Není signál - Carminat Tomtom LIVE

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
venousek
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pon říj 14, 2013 13:07

Není signál - Carminat Tomtom LIVE

Příspěvek od venousek » pon bře 07, 2016 13:56

Zdravím, už potřetí během dvou a půl roku mám stejný problém s navigací Carminat Tomtom LIVE v GSIII (2013). Navigace buď vůbec nemá signál (tzn. na stránce Stav GPS není v polích pro satelity nic, ani síla signálu, ani číslo satelitu), případně signál chytí, ale ten po chvíli vypadne.

Když se to stalo poprvé, tak se navigace asi po týdnu dvou sama zrestartovala v průběhu jízdy a pak nějaký čas fungovala bez problémů. Když se to stalo podruhé, odvezl jsem to do Renaultu, tam s tím "něco" udělali (závada "Není signál" je v systému Renaultu popsaná s několika způsoby řešení), pak to zase nějaký půlrok fungovalo, a teď to vypadlo znovu a už dva měsíce se to chová stejně. V servisu mi řekli, že oni to považují za opravené, tím, že to po jejich zásahu nějaký čas chodilo, a že auto už stejně není v dvouleté záruce a pětiletá tovární se na tohle stejně nevztahuje.

Instrukce, které jsem dostal od Tomtomu na různé restarty, formáty a tak nefungují.

Máte někdo podobnou zkušenost či troufáte si odhadnout, čím by to mohlo být (anténa? jednotka navigace?) a kolik by případná oprava mohla stát? Popravdě, jsem z celého Renaultu pěkně otrávenej, už mě ani nebaví tím autem někam jezdit...

Díky.

venousek
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pon říj 14, 2013 13:07

Re: Není signál - Carminat Tomtom LIVE

Příspěvek od venousek » pon bře 14, 2016 10:08

Odpovím si sám, jednalo se pravděpodobně o vadnou anténu, servis vyměnil, a zatím signál drží...:D

Odpovědět

Zpět na „Navigace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů