Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Expander
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: pon črc 21, 2008 15:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od Expander » stř bře 09, 2011 08:22

Mám je na denní režim, čili vždy zapnutá (zatím jsem se nedobral k rozhodnutí, jestli pátrat po pěkných LEDkách na denní svícení, abych šetřil xenony ;)) .

Senzor by také snad fungovat měl, když po nastartování pozná, zda je světlo či tma a také dokáže z denního přepnout na noční (např. v tom tunelu). Jen ten přechod z nočního na denní ne a ne fungovat :(

dlabca
Senior member
Příspěvky: 1149
Registrován: pon zář 07, 2009 09:20
Bydliště: Olomouc

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od dlabca » stř bře 09, 2011 08:28

Kdyby jsi neměl světla na denní režim, šlo by vysledovat jestli se zhasnoua tudíž jestli je chyba v navi, nebo snímači... A diag nic neříká?
Grand ESPACE IV PH2 2.0T 2007 Sport line, CNC Carminat

Uživatelský avatar
Expander
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: pon črc 21, 2008 15:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od Expander » stř bře 09, 2011 08:52

Myslíš diagnostiku v servise? Tam jsem zatím nebyl. Nebo myslíš nějaký ten diagnostický režim v navi? Tedy jestli si to s něčím nepletu, musel bych to pohledat - nějaké to točení volume na rádiu při zapínání, nebo jak se to aktivovalo? To mě nenapadlo, to mohu zkusit, až najdu postup (zkoušel jsem to z legrace po koupi auta, nebo když jsem nahrával nové mapy, už nevím).

dlabca
Senior member
Příspěvky: 1149
Registrován: pon zář 07, 2009 09:20
Bydliště: Olomouc

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od dlabca » stř bře 09, 2011 09:04

Při vyplém rádiu držet tlačítko SET a točit na rádiu volume doprava.

Ale tam ti to asi nic neřekne. Spíš Diag. Odkud jsi?
Grand ESPACE IV PH2 2.0T 2007 Sport line, CNC Carminat

Uživatelský avatar
Expander
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: pon črc 21, 2008 15:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od Expander » stř bře 09, 2011 09:33

Kousek od Říčan, příp. pendluji do práce do Ruzyně. Na diagnostiku bych mohl do Renaultu Pilař v Říčanech, kam jezdím i na servisy. Navigaci teď extra nepotřebuji a stejně mě bude tak cca za měsíc čekat první garančka, tak bych to příp. spláchnul i s přezutím ;)

dlabca
Senior member
Příspěvky: 1149
Registrován: pon zář 07, 2009 09:20
Bydliště: Olomouc

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od dlabca » stř bře 09, 2011 09:40

Dost lidí tady z fora má diag doma a je z okolí. Tak možná se ozvou. Jí ji mám taky, ale jsem z Olomouce, což je trochu z ruky.
Grand ESPACE IV PH2 2.0T 2007 Sport line, CNC Carminat

Uživatelský avatar
Expander
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: pon črc 21, 2008 15:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od Expander » stř bře 09, 2011 10:20

Decentně :D Ale děkuji za ochotu! Když se to nějak nesebere samo, tak to vezmu v rámci reklamace do Rendla. Jsou horší věci, např. to, že PP si ukazuje spotřebu, jak se mu chce a pak není spoleh na hodnotu dojezdu :( Např. před 14 dny jízda přes Německo, kde na dálnici o pumpu nezavadíš, na PP dojezd cca 160 km, rezerva nesvítí, času dost, ale říkám si, raději vezmu. Tak sjedu z dálnice, dám 1 km po městě k pumpě a nacpal jsem tam 81L :( Tzn. že v nádrži byly sotva 2L, pokud má celkem 83L :( Ale auto by mě asi klidně nechalo zdechnout někde za 20 km na dálnici v polích :(

BTW šance na ruční přepnutí denního / nočního režimu asi fakt není, že?

dlabca
Senior member
Příspěvky: 1149
Registrován: pon zář 07, 2009 09:20
Bydliště: Olomouc

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od dlabca » stř bře 09, 2011 10:31

Pokud vím tak ne. Možná v nastavení si v nočním režimu vybrat denní typ mapy, ale nevím, jestli to jde nejsem teď u auta.
Grand ESPACE IV PH2 2.0T 2007 Sport line, CNC Carminat

Uživatelský avatar
Expander
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: pon črc 21, 2008 15:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od Expander » stř bře 09, 2011 10:35

Ano, to by určitě šlo, jen se musí doštelovat více těch položek (typ, kontrast, světlost, ...). Ale to se mi zatím nechce, když tu navigaci teď nepotřebuji. No, uvidíme časem, co to udělá, třeba to odejde samo, stejně jako to přišlo ;)

Uživatelský avatar
_Martin_
Junior member
Příspěvky: 114
Registrován: úte bře 02, 2010 22:58
Bydliště: Strakonice / Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od _Martin_ » stř bře 09, 2011 13:42

V servisním menu navi je sledování signálů vozidla (mimo jiné rychlost, zpátečka...). Když do toho menu vstoupíš a budeš zapínat/zhasínat světla, ten signál by se tam měl dostat a mělo by to psát světla zapnuta/vypnuta. Pokud tam správný signál přijde, tak je problém v softu navi. Ještě pozor: rozsvícená světla znamená, že ti svítí pravá parkovačka - na tu jsou napojeny všechny tyhle obvody. Takže bych pak případně začal tam (jestli je OK žárovka, kontakty tam atd...). Aspoň tak to mám na Lagi :-)
Laguna II ph2, 2,0T 125 kW, LPG, 07/2006

Uživatelský avatar
Expander
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: pon črc 21, 2008 15:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od Expander » stř bře 09, 2011 19:27

Jak to tak bývá, sotva jsem se obrátil s dotazem do pléna, tak to začalo fungovat :D Resp. před cestou z práce jsem jen zkontroloval ta přední světla (nejen parkovačky, ale i ostatní a vše OK), nastartoval a naskočil normál denní režim. Tak jsem čekal, co v tunelech -na vjezdu se přepnulo na noční režim a po výjezdu, světe div se, zas hned denní ;) V druhém tunelu to samé. Jediné, co bylo oproti minule jinak, bylo přepnutí páčky světel na "zapnuto", neb to zůstalo po té kontrole světel před startem. No, zítra ráno uvidím, až zas vyrazím z garáže...

Do servisního menu navi jsem vlezl z legrace doma též a v té sekci "Signály auta" (nebo jak to lépe přeložit) reagují všechny položky na aktuální stav (rychlost, světla, běh motoru, zpátečka), kromě jediné, a to je ruční brzda, kde stále figuruje N/A, ať je zatažená nebo ne. To ale asi na nic v navigaci vliv nemá.

Uživatelský avatar
dráček
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: pát zář 08, 2006 02:37

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od dráček » čtv bře 24, 2011 17:29

BiKe píše:
dráček píše:
Tak ta cena toho převodníku je stejně hrozná :oops:

Ted koncila v americe na ebay aukce :

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... &viewitem=

bohuzel prodejce neposila do evropy a ma odpojene i mailove dotazy na predmet mimo USA...chtel jsem mu napsat, zda by to neposlal do CR...prodaval 2 oba se prodaly za 15 dolaru...i s dopravou by to vyslo do 600 kc...myslim, ze to je presne co hledame...skoda...

jinak ten DVD + TV prehravac je na strankach cos nasel za moc penez da se najit na webu za 3600 coz je o dost mene...

skoda ze se k tomu nechce vyjadrit take Bike...psal jsem mu i SZ a na neco se ptal, bohuzel ani na to neodpovedel...coz mne dost mrzi...presto je to predelani stale za moc penez, objednal jsem si do 1 DIN vse v jednom a zkusim to pres AUX napojit a vyhodit DVD Rom zkusim to strict do kastliku u spolujezdce do mista, kde to maj Laguny pred facliftem - strkaj tam tudy CDcka a radio se vejde kamkoli, k tomu nemusi byt pristup....a na misto DVD Romu hodim vyjizdeci DVD + TV...pres iso rozbocku napajeni a zvuk take bud pres ISO...a nebo spis na prepinani pod volantem na AUX, pac mi pak bude zaroven i navigace tlumit zvuk od DVD ci TV...

Ale stejne by mne zajimalo, pokud nekdo vi (tak jak to ma v aute BiKe, tedy predelane pres prevodnik)...jak se prepina zvuk to je jasny...ale jak se prepne video? Ten prevodnik vzdy kdyz se zapne DVD nebo TV prepne LCDcko na obraz...takze nejede navi...a kdyz chci navi, tak musim DVD ci TV zcela vypnout aby se to zase preplo, nebo to lze prepipat manualne i za chodu...diky moc za pripadna infa...

ta aukcia ktoru si sem daval link, velmi zaujimava a priam dokonala cena ! skoda toho ze nezasiella do EU
k tvojej poslednej otazke: ano je mozne prepinat tym prevodnikom kedykolvek na navigaciu, nezavisle od toho ci bezi navi ci TV ci DVD, cize mozes kedykolvek nezavislo od chodu navigacie ci DVD prepinat na cokolvek podla potreby.
Inak to riesenie co si vyspekuloval ty sa mi velmi paci, ako som uz pisal :t18: ;) len este upozornim DVD navigaciu vyhodit uplne nemozes, cize jedine premiestnit :wink:

Adminom sa ospravedlnujem za citacie, ale chcel som aby bolo jasne na co odpovedam a viem ze by sa to moc nemalo, hlavne ked sa jedna o prispevky na jednej stranke


Takže po nějaké době :) Pustil jsem se do toho celeho a první verze byla, že jsem si objednal DVD s vysuvným panel na 1DIN, vymontoval mechaniku navigace, přendal do šuplíku místo rádia, do jsem schoval v utrobach a vysledek byl asi takovýto, ale musím říci, že se mi to neosvědčilo...ačkoli se to zdálo super vymysleno, jak byl panel moc blizko, bylo to neprijemne, dost to vycnivalo, takže jsem tuto variantu zavrhl a presel na jinou - presto zde je ukazka, jak to vypadalo...

http://www.youtube.com/watch?v=DfPP3A8NPnU

Nicmene jsem to vyndal, mechaniku vratil na puvodni misto a zakoupil v CR RGB prevodnik, ktery ma 2 vstupy pro video, takze je tam vstup pro DVD - na rucni prepipani + automaticke prepinani na zpětnou kamerku, kdyz zaradim zpatecku - zde mate celkovy vysledek jak to vypada - kamerka je jiz zabudovana a automaticky se prepne :)

http://www.youtube.com/watch?v=D8n0dyEA54I

na dalsim videu je umisteni DVB-T anteny a zeptne kamerky.

http://www.youtube.com/watch?v=AdHjJi41oxs

na dalším je jen naladeni stanic DVB-T

http://www.youtube.com/watch?v=Hy-4rTWcxU4

a na poslednim je moznost vsech zdrojů, ktere mohu pripojit - DVB-T, DVD, SD, USB, AV in - jen doplním že AUX zvlastni dalsi vstup a prodlouzení vstupu USB jsem si vyvedl do prostredniho panelu, takze kdyz zvednu viko na stredove konzoly, tak tam mam AUX i USB vstup zabudovany, jen tam pripojim flasku, nebo MP3 a mohu jet

http://www.youtube.com/watch?v=Dq4iMVxrXts

No a pokud by někoho zajimalo, tak jsem vše zakoupil v CR, sice puvodni 1 DIN ne, ale to jsem uz prodal - pote jsem vse poridil v CR, vyhoda je v tom, ze mam 2 roky zaruku, coz u DVDmechanik neni spatne :) A take za super penizky, v dalsim postu vsem zaslu, kde jsem co koupil, co jsem kde zapojil, pac muzete usetrit, nasel jsem opravdu ty nejlevnejsi vecicky toho daneho zbozi, ktere jsem chtel, takze levneji dane veci jiz na netu nesezenete :) Take postnu fotky, jak jsem si udelal pripravu v klidu doma a pak jsem to uz jen napojil a de facto v aute jsem letoval minimalne :) Vse klaplo a na prvni pokus se zapojilo a hlavne 100% funguje... nejhorsi bylo vyvedeni zpetne kamery :evil: - to byla fakt sila, ale take poradim... tak muzete psat, jak se vam to tykto libi... samozrejme ale dekuji BiKeovi, za rady, neb z jeho rad jsem vychazel... takze asi ted vse :)

Uživatelský avatar
BiKe
Advanced member
Příspěvky: 493
Registrován: úte úno 05, 2008 17:56
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od BiKe » čtv bře 24, 2011 18:25

Perfektne :) dost sa mi to lubi a je za tym kopec prace, ja som parkovaciu kameru nepotreboval, teda skor mi to prislo zbytocne, preto som ju nerobil.
Ale inak fakt skvela praca. :t18: :t18: sam viem co je za tym vsetko ...
Lagunka Initiale Paris 2,0 dCi 175k

Uživatelský avatar
FeryHoly
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: ned říj 31, 2010 14:34
Bydliště: Domažlice

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od FeryHoly » ned bře 27, 2011 13:08

Na francouzkých stránkách http://www.renault-laguna.com/forum/vid ... 11093.html jsem našel zmínku o tomhle: http://car-solutions.com/en/Universal-R ... verter.php Elektronice vůbec nerozumím,jen mám chuť si trochu Satíska vylepšit.Bylo by to řešení?
Renault Dauphine, Renault 25 2.7 V6, Renault Safrane 2.2, Renault Safrane 2.5, Renault Vel Satis 3.0 dCi Initiale

Uživatelský avatar
dráček
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: pát zář 08, 2006 02:37

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od dráček » ned bře 27, 2011 16:43

Takže pokud by někoho zajímalo, z čeho všeho se dá vycházet, tak abyste nemuseli dlouho hledat, neb vše je z ČR s dvouletou zárukou, což je výhoda a levněji asi nenaleznete...dále ukážu pár fotek, ale hlavní postup je n astránce 14 od BiKa :) Jeste jednou dekuji...

Takže potřebujeme DVD + DVB-T v jednom, zvolil jsem toto za 3690, jinde na webu až pár set nad 4000

http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store ... a-usb.html

dále RGB převodním, tak ten jsem objednal tento za 1990 Kc, dá se najít za 1970 jeste levnejsi, ale kdyz uz objednavate v jedne firme, za postovne zdarma, tak ta dvacka nema cenu resit - má funkcni 2 vstupu, ale ma i jeden vystup na prevod z puvodniho zdroje na CINCH, takze muzete pripadne pustit navi na jinem monitoru...je s nim pirjemna prace a za super penizky dle meho - urcite doporucuju

http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store ... linky.html

dále jsem zvolil tuto anténu za 490 - levnejsi take na webu není

http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store ... 42-0-.html

pak jsem vyuzil tohoto zarizeni, neb puvodne jsem napajel DVD 1 DIN s vyjizdecim LCD, ktere melo prave ISO konektor, zvuk jsem nepotreboval, jen napajeni - cena 210 - jinde 300 a vyse...vyhoda je, ze si v klidu vse naletujete doma a nemusite moc letovat v aute a do auta jen prijdete a nacvakate a je to

http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store ... bocka.html

díle jsem si vytvořil krátkou prodlužku za zvukové ISO, neb díky použití předchozí prodlužky, bychom nedostali zvuk od puvodniho radia - timto ano, a vyrobil jsem si za cca 100 Kc prodluzku, potrebujete oba zvukove konektory a piny a kabilky na prodlouzeni, viz cca toto

http://gsm-caraudio.vltava2000.cz/store ... amice.html

a vyjde vam po sestavenim, takovato prodluzka

Obrázek

Obrázek

Obrázek

dále potrebujete zluty mini ISO s konektory, a nejaky kabel prodluzovaci na JACK 3,5mm pro vyrobu AUX

a jeste njeakou zpetnou kameru - problem jsem ale videl v tom, ze vetsina typu ma rovnou od kamery 2 kabely, napajeci + CINCH na video, coz znamena z venku dostat do utrob auta 2 kabely, coz se mi moc nelibilo, protoo jsem nalezl kameru, ktera ma jen jeden kabel a rozdvojeni se provede az v klidu uvnistr vika auta, kde je mista jiz dost, poroto jsem nasel v CR za 770 Kc tuto, da se najit pote az pres 1000 Kc, nebo na Ebay za 35 dollaru, ale nehcteji posilat do CR a kde ano, tak je za 46 dollaeu.

http://www.tophifi.cz/eonon-e0776-parko ... z/d-70350/

takze mame vse a muzeme si v klidu vse doma naletovat, vytvorit AUX vstupo pres zlute mini ISO, ktere take potrebuje napajeni, ktere rovnou vyvedeme z te rozbočky ISO, co jsem ukazoval, tuto jsem de facto vyuzil na cele rozvody a priletoval si doma napajeni na RGB prevodnik, i napajeni DVD rehravace, i uzemneni por kameru i prevodnik, pro napajeni DVD prehravace sedi barvy takze cerna je zem, zluta je Pametovych 12V a cervena 12 pres spinaci skrinku..., jinak pro zajemce, muzete vychazet z tohoto schematu, pokud si nejste jisti :)

http://chrudim.cz/tuning/interier/in_audio.html

no a jak jsem psal, vytvorite si proste kabely, na kterych je vse pripravene, jedine co musite pajet v aute je pote rozdeleni od jednotky navigace do prevodniku, to jak jsem psal, vychazel jsem z navodu BiKa, musite najit RGB kabely - synchronizace je na zelene, takze musite prevodnik prepnout - vyjde tedy komplet toto cca

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

s timto uz muzete jit do auta a vse v klidu napojit - samozrejme rozdelat musite auticko, vse dle navodu na str 11 a 14 od BiKa

pote potrebujete jeste na kamerku napajeni a vyvest kabely dozadu i s antenou, vedl jsem spodem pod listami - a napjeni na kamerku je nejlepsi vyuzit ze zpteneho svetla, protoze pak se kamera zapne jen pri couvani, taktez prevodnik autoaticky rozpozna, ze se ma obraz prenout - vyndate konektor, ma 4 zelene, cernou a cervenou barvu, 3 zelene jsou u sebe uprostred a jedna samotna, je uplne nakraji, tak to je ona, to je +12V - couvacich, a zem je ta cerna, to je pro napajeni kamery, ktera ma 2 kabely (12V a zem), a jeden kabel +12v, ktery vedete do prevodniku, tim mate zajisteno napajeni a prepnuti ve spravnou chvili - uz jen dostat kabeli do kufru, ktere jsem vedl z predu po prave strane, nicmene bohuzel z auta do vika kufrovych dveri to po prave strane bohuzel nelze je to nepruchozi, takze jsem musel kabely prodlouzit a az pres levou stranu jsem se dostal do viky - kamerku jsem upevnil na spinac otevirani dveri, ktery jsem pred tim demontoval a v klidu doma zase vse pripravil - u kamerky jsem zkratil na brusce plisek pro uchyceni a vybrousil jsem zarez pro kabel jak na plisku, tak take na spinaci, pote uz jen pul kruh vybrousit do kastle, kam patri cely mechanizmus, ale neni tam plech jen umela hmmota, slo to snadno, protahnout kabel a zasadit spinac, zapojit kabely a je to, auto cele zadeklovat a ejhle, vse funguje...takze zde mate me zkusenosti, je to sice prace, ale stoji to za to...

Jinak odkazy co jsem daval, jsou opravdu nejlevnejsi a je to take velmi solidni firma, vse rychle a dobre dodano, jsem spokojen...takze mnoho zdaru s pripradnou montazi...pokud budete chtit, napiste a poradim :)
Naposledy upravil(a) dráček dne ned dub 03, 2011 00:46, celkem upraveno 1 x.

PasaH
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: sob lis 10, 2007 00:38

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od PasaH » pon bře 28, 2011 13:22

Ahoj,
tak se mi dneska povedlo spálit (konečně nemohl jsem najít mechaniku, co by uměla DVD-ROM) verzi 30.1. Zatím nemá zkušenost, ale na první pohled přibylo mraky ulic, co jsem do teď nemohl najít, tak uvidíme co bude dál. FW jsem zatím neměnil, to si nechám na víkend pěkně v klídku :D
Jen dotaz neví někdo jestli FW mohu vypílit na CD-RW?
Díky
Lagunka Grandtour '09, 135kW, 2.0 DCi,
Megane '99, 78kW, 1.8

magnum14
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 04, 2011 19:04

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od magnum14 » pon dub 04, 2011 19:27

ZDAR. Priatelia PROSIM Vás o pomoc. Nemôžem nikde nájsť nové mapové podklady na DVD CARMINAT. Tie na 13. strane sú už nedostupné.
Mám konto rapidshare. Laguna II, 2006.
VELMI PEKNE DAKUJEM každému za radu.
LAGUNA GRANDTOUR, 2006, 1,9 DCI

Uživatelský avatar
Makak007
Experienced member
Příspěvky: 949
Registrován: sob srp 25, 2007 16:48
Bydliště: +/- Praha

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od Makak007 » pon dub 04, 2011 23:20

Mohu poslat, není problém (pošli SZ).
Ale já bych na tvém místě počkal na novou verzi která musí být každou chvíli venku... Květen, červen - tou dobou vydávají nové mapy.
Myslím že stojí za to v tuhle dobu poslední verzi už vynechat.
ObrázekObrázekObrázek

PasaH
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: sob lis 10, 2007 00:38

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od PasaH » stř dub 06, 2011 13:09

Ahoj,
tak jsem odzkoušel v Praze a mimo verzi 30.1, mohu říct, že zatím se mi nestalo, že by mně hnala do jednosměrky, přibylo mraky ulic, akorát ČP to moc neumí. Zatím jsem nerisknul update FW, takže TMC je stále šedivé :(, jinak zatím spokojenost, dokonce i silnice č. 16, která dosud nikdy na mapách neexistoval nyní je :)
Lagunka Grandtour '09, 135kW, 2.0 DCi,
Megane '99, 78kW, 1.8

Uživatelský avatar
ballky
Advanced member
Příspěvky: 430
Registrován: čtv srp 23, 2007 23:17
Bydliště: SR

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od ballky » ned dub 17, 2011 13:44

ma uz niekto Carminat Navigation Communication - Europe V30.3 ?
Renault Laguna Grandtrour 2,2Dci Initiale Paris 2006. automat,18" Ronal

Uživatelský avatar
Jirin_CZ
Člen RCČR
Příspěvky: 372
Registrován: stř led 12, 2011 23:58
Bydliště: Zálezlice

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od Jirin_CZ » čtv dub 21, 2011 22:29

Tak se hrde hlasim jako dalsi vlastnik dvd navigace Carminat... :) Dodelana do Scenica II(2003)... :) Funkcni a spolehliva... :)


sorry za OT ale proste jsem se musel pochlubit.. :D :D
Škoda Favorit '89 -> MB Vito -> Renault Scenic I 1.6 16V (mám ho dodneška) -> Škoda Fabia 1.4 Tdi -> Renault Scenic II 1.5 Dci 60kw (mazel)

Mám CLIPa kdyby někdo chtěl.... Přes SZ... Někdy mi trvá dýl než odepíšu tak vydržte...

Když už něco dělám, tak ať to stojí za to... :)

pluskal
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 21, 2011 17:50

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od pluskal » sob kvě 21, 2011 18:13

Zdravim, nevite nekdo zda je mozne pripojit nejakym zpusobem na cnc vstup na usb za ucelem prehravani MP3?
Je zde navod jak pripojit zarizeni s usb, ale pro prehravani videa, hudby a tv.
Me staci prehrat jen mp3....

martins
Člen RCČR
Příspěvky: 572
Registrován: pon led 05, 2004 08:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od martins » pon kvě 23, 2011 08:41

hledej aux vstup pro cnc. je to tu popsane. Samotne USB to imho neumi...
Vel Satis 3.0 dCi Initiale Paris 2005
Obrázek

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1844
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od faldicek » pon kvě 23, 2011 13:29

A nešlo by to řešit pomocí RCA či XCarLink? O tom už je dost napsáno v sekci audio...

Uživatelský avatar
dráček
Advanced member
Příspěvky: 309
Registrován: pát zář 08, 2006 02:37

Re: Navigace CARMINAT (barevná) - DVD

Příspěvek od dráček » ned kvě 29, 2011 17:36

Smazano

Odpovědět

Zpět na „Navigace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů