smazany thread

...a také návod, jak správně psát a používat funkce fóra.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hassan B
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: ned črc 29, 2007 03:15
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

smazany thread

Příspěvek od Hassan B » ned črc 29, 2007 21:20

Dobry den.

V oddeleni R5 jsem zalozil thread s pozvanim na novy web klubu R5tkaru. Radi bychom rozsirily nase rady tak mne napadlo napsat to sem. Nejsme zadna komercne zalozena skupinky lidi, vsichni jsme fandove petek. Rad bych tedy vedel co stoji za smazanim toho prizpevku. Je to jen boj o navstevnost nebo neco jineho?
----------------
Megane R26
Renault 5 GTE

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » pon črc 30, 2007 03:15

U nove zalozenych uzivatelu, kteri jako svuj jediny post uvedou link maze robot tyto posty jako spam.
Bohuzel prilis casto se tu objevuji uzivatele, kterym nejde o nic jineho nez o postnuti odkazu, kterym zahlcuji forum.
Podle data zalozeni tveho konta bych rekl, ze to je tento pripad.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Hassan B
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: ned črc 29, 2007 03:15
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hassan B » čtv srp 02, 2007 10:43

DDT píše:U nove zalozenych uzivatelu, kteri jako svuj jediny post uvedou link maze robot tyto posty jako spam.
Bohuzel prilis casto se tu objevuji uzivatele, kterym nejde o nic jineho nez o postnuti odkazu, kterym zahlcuji forum.
Podle data zalozeni tveho konta bych rekl, ze to je tento pripad.
Aha, takze jsem byl jednoduse vyfiltrovan jako spam ...
Nicmene - na tomto foru uz jsem kdysi zaregistrovan byl pod jinym nickem, jinym heslem. Pak jsem presel k jine znacce takze jsem to tu prestal navstevovat. po dvou letech kdy jsem si zase koupil Renault jsme s kamaradem zalozily R5 klub a ja se rozhodl to zde uvest. Pokud to tedy nebude vadit, zalozim prispevek znovu a link dam do CODE.

Take bych rad vedel jmeno toho MOD co tak hezky filtruje nove uzivatele zakladajici posty s odkazem. Mam za sebou nekolik phpBB a nic takoveho neznam.
----------------
Megane R26
Renault 5 GTE

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » čtv srp 02, 2007 14:40

řekl bych že to je vlastní tvorba a myslím že to není těžká věc, udělat robota přez cron a pak pomocí vhodného dotazu na databázi a je to hedn hotové

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » čtv srp 02, 2007 15:07

Takových robotů je zde víc..
Nic ti nebrání dát si sem komerční (rozumněj placený) inzerát.
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » pát srp 03, 2007 18:41

To máš pravdu, Honzo, ale tohle není komerce.

Me spis zarazi, ze autor se divi, ze ho robot smazal a vysledkem je napadani naseho klubu na strankach autora.

Tak si rikam, proc nekdo, pro koho jsme salati a "vo hovne" si u nás chce dát odkaz. Nejak tomu nerozumím... :(
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

Uživatelský avatar
Hassan B
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: ned črc 29, 2007 03:15
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hassan B » sob srp 04, 2007 00:10

Ale tohle nejsou moje slova, ja se jen pozastavil na nasich strankach nad tim, ze to bylo smazano. Tahle slova psali uzivatele, kteri s renault clubem uz jakesi zkusenosti maji.

A ted si zase rikam ja jak to, ze vite jaka je URL naseho Webu, kdyz ten muj prizpevek robot smazal? A ani kdyz zadam svuj nick do Googlu tak mi je nenajde. A to je ani nemam zde v podpisu nebo v profilu :?:
----------------
Megane R26
Renault 5 GTE

Uživatelský avatar
kmarty
Člen RCČR
Příspěvky: 2541
Registrován: pon led 24, 2005 10:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od kmarty » sob srp 04, 2007 01:39

Hassan B píše:Tahle slova psali uzivatele, kteri s renault clubem uz jakesi zkusenosti maji.
Co jsem se tak dival, tak spis nemaji nez maji.
Mimochodem, az budes reportovat na vase forum (a tim zvysit pocet prispevku na vasem foru o nejake to procento), tak muzes qqmu vzkazat ze co ja vim, tak registrace na forum zde nikdy nebyla placena a clenstvi v klubu nikdy nebylo povinne. Dalsi vec by mohla byt vysvetleni ze "vydaje za web" muze mimo jine znamenat "provoz a udrzba serveru". Osobne si myslim ze v tom vyctu chybi i samotna administrativa, ziskavani ruznych slev pro cleny klubu a organizace klubovych akci (ktere nebyvaji zrovna male) a podobne veci.
Hassan B píše:A ted si zase rikam ja jak to, ze vite jaka je URL naseho Webu, kdyz ten muj prizpevek robot smazal? A ani kdyz zadam svuj nick do Googlu tak mi je nenajde. A to je ani nemam zde v podpisu nebo v profilu :?:
Tak si zkus Googlem vyhledat "R5 forum" a druhy link si vytahni z Googla pres jeho archiv. Aspon tak jsem to nasel ja.

Popravde receno divil bych se kdyby nekdo z mistnich "petkaru" po precteni tvyho prvniho prispevku na tomto foru opustil tohle forum a sel na nejake nezname a puste forum. Tim spis kdyz je vetsina z nich neco jako mistni "skalni jadro".
Nehlede na to ze se filtr ale vubec nespletl, to byl spam.

P.S.: Toto je nazor uzivatele tohoto fora a nemusi se slucovat s nazorem provozovatele fora RCCR a RCCR samotneho.
MEGΛNE GrandTour 2005 - 1.6 automat
(dokud nepujde zakazat zobrazovani temat od uzivatele "RSS Express", tak tu budu jen hooodne zridka. Pokud vubec)

Uživatelský avatar
Hassan B
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: ned črc 29, 2007 03:15
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hassan B » sob srp 04, 2007 19:39

kmarty píše:Mimochodem, az budes reportovat na vase forum (a tim zvysit pocet prispevku na vasem foru o nejake to procento), tak muzes qqmu vzkazat ze co ja vim, tak registrace na forum zde nikdy nebyla placena a clenstvi v klubu nikdy nebylo povinne.
To jsem mu psal hned ze se asi spletl
kmarty píše:Tak si zkus Googlem vyhledat "R5 forum" a druhy link si vytahni z Googla pres jeho archiv. Aspon tak jsem to nasel ja.
OK.
kmarty píše:Popravde receno divil bych se kdyby nekdo z mistnich "petkaru" po precteni tvyho prvniho prispevku na tomto foru opustil tohle forum a sel na nejake nezname a puste forum. Tim spis kdyz je vetsina z nich neco jako mistni "skalni jadro".
- no tak se muzes zacit divit protoze uz se tak stalo. Kazde forum kdysi bylo puste, i tenhle "renault-club" kdysi zacinal a urcite jste tu hned prvni den nemeli 20000 prizpevku. Navic nase rady se utesene rozrustaji a z povdekem jde narozdil od zdejsiho "skalniho jadra" o lidi ktery se o R5ky opravdu zajimaji. A ver ze to tak bude i dal. Je to stejne jako R19 klub, stejn e jako saxo club, fora orientovana na jeden typ auta budou mit vzdy vic aktivnich clenu nez sekce fora orientovana celou znacku.Co jsem koukal tak mrtva a pusta je spis ta vase R5 sekce ...
kmarty píše:Nehlede na to ze se filtr ale vubec nespletl, to byl spam.
- Tak tohle snad ani nema cenu komentovat.... :roll:
----------------
Megane R26
Renault 5 GTE

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Příspěvek od Šamša » sob srp 04, 2007 20:10

se šípkovou...................................................................se zelím
se šípkovou...................................................................se zelím
se šípkovou...................................................................se zelím
:D :oops:
To jste družtevníci?

Tohle napadání nikam nevede. :roll:
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Odpovědět

Zpět na „Pravidla pro komunikaci na fóru Renault Club CZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti