi na me zdravi :).
Renault Clio 2009, 1.2 16V 48 kW/65 k

Odpovědět

Zpět na „Pravidla pro komunikaci na fóru Renault Club CZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů