GPS navigace CARMINAT 1.9.Dci 96Kw

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
kajatill
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: sob kvě 23, 2009 20:36

GPS navigace CARMINAT 1.9.Dci 96Kw

Příspěvek od kajatill » pon čer 13, 2011 09:36

Koupil jsem předloni Megana Combi II, dovoz Francie. Interiér našlapaný, Výsuvná navigace, dvě komory na CD v palubovce. Pro navig. nutné vložené. Dotaz 1: Jak a kde aktualizuji mapy? Vše ve francouštině, takže problém č:2 Jde nainstalovat celková čeština? Problém č:3 Nevysouvá se do plné polohy, v zimně skoro vůbec. Znáte příčinu? Zatím to vypadá na slabý motorek, ale nevím. Děkuji za rady.

caver
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: sob srp 22, 2009 19:19

Re: GPS navigace CARMINAT 1.9.Dci 96Kw

Příspěvek od caver » úte čer 14, 2011 20:10

Ahoj,

kedze vlastnim tiez megana II hatchback s vysuvnou navigaciou, skusim poradit:
Obrázek

1. Mapy najdes priamo v tomto fore v sekcii NAVIGACE. Vsetko je tam, len sa treba troska pohrabat, ak by bol problem, uploadnem niekde mapy co mam odskusane a funguju.
2. Cestinu nezozenies, lebo neexistuje, ale da sa to prehadzat na anglictinu.
3.S vysuvanim navigacie som mal asi 2x mensi problem, ze sa nevysunula celkom, ale ostala v takom ostrejsom uhle. Vedla zapnutia navigacie je gombik, ktorym sa da menit uhol vysunutia a tym som to vzdy napravil. U Teba to bude asi vaznejsi problem.
Renault Megane II 2003, 1,9 dCi 88 kW

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1843
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: GPS navigace CARMINAT 1.9.Dci 96Kw

Příspěvek od faldicek » sob čer 18, 2011 02:17

Co koukám tak jde o verzi CNI2 a pro tu čeština je, jen to něco stojí, mají to na starosti dva pánové, jeden ze středočeského kraje, druhý z ostravy. Nechal jsem si nahrát češtinu do své navi CB CD a naprostá spokojenost zde link: http://www.menucesky.cz/cestina-renault-navigace.html
Mapy mám ty samé jako vy, nedávno vyšla nová verze, ale ještě jsem jí na netu neviděl. Odkazy na verzi V30 jsou zde na fóru...

kubicekd
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: ned lis 08, 2015 13:13

Re: GPS navigace CARMINAT 1.9.Dci 96Kw

Příspěvek od kubicekd » sob úno 13, 2016 21:15

kde se da sehnat vysuvna navigace do megana II ?

Odpovědět

Zpět na „Navigace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů